#gielda czemu sk hynix tak nisko? Deal z nvidia p/e 18 przychody rosna jak powalone i do tego maja wchodzic na gielde w usa to az za oczywista okazja
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
Jak odbiera się tą śmieszną nagrodę od OKX? W marcu założyłem konto z polecenia jakiegoś jułtubera na giełdzie OKX i kupiłem na nim BTC za 2000pln i trzymałem je na giełdzie zamiast przelać na portfel, bo z tego co zrozumiałem powinnienem dostać nagrode 20€ w BTC za trzymanie środków na ich giełdzie. I co? G---o. Nie dostałem do tej pory nic. Zrobiłem coś źle czy to zwykły scam?
#okx #
#okx #
@Mystoo: może o to chodzi? https://my.okx.com/pl/campaigns/dlapieniedzy
Dużo lepszą ofertą jest dożywotnia zniżka 20%
Dużo lepszą ofertą jest dożywotnia zniżka 20%
- 0
@NieoznaczonaReklama: wcześniej jeszcze inna nagroda była
INHD losowy śmieciuch po RS i w trakcie ATM leci 1100% XD
#gielda
#gielda
@AusserKontrolle: ciekawe do kiedy i co dalej xd
- 0
@siodemkaxx: Na otwarciu spadnie pewnie o jakieś 60-70%. Oni mają ATM więc swoje zarobili
#gielda to już koniec potężnej kracho korekty?
Ten tag zepsuł mi łeb xD
Śniło mi się, że TSM razy dwa do końca roku.
Profilaktycznie wszedłem po kukle, zawołam plusujacych w grudniuᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#gielda
Śniło mi się, że TSM razy dwa do końca roku.
Profilaktycznie wszedłem po kukle, zawołam plusujacych w grudniuᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#gielda
@limitless93 stawiam na 30%
#gielda
Czemu europejskie spółki zbrojeniowe stoją tak nisko? Widać pompę styczeń-maj a teraz jak SAFE zaczęło wchodzić to nagle spadek i się trzymają na poziomie sprzed pół roku
Sam kupiłem rheinmetall dzisiaj aż po 1200eur xD
Thales, Airbus podobnie
Czemu europejskie spółki zbrojeniowe stoją tak nisko? Widać pompę styczeń-maj a teraz jak SAFE zaczęło wchodzić to nagle spadek i się trzymają na poziomie sprzed pół roku
Sam kupiłem rheinmetall dzisiaj aż po 1200eur xD
Thales, Airbus podobnie
@ButtHurtAlert: nie jest powiedziane, że kasa z SAFE trafi do giełdowych spółek. Zobacz ile z SAFE poszło do naszych spółek, których nawet nie ma na giełdzie
Widać pompę styczeń-maj a teraz jak SAFE zaczęło wchodzić to nagle spadek
@ButtHurtAlert: bo pompa to była pod *informacje* i plany o safe. Teraz to już jest w cenie. Pewnie kto kupił wtedy, teraz realizuje zyski.
- 6
- 1
#gielda
Patrzę sobie na dzisiejsze kursy i mnie taka myśl naszła.
Proszę o szczere odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Patrzę sobie na dzisiejsze kursy i mnie taka myśl naszła.
Proszę o szczere odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co pierwsze osiągnie poziom 500?
- KRUK 47.7% (42)
- Microsoft 52.3% (46)
@pytanie1: Za 6 miesięcy (08/12/2026, 19:03:25 CET) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
- 2
#gielda Odbcie zdechłego kota krach i tak nastąpi żadnego dealu nie będzie sprzedawajcie wszystko co macie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
@davidero69: oplylilem z kosmetycznym zyskiem ale ja prawie na ath się w------m xddd
@davidero69: Tak, na $15 w tym tygodniu liczę :)
- 4
- 3
#gielda saaay srasy
- 1
#gielda jak stawiacie wyniki za 2q XTB będzie dobrze?
- 0
- 13
@ParadygmatYT: proszę mi przelać będę uśredniał
@ParadygmatYT: witam
- 21
- 13
@kondonowiczwojciech: 2% dziennie to dla Etfiarzy. Dobre spółki robią po 10% dziennie
- 5
@kondonowiczwojciech: ważne to dobrze czuć się ze soba
#gielda jaki śmieciuch na dziś do kupienia wariaty?
@IlikeTrains: co xD predzej zjedzie do 4 niz 15
- 52
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz



























Hehe mialem nosa goniac MSFT za 440.
Frjaerow se gdzie indziej grubasie szukaj( ͡° ͜ʖ ͡°)