wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Kakoq: to co ty tam masz, jak większość odbija?
- 9
@mimik739: same plusy, jesz co chcesz, pijesz co chcesz, robisz co chcesz, ruchasz* kiedy chcesz, przepierdzielasz kasę na co chcesz**
* Własną rękę
**O ile masz tą kasę
* Własną rękę
**O ile masz tą kasę
- 6
#gielda #apple #meczennicyalphabet
Dla wszystkich co nie maja najnowszego ajfona, SIRI AI nie dla was xd Dramat.
Dla wszystkich co nie maja najnowszego ajfona, SIRI AI nie dla was xd Dramat.
źródło: image
Pobierz@gonzo91: Nie czaję właśnie tej planszy, czyli modele typu. iPhone 15 pro które już mają całe Apple AI to nowej SiriAi nie obsłużą? XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rgshhshdu-ffhh: kupiłem dzisiaj creotech
- 1
@Bratkuu: mówie o rycerzach JEDI
- 3
jakby ktoś chciał się ponaśmiewać z Piotruli, to w czwartek o 19 będzie miał LIVE Q&A
https://www.youtube.com/live/eGpjObNIuic
#gielda
https://www.youtube.com/live/eGpjObNIuic
#gielda

@pepedros: czemu ogladasz tego typa?
- 0
@bonzo_fugazi: lubię jego analizy, czy trafne to różnie bywa, ale czasami fajnie tłumaczy różne powiązania. Udało mi się kilka razy po jego filmach zrobić fajne strzały. No i zdarzy mu się raz na jakiś czas wartościowy content, ostatnio miał fajny gdzie tłumaczył jak działa gamma squeeze.
- 16
@gonzo91: xDDDDDD
I co, to już koniec krachu z końcówki poprzedniego tygodnia?
#gielda
#gielda
- 1
- 9
@nie_umiem_inwestowac: i nie wiem czy słuchać się gościa o takim nicku ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio, to taki był tu w piątek harmider, że myślałem że wykopkom jaja przypalają gorącym żelazem xD
- 192
@clrshck: ale te lizanie d--y przez LLM jest irytujące, się człowiek musi napracować z prometem żeby nie dostać steku tanich komplementów
- 13
#gielda a my w Micronie
@NimooZysku Albo w SIVE
@NimooZysku: niech micron nadal micronuje
**@breakdown1: IMAGE_PICKER XD CZYLI CO NA GOOGLE MAPS ROZCHODZISZ?**
- 0
@korin_ masz na myśli to jak Wypiek podpisuje zdjęcia wyciągane z biblioteki zdjęć, czaję
Tak, spacerek po Google maps, nom
Tak, spacerek po Google maps, nom
- 1
Chciałbym wycofać wszystkie swoje #kryptowaluty z Binance (USDC) i zasilić konto USD na #gielda XTB. Jak to zrobić optymalnie? Przede wszystkim nie rozumiem, dlaczego na Binance jak biorę withdraw, to mam do wyboru tylko PLN, EUR, HUF, CHF i inne pierdoły, a dolarów nie. W PLN mam opcję wypłaty wyłącznie przez ZEN, w EUR jest SEPA.
- 12
Na forum Bankiera ekipa się zbiera na pozew zbiorowy wycelowany w Modivo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzymam kciuki i chętnie się dołączę.
#gielda #modivo #meczennicyccc
Trzymam kciuki i chętnie się dołączę.
#gielda #modivo #meczennicyccc
źródło: CCC pozew
Pobierz@Zgagarast: bankier jest cudowny. Taka samosia.pl
źródło: 1000038700
Pobierz- 241
Pamiętajcie, że obecny Contract For Delivery na ropę wygasa 11 czerwca i potem w ciągu 48 godzin trzeba będzie odebrać baryłki z terminalu cargo XTB w Gdańsku.
#gielda #gieldowegownowpisy
#gielda #gieldowegownowpisy
Jak się szanowne grono inwestorskie zapatruje na ASTS? Załadowałem się jak Bezosowi rakieta spadła, licząc na to, że strzelam w dołek; a to dalej leci. Ktoś to trzyma? Uśrednia?
#gielda
#gielda
@kandydat_na_kandydata: zostań Jedi jak my wszyscy
@kandydat_na_kandydata: bezos to specjanie zrobil w ramach fudu na rakieciorzy
#gielda jak ktoś ma HUMACYTE to ostrzegam, że 11.06 może i jest turbo katalizator...
...Ale jutro jest zebranie zarządu, na którym prawdopodobnie zrobią rozwodnienie, więc ja bym w tym nie siedział w tym momencie
...Ale jutro jest zebranie zarządu, na którym prawdopodobnie zrobią rozwodnienie, więc ja bym w tym nie siedział w tym momencie
Czy to zamiłowanie do kruka, dino i modivo to jakiś tagowy mem, czy wy w to naprawdę wierzycie?
Na wykopie często widzę te trzy nazwy, dla wielu to chyba podstawa portfela, a z kolei na dawnej grupie #xtb na Faceboku codziennie pojawiają się pytania, czy to JUŻ dobry moment by wejść po same kullen w którą z tych trzech spółek. I ja tego kompletnie nie kumam. XD Ludzie mogą inwestować
Na wykopie często widzę te trzy nazwy, dla wielu to chyba podstawa portfela, a z kolei na dawnej grupie #xtb na Faceboku codziennie pojawiają się pytania, czy to JUŻ dobry moment by wejść po same kullen w którą z tych trzech spółek. I ja tego kompletnie nie kumam. XD Ludzie mogą inwestować
Ładowanie w Dino i Kruka to masochizm. Modivo wyglądało obiecująco w zapowiedziach, polecam sprawdzić moje wpisy z #meczennicyccc
Niestety wyszło jak wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety wyszło jak wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomasz-loboda: niektórzy to lubią
źródło: image
Pobierz- 2
- 0
Imagine poczta polska ściga o rtv, 2k długu krzyczą za parę lat
#gielda
#gielda
@nie_umiem_inwestowac ale jak to, przecież kontrolera się zwyczajnie nie wpuszcza i niech się buja
źródło: image_picker_50541B5D-50D5-4654-B3C4-BC11ADEEF1B1-21168-000007C8C103DBE0
Pobierz@m0rdeczka jakim prawem zakładają że masz te odbiorniki od 2021? I jakim hujem k---a odsetki. Nie no nie wierzę że tego się nie da w sądzie bronić





























Czytam sobie teraz tag #gielda, bo wchodził ostatnio często w gorące i nie mogę zrozumieć jak można na tym tracić( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
źródło: temp_file6302643908066686660
Pobierz