#gielda

Hehe mialem nosa goniac MSFT za 440.

Frjaerow se gdzie indziej grubasie szukaj( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda czemu sk hynix tak nisko? Deal z nvidia p/e 18 przychody rosna jak powalone i do tego maja wchodzic na gielde w usa to az za oczywista okazja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak odbiera się tą śmieszną nagrodę od OKX? W marcu założyłem konto z polecenia jakiegoś jułtubera na giełdzie OKX i kupiłem na nim BTC za 2000pln i trzymałem je na giełdzie zamiast przelać na portfel, bo z tego co zrozumiałem powinnienem dostać nagrode 20€ w BTC za trzymanie środków na ich giełdzie. I co? G---o. Nie dostałem do tej pory nic. Zrobiłem coś źle czy to zwykły scam?
#okx #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten tag zepsuł mi łeb xD
Śniło mi się, że TSM razy dwa do końca roku.
Profilaktycznie wszedłem po kukle, zawołam plusujacych w grudniu()
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda
Czemu europejskie spółki zbrojeniowe stoją tak nisko? Widać pompę styczeń-maj a teraz jak SAFE zaczęło wchodzić to nagle spadek i się trzymają na poziomie sprzed pół roku

Sam kupiłem rheinmetall dzisiaj aż po 1200eur xD
Thales, Airbus podobnie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widać pompę styczeń-maj a teraz jak SAFE zaczęło wchodzić to nagle spadek


@ButtHurtAlert: bo pompa to była pod *informacje* i plany o safe. Teraz to już jest w cenie. Pewnie kto kupił wtedy, teraz realizuje zyski.
  • Odpowiedz
#gielda
Patrzę sobie na dzisiejsze kursy i mnie taka myśl naszła.
Proszę o szczere odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co pierwsze osiągnie poziom 500?

  • KRUK 47.7% (42)
  • Microsoft 52.3% (46)

Oddanych głosów: 88

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Odbcie zdechłego kota krach i tak nastąpi żadnego dealu nie będzie sprzedawajcie wszystko co macie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kakoq: moze pojsc, teraz mieli dobra reklame u tej nowej paletkary chociaz po finale jej zdjeli te naklejke szczura. ta naklejka byla lepsza inwestycja omara niz ten serbski pilkarz
  • Odpowiedz