@przegrywam_przez_miasto: przecież każda z tych spółek to biotech. One są binary betami, albo dostają approval od fda/eu i idą mocno w górę bo big pharma je wykupi albo dostają rejecta i idą do 0. Ryzyko ogromne.

I nie radzę się sugerować “co jest tanie”. Rzeczy na giełdzie są tanie nie bez powodu. To, że coś mocno spadło, nie znaczy że napewno odbije.
  • Odpowiedz

Micron spada na $800:

  • kupuje 37.1% (26)
  • trzymam 37.1% (26)
  • sprzedaje 25.7% (18)

Oddanych głosów: 70

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Z serii "gdy poczułem zapach górki i smród spadków" czyli moje najlepsze transakcje w cenach kebsa lub dwóch ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę że kluczem jest wolumen w odniesieniu do psychologii, copytrading takich gołodupców jak ja to przyszłość ale nie dla psa kiełbasa, ci znajomi którzy mieli na tyle odwagi żeby posłuchać co uważam i zrobić ruch w tym samym kierunku dziś się cieszą a
EdwardKruk - #gielda Z serii "gdy poczułem zapach górki i smród spadków" czyli moje n...

źródło: 15531

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan śmieciucha: uśredniony ( dwa razy w tym tygodniu)
Analiza techniczna: miota nim jak szatan, ale da sie narysować kreskę, która idzie do góry
Fundamenty: AI + lichwa + Żydy, wnioski wyciągnijcie sami

To jest porada inwestycyjna

[satyra]
panasia - Stan śmieciucha: uśredniony ( dwa razy w tym tygodniu)
Analiza techniczna: ...

źródło: 60294

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uważajcie koledzy! W takich chwilach homopropaganda tylko czeka, żeby was przeciągnąć na ciepłą stronę mocy. Nie dajcie się!
#gielda
ww00 - Uważajcie koledzy! W takich chwilach homopropaganda tylko czeka, żeby was prze...

źródło: 16377

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skąd czerpoiecie wiedze o tym jak inwestowac?Co znacza słonie, nietoperze i cała analiza wsteczna? Gdzie sie nauczyć jak zrobic z 2k 100k i kupić swoje pierwsze mieszkanie?
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez wykop.pl. Wierząc w jego tag #gielda, uwierzyłem że akcje micron będą ciągle rosły. Kupowałem akcje po 1050$... Kupiłem je za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 91 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda k---a krolem życia bylem w 2025
.. co za rok. Nie potrafie przebic wyniku portfela z stycznia mimo pol roku uśredniania:D odechciewa sie.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Trzymajac winnerow z zeszłego roku, będąc ofiara przeplywu kasy z software do hardware. I ogolnie obserwowania jak z kazdej spolki ktora longuje s-------a zysk z jednej po drugiej. Moglo mnie uratowac kilka decyzji ale posluchalem sie tagu :D o------m xtb za 90 by kupic polimexa, nie sprzedalem newaga na ath by kupic wiecej nebiusa, gdzie newag od tego czasu zrobil jakies -30% a nebius +300%. Ogólnie jedna z najgorszych decyzji w tym
  • Odpowiedz
Hosso, Pompo moja! ty jesteś jak zdrowie;
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto zaliczył margin calla. Dziś rakietę twą w całej ozdobie
Widzę na TradingView, bo tęsknię po tobie.

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie tak czasem, że zaczynacie wątpić w słuszność swojego portfela, po czym przeglądacie po kolei wszystkie pozycje i stwierdzacie

“Nie no, k---a, zajebisty portfel, jest gitara wszystko”

Ja tak miałem wczoraj 🤔 swoją drogą byłby ktoś chętny zrecenzować?

#gielda
breakdown1 - Macie tak czasem, że zaczynacie wątpić w słuszność swojego portfela, po ...

źródło: image_picker_CBAEBA70-1EED-4D2A-A1B0-C97957A319C5-13336-000004C1E94B75B9

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie tak czasem, że zaczynacie wątpić w słuszność swojego portfela, po czym przeglądacie po kolei wszystkie pozycje i stwierdzacie


“Nie no, k---a, zajebisty portfel, jest gitara wszystko”


@breakdown1: Właśnie odkryłeś dlaczego ludzie sprzedają czasem perspektywiczne papiery. Nie zawsze wynika to ze strachu, tylko z powodu bieżącej trzeźwej oceny. A o tym, że jednak były perspektywiczne dowiadują się po czasie, gdy znają fakty, których nie znali w momencie sprzedaży.
  • Odpowiedz
@ParadygmatYT: ci z tego kanału to klasa sama w sobie. Jeżeli chcecie wygrywać to należy robić dokładnie odwrotnie jak u nich. Milion spółek, o wielu nikt nigdy nie słyszał, no może w latach 90tych.

Mamo zróbmy wehikuł inwestycyjny jak Warren z Berkshire Hathaway. Berkshire Hathaway w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@makolem:

COREWEAVE. Wow. What a company. Nobody was talking about AI infrastructure like this before, believe me. They have the GPUs, the data centers, the BIG COMPUTERS. The biggest. Everybody wants compute now, and CoreWeave has it. Very smart people running it. Some of the smartest, actually.


NVIDIA loves them. The AI companies love them. Everybody is calling, everybody wants more capacity. Tremendous demand. People said, “Can a company named
  • Odpowiedz