Od 2021 roku wrzucam średnio 5-6k£ rocznie(zazwyczaj kilkaset luźnych £ na dzień przed nadchodzącą wypłatą) w FTSE i S&P przez Lloyds ISA. Na mój research inwestycyjny poświęciłem 15 min na przerwie w pracy pięć lat temu.
Czytam sobie teraz tag #gielda, bo wchodził ostatnio często w gorące i nie mogę zrozumieć jak można na tym tracić( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gonzo91: Nie czaję właśnie tej planszy, czyli modele typu. iPhone 15 pro które już mają całe Apple AI to nowej SiriAi nie obsłużą? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@bonzo_fugazi: lubię jego analizy, czy trafne to różnie bywa, ale czasami fajnie tłumaczy różne powiązania. Udało mi się kilka razy po jego filmach zrobić fajne strzały. No i zdarzy mu się raz na jakiś czas wartościowy content, ostatnio miał fajny gdzie tłumaczył jak działa gamma squeeze.
  • Odpowiedz
Chciałbym wycofać wszystkie swoje #kryptowaluty z Binance (USDC) i zasilić konto USD na #gielda XTB. Jak to zrobić optymalnie? Przede wszystkim nie rozumiem, dlaczego na Binance jak biorę withdraw, to mam do wyboru tylko PLN, EUR, HUF, CHF i inne pierdoły, a dolarów nie. W PLN mam opcję wypłaty wyłącznie przez ZEN, w EUR jest SEPA.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda jak ktoś ma HUMACYTE to ostrzegam, że 11.06 może i jest turbo katalizator...

...Ale jutro jest zebranie zarządu, na którym prawdopodobnie zrobią rozwodnienie, więc ja bym w tym nie siedział w tym momencie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy to zamiłowanie do kruka, dino i modivo to jakiś tagowy mem, czy wy w to naprawdę wierzycie?
Na wykopie często widzę te trzy nazwy, dla wielu to chyba podstawa portfela, a z kolei na dawnej grupie #xtb na Faceboku codziennie pojawiają się pytania, czy to JUŻ dobry moment by wejść po same kullen w którą z tych trzech spółek. I ja tego kompletnie nie kumam. XD Ludzie mogą inwestować
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach