#gielda to wszystko przez boże ciało, piątkowy kibel przesunął sie o jeden dzień, ale ze wczoraj była środa, tzn piątek, to dopiero dzisiej jebło
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krystekw2: Ja serio nie wierzę, że tyle ludzi weszło w SPCE, na reddicie też wysyp screenów i płacz... To musi być jakiś matrix, to nie może być rzeczywistość
  • Odpowiedz
@krystekw2: te kwoty co tu masz to jest łącznie wyjazd na wakacje, nie ma tragedii.

SPCE pisałem wielokrotnie jak się podniecaliscie, że to jest kretynizm wchodzić w to po 6-7$. Super smieciuch do watchlisty ale pod kątem oblatania delta ship i pakując się poniżej 3$
  • Odpowiedz
#gielda mialem wczoraj kupic sobie etfka, ale mi sie nie chcialo przelewac kasy. Poczekam jeszcze chwilke w takim razie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach