wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
Micron spada na $800:
- kupuje 37.1% (26)
- trzymam 37.1% (26)
- sprzedaje 25.7% (18)
@202492:
Odp 4 kupuje etfa i mam to w dupie
Odp 4 kupuje etfa i mam to w dupie
- 3
@Ryzcel: mógł człowiek kupić kruka,smrodivo albo dino
@ParadygmatYT: najlepsze te pytania typu "jak myślicie ile jeszcze będzie lecieć", jakby k---a leszczyna miała pojęcie xD
#gielda Z serii "gdy poczułem zapach górki i smród spadków" czyli moje najlepsze transakcje w cenach kebsa lub dwóch ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę że kluczem jest wolumen w odniesieniu do psychologii, copytrading takich gołodupców jak ja to przyszłość ale nie dla psa kiełbasa, ci znajomi którzy mieli na tyle odwagi żeby posłuchać co uważam i zrobić ruch w tym samym kierunku dziś się cieszą a
źródło: 15531
Pobierz- 39
#gielda odpocznijcie trochę od tych kresek. Przyda się spokojna glowa w poniedzialek na kontynuacje krachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000022092
PobierzŻyję maksymą: Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.
Więc nie wchodzę na konto inwestycyjne od środy i u mnie nie ma krachu.
#gielda
Więc nie wchodzę na konto inwestycyjne od środy i u mnie nie ma krachu.
#gielda
@michalcorobisz: tez sie staram ale marcin dzwoni
- 0
- 8
#gielda its over
@DwieLinieBOTv3: wypłacasz wszystko?
@ja_tu_tylko_na_moment: ja dla dywersyfikacji dałem jeszcze Sk
- 37
Skąd czerpoiecie wiedze o tym jak inwestowac?Co znacza słonie, nietoperze i cała analiza wsteczna? Gdzie sie nauczyć jak zrobic z 2k 100k i kupić swoje pierwsze mieszkanie?
#gielda
#gielda
Gdzie sie nauczyć jak zrobic z 2k 100k
@Dziowanidziadzia: Wiem jak w prosty sposób zrobić 100k z 200k, wystarczy?
@IlikeTrains: zrobi na odwrót i będzie git
- 33
Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez wykop.pl. Wierząc w jego tag #gielda, uwierzyłem że akcje micron będą ciągle rosły. Kupowałem akcje po 1050$... Kupiłem je za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 91 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację
- 1
#gielda k---a krolem życia bylem w 2025
.. co za rok. Nie potrafie przebic wyniku portfela z stycznia mimo pol roku uśredniania:D odechciewa sie.
.. co za rok. Nie potrafie przebic wyniku portfela z stycznia mimo pol roku uśredniania:D odechciewa sie.
@agent001: to co ty kupiłeś? Początek 2026 to potężna pompa kulista
- 2
Trzymajac winnerow z zeszłego roku, będąc ofiara przeplywu kasy z software do hardware. I ogolnie obserwowania jak z kazdej spolki ktora longuje s-------a zysk z jednej po drugiej. Moglo mnie uratowac kilka decyzji ale posluchalem sie tagu :D o------m xtb za 90 by kupic polimexa, nie sprzedalem newaga na ath by kupic wiecej nebiusa, gdzie newag od tego czasu zrobil jakies -30% a nebius +300%. Ogólnie jedna z najgorszych decyzji w tym
Hosso, Pompo moja! ty jesteś jak zdrowie;
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto zaliczył margin calla. Dziś rakietę twą w całej ozdobie
Widzę na TradingView, bo tęsknię po tobie.
#gielda
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto zaliczył margin calla. Dziś rakietę twą w całej ozdobie
Widzę na TradingView, bo tęsknię po tobie.
#gielda
Macie tak czasem, że zaczynacie wątpić w słuszność swojego portfela, po czym przeglądacie po kolei wszystkie pozycje i stwierdzacie
“Nie no, k---a, zajebisty portfel, jest gitara wszystko”
Ja tak miałem wczoraj 🤔 swoją drogą byłby ktoś chętny zrecenzować?
#gielda
“Nie no, k---a, zajebisty portfel, jest gitara wszystko”
Ja tak miałem wczoraj 🤔 swoją drogą byłby ktoś chętny zrecenzować?
#gielda
źródło: image_picker_CBAEBA70-1EED-4D2A-A1B0-C97957A319C5-13336-000004C1E94B75B9
Pobierz@breakdown1: ja to patrzę i jakbym odpływ przepychał.
Macie tak czasem, że zaczynacie wątpić w słuszność swojego portfela, po czym przeglądacie po kolei wszystkie pozycje i stwierdzacie
“Nie no, k---a, zajebisty portfel, jest gitara wszystko”
@breakdown1: Właśnie odkryłeś dlaczego ludzie sprzedają czasem perspektywiczne papiery. Nie zawsze wynika to ze strachu, tylko z powodu bieżącej trzeźwej oceny. A o tym, że jednak były perspektywiczne dowiadują się po czasie, gdy znają fakty, których nie znali w momencie sprzedaży.
#gielda 103 000 subskrybentów i jeden z większych polskich kanałów finansowych. Sprawdziłem ich portfel i... zaskoczyli mnie.
A najlepsze? Micron pobił ich portfel w miesiąc. Nawet po ostatnich spadkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/eoLFiMMXdxs
A najlepsze? Micron pobił ich portfel w miesiąc. Nawet po ostatnich spadkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/eoLFiMMXdxs

@ParadygmatYT: ci z tego kanału to klasa sama w sobie. Jeżeli chcecie wygrywać to należy robić dokładnie odwrotnie jak u nich. Milion spółek, o wielu nikt nigdy nie słyszał, no może w latach 90tych.
Mamo zróbmy wehikuł inwestycyjny jak Warren z Berkshire Hathaway. Berkshire Hathaway w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@Vestor: portfel typu dziadek i tak robi lepszy wynik
#gielda jestem zesrany przed poniedziałkiem
Te spadki są w odwrocie, nie musimy sie ich bac
Te spadki są w odwrocie, nie musimy sie ich bac
@DoktorMorela: Powtórka z 1929 ani nawet 2022 raczej to nie jest. Pospada parę dni, wot, technika.
@Filipterka25: wątpię żebyśmy mieli bessę dopóki mag7 dowozi i przebija ogromne konsensusy co kwartał
- 16
#gielda Panie Trump, wiem że pan to czytasz, CoreWeave, amerykańska firma, lider budowy data centers, strategiczny zasób. Tylko wspomnij o nich i lecimy na 500$, o dużo nie proszę.
źródło: image_picker_5AB8D521-3A32-48A6-95EA-41C188C28F0D-32539-000002E1794A39CD
Pobierz@makolem:
COREWEAVE. Wow. What a company. Nobody was talking about AI infrastructure like this before, believe me. They have the GPUs, the data centers, the BIG COMPUTERS. The biggest. Everybody wants compute now, and CoreWeave has it. Very smart people running it. Some of the smartest, actually.
NVIDIA loves them. The AI companies love them. Everybody is calling, everybody wants more capacity. Tremendous demand. People said, “Can a company named
- 1
@JanLaguna i za to go kochamy





























źródło: 1000026489
PobierzI nie radzę się sugerować “co jest tanie”. Rzeczy na giełdzie są tanie nie bez powodu. To, że coś mocno spadło, nie znaczy że napewno odbije.