#prawo #gospodarka #pieniadze #ekonomia #zloto czy jest jakiś rejestr w którym jest wyszczególnione, czy np prezes NBP dostał premię 10 zł w złotej monecie o gramaturze 31,10 g czystego złota? lub wydano mu resztę w sklepie zakładowym w takiej monecie? ;P lub np 15 000zł premii i cały nakład monet by poszedł do ludzi znajdujących się blisko władzy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polska #lewackalogika #pisowskalogika #gospodarka #ekonomia #jdg #dzilalnoscgospodarcza #technofeudalizm

ROZMAWIALEM PRZED CHWILA Z KSIEGOWOŚCIĄ...
Powiem tak KSeF zabije JDG w kraju. Male, prawdziwe małe firmy znikną kompletnie z rynku. Neo-feudalimz korporacyjny juz niedlugo bedzie codziennoscia. Co za p------e czasy.
Dosłownie bedzie jeden wielki problem i wzrost kosztów działalności, do tego kontrola totalna i blokada za pomocą jednego
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanTadeusz: Zesra się. Takie samo stękanie było przy wprowadzaniu JPK - z perspektywy małej działalności nic się nie zmieni bo programy księgowe to zintegrują do jednego kliknięcia (tak samo jak się robi zwykłe deklaracje do ZUS, JPK do US czy rozlicza L4).

No ale trzeba robić narrację dla UoPiarzy o męczenniku na JDG, bo jeszcze by chcieli podwyżki xD
  • Odpowiedz