Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko123
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
agent001
agent001

agent001

Dołączył 12 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 29729
  • Znaleziska 351
  • Mikroblog 29378
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 18
Malenaa
Malenaa
wczoraj, 11:44:09
  • 30
Od kilku dni dopłacam pieniądze na xtb, a saldo zamiast rosnąć to spada, ktoś też tak ma?

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 wczoraj, 12:06:54 via Wykop
  • 0
@Malenaa: od stycznia tak mam
  • Odpowiedz
naMontBlanc
naMontBlanc
wczoraj, 11:36:30
  • 19
#gielda #meczennicycdr kochani redzi dlaczego mi to robicie (ꖘ‸ꖘ)

dawajcie średnią zakupu
u mnie 228
poczekam se do premiery i na pewno zarobie
naMontBlanc - #gielda  #meczennicycdr kochani redzi dlaczego mi to robicie (ꖘ‸ꖘ)

daw...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 wczoraj, 11:44:07 via Wykop
  • 1
@naMontBlanc: 160 @ 241,30
  • Odpowiedz
Blackhorn
Blackhorn
wczoraj, 08:33:10
  • 13
#gielda zdrowa korekta i realizacja zysków po mega pompie a wyklopki już biegają z osranymi dupami xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 wczoraj, 08:41:52 via Wykop
  • 0
@Blackhorn: pompie czego? microna i samsunga? to caly rynek? : P
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
przedwczoraj, 23:55:33
  • 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 wczoraj, 07:46:26 via Wykop
  • 0
@Felixu: nie wiem czy to pocieszenie... ale milienialsi wchodzili na rynek pracy w kryzysie gospodarczym 2008 roku. Ja i moi znajomi nawet nie marzylismy o lepszych pracach niz mcdonald i tesco, jak ktos mial ciekawsza prace gdzie zarabial troche ponad mininalna (np okolo 2 tysiaki pln na miesiac) to budziło to niemała ciekawość i szacunek, ja z dziewczyna robilismy w tesco za 1300 pln miesiecznie a moj kolega np byl
  • Odpowiedz
vajroos
vajroos
przedwczoraj, 18:03:44
  • 5
#gielda
vajroos - #gielda

źródło: 1000019550

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 przedwczoraj, 21:23:35 via Wykop
  • 0
@vajroos: okazje do kupna sa fajne, ale wole okazje do sprzedaży
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
przedwczoraj, 20:47:04
  • 20
ja p------e ale chujnia sie dzieje od tych kilku dni xD

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 przedwczoraj, 21:17:22 via Wykop
  • 1
@Glupiii: 2022 vibe. Chyba sie polubie z kontami oszczędnościowymi znowu :D
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
przedwczoraj, 17:14:17
  • 69
#gielda #msft #s-----------------t
dariusz44 - #gielda #msft #s-----------------t

źródło: IMG_9097

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 przedwczoraj, 17:17:53 via Wykop
  • 6
@dariusz44: tęskniłem
  • Odpowiedz
adampa
adampa
przedwczoraj, 10:27:39
  • 58
#gielda Wasze największe kompromitacje giełdowe?

Moje:
- nie mam Microna
- mam uśredniane Dino
- chciałem kupić SNDK przy 600, ale dałem za niski limit i wypompowało w górę
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 przedwczoraj, 11:12:41 via Wykop
  • 2
@adampa: postawilem na trzy spolki ktora kazda pewniaczkiem szła na 300$ za akcje to jest reddit, asts i nebius. Reddit z----l sie z 260 do 120 $, asts z 130$ do 68$ i uznalem dobra nebius tez pewnie sie s-------i i c---a tam a nie trzysta bedzie wiec sprzedalem na ok zysku za 134$. Reddita i asts trzymam dalej (bo strata to po co sprzedawac) a nebiusa opchnalem poki jeszcze
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
przedwczoraj, 05:57:21
  • 7
#gielda jak jesteście zachwyceni po wynikach microna, to zobaczycie co będzie po wynikach Microsofta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 przedwczoraj, 06:17:44 via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: zapomniales sie przelogować
  • Odpowiedz
agent001
agent001
agent001 24.06.2026, 14:27:52
  • 9
#gielda not having a good time
agent001 - #gielda not having a good time

źródło: holder

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vajroos
vajroos
16.06.2026, 19:53:46
  • 1
Akebia Therapeutics, piekny smieciuch, gram pod wystrzal pod 1.8-2USD w ciagu najblizszych 2-3 miesiacy

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 22.06.2026, 15:01:54 via Wykop
  • 0
dobra probujemy : D dla zdrowia nerek
  • Odpowiedz
future_taylor
future_taylor
future_taylor
22.06.2026, 14:47:07
  • 1
#gielda $spcx zabilo caly kosmiczny sektor? $asts $lunr $rklb
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 22.06.2026, 14:48:06 via Wykop
  • 0
@future_taylor: tak, szuka dołka
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
22.06.2026, 11:04:38
  • 9
#gielda

Byłem cierpliwy ale redukuje pozycje o

Kruk 50%
Newag 25%
KjatanSveisson - #gielda 

Byłem cierpliwy ale redukuje pozycje o 

Kruk 50%
Newag 25...

źródło: 1000008209

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 22.06.2026, 11:20:56 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: newag ma dzis odciecie dywidendy, mogl Pan ten tydzien zaczekać
  • Odpowiedz
Kostor95
Kostor95
21.06.2026, 18:26:58
  • 3
Ja się tam cieszę, że TVP przemilczało w jakiś sposób aferę z lekarzem i Rafałem Trzaskowskim który kłamie XD to jest lepiej wydane 3 miliardy złotych niż 2 miliardy złotych za PiS #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 22.06.2026, 08:00:31 via Wykop
  • 0
@Kostor95: sposob manipulacji jaki użyłeś nazywa sie motte and bailey, mase populistów tego używa. Braun ze swoim obozy koncentracyjne to fake news (teza kontrowersyjna i agresywna i kłamstwo) czym podlizuje się i rzuca mieso swoim nienawistnym fanom, po czym jak uderza krytyka to wycofuje sie do grodka mowiac ze chodzi o mu moc przerobowa pieca do palenia zwłok że jego zdaniem sie nie zgadza z liczbami zabitych.

"Argument typu motte-and-bailey
  • Odpowiedz
jacas
jacas
19.06.2026, 13:01:06
  • 55
#gielda
jacas - #gielda

źródło: 9C5A2091-85AE-4D92-88A9-279183F8C149

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 19.06.2026, 14:17:16 via Wykop
  • 1
@breakdown1: tez tak mam, kupilem spolki ktore uwazam za dobre i leza, nie szukam nic. Problem jest z tym taki ze z kazdej z tych spolek s--------l caly zysk i sa zajebiscie daleko od ath, smiechu warte. Longterm sie zepsuł w 2026. Ciekawe jak bedzie za pare miesiecy/rok. Etf sie na mnie patrzy.
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
16.06.2026, 06:16:55
  • 1
#gielda
Dzisiaj odcięcie dywidendy na Tauronie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
agent001
agent001
agent001 16.06.2026, 06:20:19 via Wykop
  • 0
@gonzo91: musze sobie zrobic dywidendowy kalendarz : )
  • Odpowiedz
mat1989
mat1989
11.06.2026, 07:37:00
  • 1216
Zawsze jak wpadam z żoną i synkiem do mojej mamy w odwiedziny to na stole czeka najlepsza zastawa( ͡° ͜ʖ ͡°)
mat1989 - Zawsze jak wpadam z żoną i synkiem do mojej mamy w odwiedziny to na stole c...

źródło: 1000009655

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 12.06.2026, 06:19:30 via Wykop
  • 0
@jan_3_sobieski: kule teraz sobie zdalem sprawe ze mialem sporo tych szklanek. Kule wszystkie chyba potrzaskalem bo sa tylko odległym wspomnieniem teraz ; P
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
11.06.2026, 09:11:19
  • 248
#gielda
Jadę sobie na wykresie Dino, ale jest łatwo, bo jest z górki

https://stonkrider.com/#/
nabla-delta - #gielda
Jadę sobie na wykresie Dino, ale jest łatwo, bo jest z górki 

...

źródło: 1000017687

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 11.06.2026, 09:22:49 via Wykop
  • 90
@nabla-delta: genialny pomysl na gre : D
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
11.06.2026, 07:46:34
  • 13
Przekonajcie mnie, że inwestowanie fundamentalne zamiast vibe investingu ma jeszcze sens. Moje przykłady z ostatnich miesięcy:

-Silne przekonanie o dobrych wynikach cyber_folks i synektika i regularne skupowanie - boczniak
-Nvidia zajebiste wyniki tania wskaźnikowo - boczniak
-Meta tania wskaźnikowo, wzrost przychodów +33% r/r - kibel
-Jensen albo pomarańczowy powiedział o jakiejś firmie +30% - Marvell, IBM
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 11.06.2026, 09:10:13 via Wykop
  • 0
@RunningMan: chyba nie ma : P ze wszystkich strategii zadna mnie tak nie obdarła z zysków jak longterm/let the winners run i obserwowanie jak akcje pieknie rosna a potem piekna spadaja, czasem z naprawde konkretnych zysków do niemałych strat : ) wszystkie spoleczki, dobrane rozsadne, portfele zamowienie, zarabiaja, price targety maja duze wyzsze niz ath, wszystko c--j. Ale trzymam dalej, dokupuje : ) na oslode calkiem spora czesc daje jakies
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
11.06.2026, 08:06:51
  • 22
Kiedy ja w końcu zacznę realizować zyski po dobrych cenach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pół roku męczarni na Oracle i zamiast zrealizować +30% zysku na 250$ to wolałem czekać aż zysk wzrośnie do -5% i kisić dalej, pewnie następne pół roku

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent001
agent001
agent001 11.06.2026, 08:32:28 via Wykop
  • 1
@breakdown1: jest nas wiecej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.08.2025

    Rocznica
  • Muzyk
    od 21.02.2014

    Muzyk

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking