Jak oceniacie szanse na krach na rynku?
Moim zdaniem mamy bardzo podwyższoną szansę że będzie za niedługo krach związany z głównymi indeksami giełdowymi, dlatego dzisiaj sprzedałem około 15% swojego portfela etf-owego, z czego po równo rozdzieliłem to na gotówkę z oprocentowaniem, na złoto i na #bitcoin
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 39
@Davvs: ta inwestycja powinna sluzyc do wykrywania osob kore powinny oddac prawko. jestem w stanie ci zagwarantowac ze jak tam bedzeisz to ktos w-------i sie tam gdzie jechac nie powinien. ludzi przerasta 1 znak i 2 ronda
  • Odpowiedz
Dla tych co ciągle w pociągu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na skraj miasta wyszło kilku takich
Z których każdy o podróży sobie śnił
Zbudowali dworzec kolejowy
Każdy kupił
kandydatnakandydata - Dla tych co ciągle w pociągu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na skraj miasta wyszł...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnia przecena na pamieciorzu, która miała go doszczętnie zniszczyć dała +50% w kilkanaście dni. Teraz niby ma być inaczej? xD
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach