#gielda niestety najpierw grubas musi sprzedać swoje akcje po 170$ a jak ruszy handel to będzie mozna sprzedać już normalnie za mniej niz 135$
@manlet185cm: 170$ nie dla chama, dla pana to.
- 0
Wytłumaczcie mi proszę jak to jest z tym "coś poważniejszego".
Jak banki centralne się totalnie skompromitowały podczas covida to ich "coś poważniejszego" było be (chociaż wcale nie było i ich urojenia były bronione jak niepodległość do ostatniego momentu), ale dzisiaj już banki centralne znowu mają racje i ich "coś poważniejszego" tym razem jest święte ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
Jak banki centralne się totalnie skompromitowały podczas covida to ich "coś poważniejszego" było be (chociaż wcale nie było i ich urojenia były bronione jak niepodległość do ostatniego momentu), ale dzisiaj już banki centralne znowu mają racje i ich "coś poważniejszego" tym razem jest święte ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
źródło: cos_powazniejszego
Pobierz
manlet185cm via Wykop
- 3
@haha123: pleciesz głupoty i jeszcze się tym chwalisz? chłop ci próbuje wytłumaczyć a masz wyparcie jak obrażony nastolatek
- 0
w sumie znam tam jakieś graficzki i to takie całkiem dobrze sobie radzące i jak tak sobie myślę to zanim one ogarną jak się instaluje Claude Code itd to do emerytury jednak będą używać photoshopa
kusi to Adobe xD
#gielda
kusi to Adobe xD
#gielda
manlet185cm via Wykop
- 0
@aett: no te graficzki zostaną po prostu w----------e z roboty
- 14
USA: inflacja producencka - maj 2026:
🔸PPI: 6,5% r/r📈 (prog. 6,4%; pop. 5,7%)
🔸bazowa PPI: 4,9% r/r📈 (prog. 5,4%; pop. 4,9%)
Inflacja PPI w USA🇺🇸 jest najwyższa od grudnia 2022.
🔸PPI: 6,5% r/r📈 (prog. 6,4%; pop. 5,7%)
🔸bazowa PPI: 4,9% r/r📈 (prog. 5,4%; pop. 4,9%)
Inflacja PPI w USA🇺🇸 jest najwyższa od grudnia 2022.
@manlet185cm: No to stocki muszą gonić inflacje. Prawda? Prawda?
Inflacja PPI w USA🇺🇸 jest najwyższa od listopada 2022.
@manlet185cm: Wina Sleepy Joe Bidena ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- 12
#gielda NVDA musi w końcu wystrzelić na 300$
źródło: 1000017663
Pobierz
manlet185cm via Wykop
- 8
@ethize: robimy reverse bańkę dotcom, firmy nie mają długów i notują kosmiczne przychody, a w zamian inwestorzy kompresują mnożniki wyceny
- 10
manlet185cm via Wykop
- 0
- 3
#kryptowaluty podbitka albo zrzut po CPI, ale Bank of Japan jest już w cenie :) ale jak to mawiał klasyk: czas pokaże
#bitcoin #ethereum #gielda #inwestycje
#bitcoin #ethereum #gielda #inwestycje
manlet185cm via Wykop
- 3
@memforis: niestety zwała po CPI, zwała po BOJ a potem zwała po FOMC
- 95
Niestety, po słabych wynikach Broadcomu i obawach o rosnące koszty tokenów, na dzisiejszej sesji akcje Dino spadają już o 2%, a Modivo o 1,5%
#gielda
#gielda
manlet185cm via Wykop
- 0
@milpl: polakom znudzil sie wig i kazdy kupuje teraz jakies szweckie spolki bez przychodow zeby poczuc emocje jak w kasynie
micron po 860$ pod koniec sesji
- kupuje nie jestem peroniarzem 43.7% (31)
- wole etfy 56.3% (40)
manlet185cm via Wykop
- 0
manlet185cm via Wykop
- 1
@Zgagarast: cholera ale ten czas szybko leci
https://wykop.pl/wpis/86409477/gielda
Zapraszam połowę głosujących z mojej wczorajszej ankiety do kupowania MU po 860$. Macie szansę udowodnić że nie jesteście peroniarzami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Zapraszam połowę głosujących z mojej wczorajszej ankiety do kupowania MU po 860$. Macie szansę udowodnić że nie jesteście peroniarzami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
@manlet185cm: poczekam na 600 :)
#gielda grubasy zostaną z akcjami space x a ulica dokupuje nam promocji dobre spolki ktore musieli sprzedać żeby im się etfy zgadzały
manlet185cm via Wykop
- 2
@Wincyjpracydoobra: grubas jak zwykle wyleszczony
- 1
#gielda No i chyba po krachu, a ja lekko wcześniej się wyzerowałem z dolarów i mi przelew jeszcze nie przyszedł :( eh, szkoda.
Za to mam Euro. Na jakiego smieciucha byście mnie nagonili?
Za to mam Euro. Na jakiego smieciucha byście mnie nagonili?
manlet185cm via Wykop
- 0
@Codon: siemens energy
- 52
Niech ten krach to będzie lekcja że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
Kiedy mój portfel załadowany po jaja w AI-je i KOSPI zdychał przez weekend to czy jakiś kolega spytał hej jak tam twoje akcje Microna? Czy mama zadzwoniła "synku w telewizorze mówią że krach, nie wysłać Ci troche pieniążków na uśrednianie?" Oczywiście nic z tych rzeczy.
A Pan Jensen mimo że jeszcze na kacu po ostatnich browarkach to poleciał czym
Kiedy mój portfel załadowany po jaja w AI-je i KOSPI zdychał przez weekend to czy jakiś kolega spytał hej jak tam twoje akcje Microna? Czy mama zadzwoniła "synku w telewizorze mówią że krach, nie wysłać Ci troche pieniążków na uśrednianie?" Oczywiście nic z tych rzeczy.
A Pan Jensen mimo że jeszcze na kacu po ostatnich browarkach to poleciał czym
manlet185cm via Wykop
- 8
@Wojtkov: niech tylko wujek bibi przestanie nas ciemiężyć i będzie znowu pięknie
- 5
#kryptowaluty #bitcoin się kończą, tym razem na prawdę, AI =realna użytecznoć z mocy obliczeniowej, ścierwo krypto 0 użyteczności. TO koniec toniecie kryptofrajerzy, górnicy widzą potencjał ze swoich centrów danych, ale w AI bardziej...
manlet185cm via Wykop
- 0
@Przypomnienie: za rok
#kryptowaluty #bitcoin
Wrzucam wróżby z dupska na 2026 rok, zobaczymy czy się sprawdzą:
- Ten tydzień spadki (12.06), następne 2 tyg też raczej słabo - w związku z IPO SpaceX
- Na btc finalny dołek wcześniej niż wynika z kalendarza cykliczności - jesień, np czerwiec lub lipiec powiedzmy 52k.
Wrzucam wróżby z dupska na 2026 rok, zobaczymy czy się sprawdzą:
- Ten tydzień spadki (12.06), następne 2 tyg też raczej słabo - w związku z IPO SpaceX
- Na btc finalny dołek wcześniej niż wynika z kalendarza cykliczności - jesień, np czerwiec lub lipiec powiedzmy 52k.
manlet185cm via Wykop
- 2
@Moj_Panie: @Przypomnienie za 6 miesięcy
Kiedy się boisz już jesteś wyleszczony
#gielda
#gielda
manlet185cm via Wykop
- 1
@michalcorobisz: *jesli
#gielda #pytaniedoeksperta
Co według Was mirasy wydarzyło się, że tak srebro w piątek tąpnęło? Złoto również ale mniej
Co według Was mirasy wydarzyło się, że tak srebro w piątek tąpnęło? Złoto również ale mniej
manlet185cm via Wykop
- 0
@ZygmuntTamburino: nie ma plynnosci na wszystkie eventy jakie mamy
#f1 XWEDFWEDFXD
Osiągnięcia
Rocznica
od 29.07.2025Rocznica Mikroblogger
od 14.02.2025Mikroblogger














Małpa jest lepszym inwestorem ode mnie, bo małpa jak się oparzy to drugi raz nie dotknie.
$MSFT +22@382
źródło: IMG_8991
Pobierzhttps://wykop.pl/wpis/85930529/gielda-s-----------------t-meczennicymsft-ja-juz-u#295351173