Najgorsze teraz czekanie do poniedziałku ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
wpisy
Najnowsze
Archiwum

eSports24
- 0
- 51

dudekk602
via Wykop- 67
@breakdown1: kiedyś cymcyka krótko oglądałem, ale nie mogłem słuchać jego maniery w głosie, dopiero po czasie zrozumiałem jaki to jest narcystyczny bufon xD
pmaniek
via Wykop- 63
@breakdown1: Po co ludzie oglądaja tego cvela i dają mu atencje? Z niego taki inwestor jak ze mnie ksiądz.
#gielda troche mam srakę ze w poniedziałek bedzie zwala i minęliśmy historyczne szczyty xd
@DoktorMorela nie peniaj, ulica nagoniona, zyski zrealizowane, to normalne. Kilka tygodni i wrócimy do wzrostów. Przerabialiśmy to już w lutym
@DoktorMorela: spokojnie, w marcu było to samo, od tamtej pory wszystko poszło na chore ATH. Uśredniaj, dokładaj (no chyba że siedzisz na cfd i jakichś śmieciach ( ͡° ͜ʖ ͡°))
źródło: FB_IMG_1780728280782
Pobierz@PIAN--A_A--KTYWNA: za użycie tagu giełda Cię zlinczują bo tego tagu używa się tylko do smieszkowania z etfiarzy
@PIAN--A_A--KTYWNA: taniej niż wczoraj ale drożej niż jutro
- 1
#gielda jak tam? Wszyscy dożyli do dzis?😄
@pytanie1:
źródło: obraz_2026-06-06_090615845
PobierzPanie Ferdku, $15k niezrealizowanego zysku poszło się j---ć. Mówi to Panu coś? #gielda
- 9
to mówicie że te etfy to bezpieczna lokata kapitalu
#gielda
#gielda
źródło: image_picker_7515DA61-1346-41AB-BD4D-6EE4FB2A4C94-18157-000003AE0BCFA7CA
Pobierz@Karatte: na wykresie pokazujesz wzrost z 70 na 79 czyli 13%. No chyba nie jest żle, co? Mocniejsze wrażenie byś wywołał gdybyś uciał ten wykres jeszcze bardziej, tak do tego ostatniego spadku o 3% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Analizowałem swój portfel i wychodzi że SanDisk to jednak nie jest defensywna spółka.
#gielda
#gielda
@ja_tu_tylko_na_moment: raczej to portfel analizował ciebie
Moją poduszką finansową jest limit na karcie kredytowej #gielda
@czlowiekproso: mam tak samo. Zawsze się martwię, czy te 90k limitu na kredytówce wystarczy w razie czego, ale cóż, jest, jak jest
@czlowiekproso: xD
Śniło mi się że pomarańczowy powiedział, że giełda musi być zawsze zielona. Czy to sen czy jawa?
#gielda
#gielda
@luke-dolla7 pomarańczowy jest bliżej czerwieni niż zieleni.
- 49
Ledwo oczy otworzy i juz o smieciuchach mysli #gielda
@ja_tu_tylko_na_moment te p--------e miniaturki AI.
rzygać się chce.
rzygać się chce.
- 4
@Octarine: eh gdyby tak ten sos po 15$ skupić to fajnie by się na tym teraz wyszło. Kupowałem trochę po około 19$ i po tych dzisiejszych wzrostach dopiero na zero wychodzę xD
- 26
źródło: screenshot
Pobierz@kastrator2: Wyobraźcie sobie serio 84k krypto bros. Co oni niby tam robili. W MCD są większą korzyścią
@kastrator2:
Jak to AI jeszcze wszystkich nie zwolniło?
Jak to AI jeszcze wszystkich nie zwolniło?
Do zobaczenia, w październiku.
Nasdaq 15 000
SP500 5 000
Btc 35 000
A
Nasdaq 15 000
SP500 5 000
Btc 35 000
A
@fenomen12: Za 4 miesiące (01/10/2026, 09:00:00 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
@kastrator2: co do btc to średnio mnie to obchodzi, ale pozostałe dwie prognozy? może nie aż tak, ale miejsce na spadki jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
źródło: denis-załęcki
Pobierz- 7
@ethize: na moje to pokazuje ze mentalnie mamy koncowke xix wieku gdzie duzy kapital ma dziki zachod a zwykly pracujacy chlop ochlapy i klitke 15m2 i zdechnie na katar.
- 0
- 6
Już dzisiaj o 8:30 w każdym polskim januszexie
JAK TAM MŁODY HEHE?! BYŁO COŚ W TYGODNIU:
trejdowane
szortowane
lewarowane
boczniakowane
JAK TAM MŁODY HEHE?! BYŁO COŚ W TYGODNIU:
trejdowane
szortowane
lewarowane
boczniakowane
@yet_another_user takie rzeczy to w poniedziałek byku
- 1
@wypok_wypok: nie no, majster na świeżo na łykendzie będzie chciał poznać wyczyny z tygodnia
#gielda potrzebuje porady smieciuchowej
Co uśredniać wariacie
- Zielona szmata 3.9% (6)
- Zielona szmata na lewarze (CRWV) 14.3% (22)
- Kup se microna na promocji 22.7% (35)
- Anetka (ANET.US) 3.9% (6)
- Kolekcja smieciuchow semi (sec0.de) 8.4% (13)
- ETF NasrakSto 13.6% (21)
- Nie kupuj, w poniedziałek runda druga 33.1% (51)
@ProfesorP1ZDAN: ja uśredniłem trochę zielonej szmaty na lewarze



























