@Karatte: na wykresie pokazujesz wzrost z 70 na 79 czyli 13%. No chyba nie jest żle, co? Mocniejsze wrażenie byś wywołał gdybyś uciał ten wykres jeszcze bardziej, tak do tego ostatniego spadku o 3% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Octarine: eh gdyby tak ten sos po 15$ skupić to fajnie by się na tym teraz wyszło. Kupowałem trochę po około 19$ i po tych dzisiejszych wzrostach dopiero na zero wychodzę xD
  • Odpowiedz
Już dzisiaj o 8:30 w każdym polskim januszexie
JAK TAM MŁODY HEHE?! BYŁO COŚ W TYGODNIU:
trejdowane
szortowane
lewarowane
boczniakowane
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda potrzebuje porady smieciuchowej

Co uśredniać wariacie

  • Zielona szmata 3.9% (6)
  • Zielona szmata na lewarze (CRWV) 14.3% (22)
  • Kup se microna na promocji 22.7% (35)
  • Anetka (ANET.US) 3.9% (6)
  • Kolekcja smieciuchow semi (sec0.de) 8.4% (13)
  • ETF NasrakSto 13.6% (21)
  • Nie kupuj, w poniedziałek runda druga 33.1% (51)

Oddanych głosów: 154

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach