wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 189
źródło: 1000010508
Pobierz@Davvs: ta inwestycja powinna sluzyc do wykrywania osob kore powinny oddac prawko. jestem w stanie ci zagwarantowac ze jak tam bedzeisz to ktos w-------i sie tam gdzie jechac nie powinien. ludzi przerasta 1 znak i 2 ronda
#gielda ktoś mi wytłumaczy w jaki sposób walutomat bardziej się opłaca od zwykłej wpłaty kartą/revoluta/przewalutowania u szczura? Mają lepszy kurs?
źródło: 1000023848
Pobierz@ProfesorP1ZDAN: darmowe przelewy w USD bo mają konto w Pekao i XTB ma w Pekao
@ProfesorP1ZDAN: sprzedawaj złotówki, zamiast kupować walutę obcą, to nie będziesz miał tej dodatkowej prowizji ¯\(ツ)/¯
W wtedy wychodzi trochę lepszy kurs niż u szczura. Poza tym mówi się o Walutomacie tylko w kontekście USD, bo pieniądze na szczura wpłacisz bez prowizji
W wtedy wychodzi trochę lepszy kurs niż u szczura. Poza tym mówi się o Walutomacie tylko w kontekście USD, bo pieniądze na szczura wpłacisz bez prowizji
źródło: fc9b49e5dcce7f8607c2a0bbafcc1cbe18816e9d71b50b10e33cb4462eedad62
Pobierz- 2
@sforce: nie płaci, a odcina
#gielda zaczęło się?
@Fitoplankton: jeszcze jak
#gielda Oby ten obrzydliwy krach nie przeniósł się drogą zakaźną jak jakiś tyfus na wigusia.
@perfumowyswir ni mom za co :(
Dla tych co ciągle w pociągu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na skraj miasta wyszło kilku takich
Z których każdy o podróży sobie śnił
Zbudowali dworzec kolejowy
Każdy kupił
Na skraj miasta wyszło kilku takich
Z których każdy o podróży sobie śnił
Zbudowali dworzec kolejowy
Każdy kupił

- 21
#gielda Velobank pożyczka 0% Micron szukaj
- 11
Ostatnia przecena na pamieciorzu, która miała go doszczętnie zniszczyć dała +50% w kilkanaście dni. Teraz niby ma być inaczej? xD
#gielda
#gielda
- 5
@DominiCanes @ethize Czyli ulica jeszcze nie weszła? Bullish
#gielda
KRACH POKOLENIOWY NA MICRONIE NA PREMARKET. ISOVER DLA TEJ SPÓŁKI
KRACH POKOLENIOWY NA MICRONIE NA PREMARKET. ISOVER DLA TEJ SPÓŁKI
źródło: Musimy się uspokoić
Pobierz- 1
@Ryzcel:
źródło: 1000023847
Pobierz@Ryzcel: poprawiłem
źródło: att.2WwrMI_UWcV8SpKSCJhTvYF0MqXtHGjPZ5TiHWsQPG8
PobierzSkad ta przecena? Chyba nie pod wyniki broadcoma? #gielda
@evan_wykop: coraz wieksze obawy o koszt tokenow -> brak oplacalnosci uzywania ejaj -> spadki wycen
@evan_wykop: po prostu był już na to czas
#gielda jak zapisać się na IPO anthropic jako inwestor indywidualny a najlepiej wgl przez xtb
Niestety nie ma takiej opcji.
Kup sobie spółkę która ma udziały w Anthropic
Kup sobie spółkę która ma udziały w Anthropic
@Okaz_prawilnosci: Na razie nie ma żadnego IPO (jest draft / propozycja IPO).
A XTB żadnych IPO nie obsługuj, więc na nic się tam nie zapiszesz.
A XTB żadnych IPO nie obsługuj, więc na nic się tam nie zapiszesz.
- 15
#gielda Ale fart ze micron sprzedany z zyskiem.
@Malyburtownik: u nas na tagu wszyscy tak, nic specjalnego
- 32
Jak przestać kupować na górce szukaj
#gielda
#gielda
@seb-mlotkow: robić odwrotnie do małp z wykopu
- 2
#gielda #kryptowaluty #bitcoin
Najgorsze w tym minus pisiont procenta na batkojnie jest to że on sam w sobie jest bezwartościowy i można sobie go wsadzić w d00pe, a jego jedyną zaletą jest to że można go wymienić na dolara
Najgorsze w tym minus pisiont procenta na batkojnie jest to że on sam w sobie jest bezwartościowy i można sobie go wsadzić w d00pe, a jego jedyną zaletą jest to że można go wymienić na dolara
@pysznewpierdalator: To tak jak z większością twoich wpisów z wyjątkiem tego, że nie można ich wymienić na dolara
@pysznewpierdalator: trafiłeś w sedno kumplu. Pendrive z bitcoinem można sobie wsadzić w dupe i wyjechać za granicę z całym majątkiem. Z nieruchomościami czy złotem tak nie zrobisz.
- 35
- 2
@nie_umiem_inwestowac: a kto powiedział, ze mam same etf
- 1





























Moim zdaniem mamy bardzo podwyższoną szansę że będzie za niedługo krach związany z głównymi indeksami giełdowymi, dlatego dzisiaj sprzedałem około 15% swojego portfela etf-owego, z czego po równo rozdzieliłem to na gotówkę z oprocentowaniem, na złoto i na #bitcoin
#gielda