Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
manlet185cm

manlet185cm

Dołączył 4 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24770
  • Znaleziska 28
  • Mikroblog 24742
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 1
dariusz44
dariusz44
8 godz. i 49 min temu
  • 74
#gielda #s-----------------t
Małpa jest lepszym inwestorem ode mnie, bo małpa jak się oparzy to drugi raz nie dotknie.
$MSFT +22@382
dariusz44 - #gielda #s-----------------t 
Małpa jest lepszym inwestorem ode mnie, bo ...

źródło: IMG_8991

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm 8 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@dariusz44: Darek moje zlecenie czeka nadal na 360$
https://wykop.pl/wpis/85930529/gielda-s-----------------t-meczennicymsft-ja-juz-u#295351173
@manlet185cm +20
@dariusz44: dobra jak bedzie zjazd do 360 to kupuje tego smiecia
więcej
  • Odpowiedz
manlet185cm
manlet185cm 12.06.2026, 15:15:28
  • 11
#gielda niestety najpierw grubas musi sprzedać swoje akcje po 170$ a jak ruszy handel to będzie mozna sprzedać już normalnie za mniej niz 135$
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
12.06.2026, 15:18:10 via Wykop
  • 2
@manlet185cm: 170$ nie dla chama, dla pana to.
  • Odpowiedz
Peter_Mountain
Peter_Mountain
12.06.2026, 15:29:00 via Wykop
  • 0
@manlet185cm: Standardzik w tej grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
haha123
haha123
11.06.2026, 16:56:27
  • 0
Wytłumaczcie mi proszę jak to jest z tym "coś poważniejszego".

Jak banki centralne się totalnie skompromitowały podczas covida to ich "coś poważniejszego" było be (chociaż wcale nie było i ich urojenia były bronione jak niepodległość do ostatniego momentu), ale dzisiaj już banki centralne znowu mają racje i ich "coś poważniejszego" tym razem jest święte ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
haha123 - Wytłumaczcie mi proszę jak to jest z tym "coś poważniejszego". 

Jak banki ...

źródło: cos_powazniejszego

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm 11.06.2026, 16:59:19 via Wykop
  • 3
@haha123: pleciesz głupoty i jeszcze się tym chwalisz? chłop ci próbuje wytłumaczyć a masz wyparcie jak obrażony nastolatek
  • Odpowiedz
aett
aett
11.06.2026, 16:51:33
  • 0
w sumie znam tam jakieś graficzki i to takie całkiem dobrze sobie radzące i jak tak sobie myślę to zanim one ogarną jak się instaluje Claude Code itd to do emerytury jednak będą używać photoshopa

kusi to Adobe xD

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm 11.06.2026, 16:52:39 via Wykop
  • 0
@aett: no te graficzki zostaną po prostu w----------e z roboty
  • Odpowiedz
manlet185cm
manlet185cm 11.06.2026, 12:37:32
  • 14
USA: inflacja producencka - maj 2026:

🔸PPI: 6,5% r/r📈 (prog. 6,4%; pop. 5,7%)
🔸bazowa PPI: 4,9% r/r📈 (prog. 5,4%; pop. 4,9%)

Inflacja PPI w USA🇺🇸 jest najwyższa od grudnia 2022.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
11.06.2026, 12:38:09 via Wykop
  • 12
@manlet185cm: No to stocki muszą gonić inflacje. Prawda? Prawda?
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
11.06.2026, 12:38:41 via Wykop
  • 28
Inflacja PPI w USA🇺🇸 jest najwyższa od listopada 2022.


@manlet185cm: Wina Sleepy Joe Bidena ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ethize
ethize
10.06.2026, 14:09:56
  • 12
#gielda NVDA musi w końcu wystrzelić na 300$
ethize - #gielda NVDA musi w końcu wystrzelić na 300$

źródło: 1000017663

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm 10.06.2026, 14:13:29 via Wykop
  • 8
@ethize: robimy reverse bańkę dotcom, firmy nie mają długów i notują kosmiczne przychody, a w zamian inwestorzy kompresują mnożniki wyceny
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
10.06.2026, 13:35:36
  • 10
dobry papier na trudne czasy

#gielda
pepedros - dobry papier na trudne czasy

#gielda

źródło: {C202B801-94B9-4A1A-A848-8D7667337096}

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm 10.06.2026, 13:36:23 via Wykop
  • 0
@pepedros: #meczennicymeta #fanatycymeta
  • Odpowiedz
memforis
memforis
10.06.2026, 12:16:29
  • 3
#kryptowaluty podbitka albo zrzut po CPI, ale Bank of Japan jest już w cenie :) ale jak to mawiał klasyk: czas pokaże
#bitcoin #ethereum #gielda #inwestycje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm 10.06.2026, 12:18:36 via Wykop
  • 3
@memforis: niestety zwała po CPI, zwała po BOJ a potem zwała po FOMC
  • Odpowiedz
manlet185cm
manlet185cm 10.06.2026, 09:22:05
  • 95
Niestety, po słabych wynikach Broadcomu i obawach o rosnące koszty tokenów, na dzisiejszej sesji akcje Dino spadają już o 2%, a Modivo o 1,5%

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm
Autor
10.06.2026, 09:26:57 via Wykop
  • 0
@milpl: polakom znudzil sie wig i kazdy kupuje teraz jakies szweckie spolki bez przychodow zeby poczuc emocje jak w kasynie
  • Odpowiedz
manlet185cm
manlet185cm 08.06.2026, 14:17:13
  • 0
#gielda

micron po 860$ pod koniec sesji

  • kupuje nie jestem peroniarzem 43.7% (31)
  • wole etfy 56.3% (40)

Oddanych głosów: 71

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm
Autor
09.06.2026, 16:51:57 via Wykop
  • 0
@Bialy_Budda: nie wiem w sumie nie musi być pod koniec sesji może być np teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
manlet185cm
manlet185cm
Autor
09.06.2026, 16:52:14 via Wykop
  • 1
@Zgagarast: cholera ale ten czas szybko leci
  • Odpowiedz
manlet185cm
manlet185cm 09.06.2026, 16:50:53
  • 8
https://wykop.pl/wpis/86409477/gielda

Zapraszam połowę głosujących z mojej wczorajszej ankiety do kupowania MU po 860$. Macie szansę udowodnić że nie jesteście peroniarzami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
@manlet185cm 0
#gielda
więcej
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
09.06.2026, 16:56:17 via Wykop
  • 2
@manlet185cm: poczekam na 600 :)
  • Odpowiedz
Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
08.06.2026, 13:18:35
  • 5
#gielda grubasy zostaną z akcjami space x a ulica dokupuje nam promocji dobre spolki ktore musieli sprzedać żeby im się etfy zgadzały
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm 08.06.2026, 13:22:19 via Wykop
  • 2
@Wincyjpracydoobra: grubas jak zwykle wyleszczony
  • Odpowiedz
Codon
Codon
08.06.2026, 13:20:14
  • 1
#gielda No i chyba po krachu, a ja lekko wcześniej się wyzerowałem z dolarów i mi przelew jeszcze nie przyszedł :( eh, szkoda.

Za to mam Euro. Na jakiego smieciucha byście mnie nagonili?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm 08.06.2026, 13:21:21 via Wykop
  • 0
@Codon: siemens energy
  • Odpowiedz
Wojtkov
Wojtkov
08.06.2026, 11:29:23
  • 52
Niech ten krach to będzie lekcja że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
Kiedy mój portfel załadowany po jaja w AI-je i KOSPI zdychał przez weekend to czy jakiś kolega spytał hej jak tam twoje akcje Microna? Czy mama zadzwoniła "synku w telewizorze mówią że krach, nie wysłać Ci troche pieniążków na uśrednianie?" Oczywiście nic z tych rzeczy.

A Pan Jensen mimo że jeszcze na kacu po ostatnich browarkach to poleciał czym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm 08.06.2026, 11:37:04 via Wykop
  • 8
@Wojtkov: niech tylko wujek bibi przestanie nas ciemiężyć i będzie znowu pięknie
  • Odpowiedz
Kaviar
Kaviar
Kaviar
07.06.2026, 11:46:25
  • 5
#kryptowaluty #bitcoin się kończą, tym razem na prawdę, AI =realna użytecznoć z mocy obliczeniowej, ścierwo krypto 0 użyteczności. TO koniec toniecie kryptofrajerzy, górnicy widzą potencjał ze swoich centrów danych, ale w AI bardziej...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm 08.06.2026, 11:23:37 via Wykop
  • 0
@Przypomnienie: za rok
  • Odpowiedz
KucykMocy
KucykMocy
08.06.2026, 10:44:08
  • 9
#kryptowaluty #bitcoin

Wrzucam wróżby z dupska na 2026 rok, zobaczymy czy się sprawdzą:

- Ten tydzień spadki (12.06), następne 2 tyg też raczej słabo - w związku z IPO SpaceX
- Na btc finalny dołek wcześniej niż wynika z kalendarza cykliczności - jesień, np czerwiec lub lipiec powiedzmy 52k.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm 08.06.2026, 11:18:14 via Wykop
  • 2
@Moj_Panie: @Przypomnienie za 6 miesięcy
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
08.06.2026, 06:58:07
  • 25
Kiedy się boisz już jesteś wyleszczony
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm 08.06.2026, 07:16:27 via Wykop
  • 1
@michalcorobisz: *jesli
  • Odpowiedz
ZygmuntTamburino
ZygmuntTamburino
08.06.2026, 07:05:01
  • 0
#gielda #pytaniedoeksperta
Co według Was mirasy wydarzyło się, że tak srebro w piątek tąpnęło? Złoto również ale mniej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manlet185cm
manlet185cm 08.06.2026, 07:15:24 via Wykop
  • 0
@ZygmuntTamburino: nie ma plynnosci na wszystkie eventy jakie mamy
  • Odpowiedz
manlet185cm
manlet185cm 07.06.2026, 14:31:43
  • 0
#f1 XWEDFWEDFXD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.02.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia