Nieironiczne pytanie - czemu w ogóle wrzucacie pieniądze w firmy, które zrobiły juz jakiś duzy skok 100-200-500% itp. i oczywistym jest, że wchodzicie na górce i ryzyko straty jest znacznie wieksze niz dalszego dużego zysku? A później zdziwienie, że spadło? WTF #gielda
@ja_tu_tylko_na_moment: dobrze że rośnie bo to nie jest okej że +196% YTD i teraz minus kilka procent. Człowiek się szybko przyzwyczaja do dobrego ( ͡º͜ʖ͡º)