Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Alpej
Alpej

Alpej

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 286
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 286
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
Alpej
Alpej
Alpej 11.06.2026, 19:49:50
  • 48
Od zera do klasy średniej i to wszystko w 6 godzin #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kropla_bez_kitu_benc
kropla_bez_kitu_benc
kropla_bez_kitu_benc
10.06.2026, 20:32:55
  • 0
Wyluzujcie XD

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 10.06.2026, 20:34:43 via iOS
  • 35
@kropla_bez_kitu_benc: a Ty moglbys być spokojny z -29.89zl na minusie ? No właśnie
  • Odpowiedz
Alpej
Alpej
Alpej 10.06.2026, 12:44:05
  • 1
Weźcie jeszcze nie pompujcie bo wczoraj sprzedałem wszystko w panice #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siodemkaxx
siodemkaxx
10.06.2026, 08:19:19
  • 0
#gielda ładujecie już siwego czy czekacie do otwarcia ameryki?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 10.06.2026, 08:44:52 via iOS
  • 0
@siodemkaxx: kupiłem już na górce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Alpej
Alpej
Alpej 09.06.2026, 15:25:21
  • 10
#gielda
Alpej - #gielda

źródło: IMG_0491

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurajski_Wedrowiec
Jurajski_Wedrowiec
Jurajski_Wedrowiec
09.06.2026, 13:46:21
  • 1
Nieironiczne pytanie - czemu w ogóle wrzucacie pieniądze w firmy, które zrobiły juz jakiś duzy skok 100-200-500% itp. i oczywistym jest, że wchodzicie na górce i ryzyko straty jest znacznie wieksze niz dalszego dużego zysku? A później zdziwienie, że spadło? WTF
#gielda
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 09.06.2026, 13:47:28 via iOS
  • 2
@Jurajski_Wedrowiec: nie wiem jak z innymi ale w moim przypadku odpowiedź jest super prosta - jestem chciwym degeneratem
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
09.06.2026, 11:28:58
  • 15
#gielda

Micron otwiera się dziś powyżej 1000$, gratulacje dla tych co zrobili 15% w 2 dni
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 09.06.2026, 11:39:27 via iOS
  • 9
@perfumowyswir: a my w Micronie
  • Odpowiedz
damer135
damer135
08.06.2026, 16:22:45
  • 1
#gielda
parzą mnie 450USD wolne, nagoncie na coś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 08.06.2026, 16:31:45 via iOS
  • 2
@damer135: klasycznie - Micron, a jeżeli szukasz czegoś bardziej uniwersalnego to Micron
  • Odpowiedz
Alpej
Alpej
Alpej 08.06.2026, 15:09:52
  • 1
Ale pompują xD #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
08.06.2026, 13:50:49
  • 12
z +5k na -5k i już jestem na Zero! A to wszystko w 3 dni xD
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 08.06.2026, 13:51:18 via iOS
  • 1
@Zebrzysta_Zebra: same xD
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
08.06.2026, 10:58:16
  • 11
#gielda Może jak spada, to spada jak p------y. Ale jak rośnie, to rośnie jak p------y. Ogólnie stabilnie.
jatutylkonamoment - #gielda Może jak spada, to spada jak p------y. Ale jak rośnie, to...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 08.06.2026, 11:18:26 via iOS
  • 3
@ja_tu_tylko_na_moment: dobrze że rośnie bo to nie jest okej że +196% YTD i teraz minus kilka procent. Człowiek się szybko przyzwyczaja do dobrego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Alpej
Alpej
Alpej 08.06.2026, 06:42:36
  • 2
https://youtu.be/AWM5ZNdWlqw?is=K0jgYCF86ss3fu0T
#gielda
Alpej - https://youtu.be/AWM5ZNdWlqw?is=K0jgYCF86ss3fu0T
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheDarkSideOfTheMoon
TheDarkSideOfTheMoon
07.06.2026, 17:23:01
  • 4
Dobry ze mnie inwestor? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gielda
TheDarkSideOfTheMoon - Dobry ze mnie inwestor? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gielda

źródło: usa

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 07.06.2026, 17:36:15 via iOS
  • 13
@TheDarkSideOfTheMoon:
Alpej - @TheDarkSideOfTheMoon:

źródło: IMG_0450

Pobierz
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
07.06.2026, 16:03:23
  • 9
#gielda

Dobra koniec żartów, bo juz jutro otwarcie kasyna.

Przygotowani na r--ź?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 07.06.2026, 16:19:30 via iOS
  • 1
@mimik739: plecak w piątek doładowany, oby się nie okazało że to plecak pełen kamieni xD
  • Odpowiedz
Vestor
Vestor
07.06.2026, 11:35:14
  • 4
https://x.com/aleabitoreddit/status/2063583856025108986
Na pamięciorza nagania.
#gielda
Vestor - https://x.com/aleabitoreddit/status/2063583856025108986
Na pamięciorza nagan...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 07.06.2026, 12:07:10 via iOS
  • 2
@Ryzcel: ja zdążyłem dokupić trochę w piątek , prawie idealnie na samym dole. Jestem prosty chłop, po same jaja w Micronie
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
06.06.2026, 19:27:49
  • 16
#gielda
Trump - KUPUJCIE MIKRONA
JENSEN - KUPUJCIE MIKRONA
MUSK - KUPUJCIE MIKRONA
co robi wykopek? Sprzedaje XD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 06.06.2026, 20:03:22 via iOS
  • 1
@Vestor: a my już siedzimy w tej pięknej rakiecie Mikron2k , a my Mikronie. Bo siedzimy co nie ?
  • Odpowiedz
Alpej
Alpej
Alpej 06.06.2026, 17:15:20
  • 52
To koniec. Eneryglandia ogłosiła że będą budować kolejkę z najbardziej stromym spadkiem i nazwą ją Micron

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
06.06.2026, 17:21:57 via Wykop
  • 2
@Alpej: Tobie to sk hynix chyba nikt nie pokzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ryzcel - @Alpej: Tobie to sk hynix chyba nikt nie pokzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
06.06.2026, 16:07:18
  • 62
#gielda

Taka sraka na tagu, że w poniedziałek mamy gwarantowaną pompę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpej
Alpej
Alpej 06.06.2026, 16:11:47 via iOS
  • 30
@perfumowyswir: a ile ekspertów wysypie wtedy XDDD będzie -„no mówiłem, dokupować ;) „ a wczoraj w nocy to spać nie mogli z paluchem na sell XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.06.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking