#gielda

Kusi robic jakieś przemodelowania w portfelu pod te promocje, ale czuję ze przekombinuje i jeszcze gorzej na tym wyjde
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To przez was bo doprowadziliscie do euforii, kupując coraz to ryzykowniejsze spółki w ramach spekulacji; marvell, dziewicza Q--A (sam kupilem za 4.5$)
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇺🇸 Otwarcie USA (NYSE/NASDAQ) [Półprzewodniki] — czas Warsaw 15:45

📈 Wzrosty:
📈 LIN +0.78% | Linde | P/E: 33.9
📈 NDSN +0.36% | Nordson Corporation | P/E: 31.1

📉
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇺🇸 Otwarcie USA (NYSE/NASDAQ) [Data Center] — czas Warsaw 15:45

📈 Wzrosty:
📈 PSTG +4.48% | Pure Storage | P/E: 123.3
📈 NRG +0.23% | NRG Energy | P/E: 147.3
📈 DLR +0.13% | Digital Realty | P/E: 48.9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach