wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 3
źródło: 1000017548
Pobierz✨️ Jak działa konto IKZE w mBanku z walutami obcymi? Ⓘ
Mam konto IKZE w mBanku na mInwestorze (to nie eMakler, nie mylić). I wg różnych źródeł np. ranking kont IKE/IKZE Iwucia, można tam mieć oprócz PLN również USD i EUR.
I jak to działa? Szukałem informacji i nie mogę tego znaleźć. Czaty LLM podają jakieś sprzeczne bzdury.
Chyba działa to tak, że najpierw przy kupnie wybieram walutę rozliczenia.
Mam konto IKZE w mBanku na mInwestorze (to nie eMakler, nie mylić). I wg różnych źródeł np. ranking kont IKE/IKZE Iwucia, można tam mieć oprócz PLN również USD i EUR.
I jak to działa? Szukałem informacji i nie mogę tego znaleźć. Czaty LLM podają jakieś sprzeczne bzdury.
Chyba działa to tak, że najpierw przy kupnie wybieram walutę rozliczenia.
@mirko_anonim: niestety, jak masz i PLN i USD, to zakup jest tylko albo w PLN, albo w USD, nie bierze jednocześnie obu walut przy zakupie
A gdy wybieram USD, to też przy kupnie jest przewalutowanie PLN>USD, ale potem przy sprzedaży wraca to już jako USD i mam tyle podsald, ile walut np. w PLN, USD, EUR.
@mirko_anonim: Nie.
Jak sobie wyobrażasz zakup za posiadane USD, gdyby to działało tak jak opisujesz? W ten sposób nigdy byś za USD nie mógł kupić, bo wybranie USD u Ciebie powoduje zakup za PLN.
Nie wiem skąd taki pomysł
#gielda już pierwsze na czerwono. A liczyłem na jakiegoś boczniaka chociaż. Dobrze że za chwilę jadę na all inclusive bo kasa na żarcie ucieka do pana grubasa.
- 1
#gielda
W końcu masdaq wraca tam gdzie jego miejsce. Macie ostatni dzień na pozbycie się swoich wspaniałych śmieciuchów. A nie, czekaj.. podobno dalej uśredniacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W końcu masdaq wraca tam gdzie jego miejsce. Macie ostatni dzień na pozbycie się swoich wspaniałych śmieciuchów. A nie, czekaj.. podobno dalej uśredniacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 100
https://wykop.pl/wpis/86405085/otwarcie-japonii-i-korei-data-center-czas-warsaw-0
Japońce też dzisiaj nieźle
#gielda
Japońce też dzisiaj nieźle
#gielda
🇯🇵🇰🇷 Otwarcie Japonii i Korei [Data Center] — czas Warsaw 02:15
📈 Wzrosty:
• 📈 4078.T +5.81% | Sakai Chemical Industry | P/E: 34.6
• 📈 6762.T +4.08% | TDK Corporation | P/E: 40.0
• 📈 3103.T +3.37% | Unitika Ltd. | P/E: 4.0
📈 Wzrosty:
• 📈 4078.T +5.81% | Sakai Chemical Industry | P/E: 34.6
• 📈 6762.T +4.08% | TDK Corporation | P/E: 40.0
• 📈 3103.T +3.37% | Unitika Ltd. | P/E: 4.0
@IlikeTrains: sk już odrobiło ponad połowę spadku
@MisPluszowyZWadaWymowy: te wzrosty to zdradliwe
Z czego wynika taka pompa na Foci?
https://wykop.pl/wpis/86405167/otwarcie-tajwanu-twse-two-polprzewodniki-czas-wars
#gielda
https://wykop.pl/wpis/86405167/otwarcie-tajwanu-twse-two-polprzewodniki-czas-wars
#gielda
🇹🇼 Otwarcie Tajwanu (TWSE/TWO) [Półprzewodniki] — czas Warsaw 02:45
📈 Wzrosty:
• 📈 3363.TWO +8.10% | FOCI | P/E: 5044.4
• 📈 2303.TW +5.20% | United Microelectronics (UMC) | P/E: 33.3
• 📈 2316.TW +4.38% | WUS Printed Circuit | P/E: 12.5
📈 Wzrosty:
• 📈 3363.TWO +8.10% | FOCI | P/E: 5044.4
• 📈 2303.TW +5.20% | United Microelectronics (UMC) | P/E: 33.3
• 📈 2316.TW +4.38% | WUS Printed Circuit | P/E: 12.5
No i co gnojki zamoczyłem 30k w etfa na AI bez spiny, to ok. 1,8% mojego portfela
#gielda
#gielda
@Szczepson666666: ja juz dzis dwa razy srałem
@Szczepson666666: poka w którego.
#gielda czemu w tv 📺 i 📻 najważniejszymi informacjami giełdowymi jest złoto i kursy walut, a nie akcje szczura i nasdaczek?
@ja_tu_tylko_na_moment: bo w to inwestuje nasz naród xD powinien być też średni kurs za m2
- 4
#gielda
Wiadomo, LLY pokazalo to co juz bylo wiadomo o retatrutydzie - +7% na pre.
NVO pokazalo dobre wyniki Zenagamtide (faza 2), 3 miliony tabsow sprzedane, pelna dominacja i co? Gunwo - boczniak
I od rana czlowiek rozsierdzony ヽ( ͠°෴ °)ノ
Wiadomo, LLY pokazalo to co juz bylo wiadomo o retatrutydzie - +7% na pre.
NVO pokazalo dobre wyniki Zenagamtide (faza 2), 3 miliony tabsow sprzedane, pelna dominacja i co? Gunwo - boczniak
I od rana czlowiek rozsierdzony ヽ( ͠°෴ °)ノ
@golomb13: tyle pięknych spółek na świecie, miliony biznesów, setki branż, a wy wybieracie novo nordisk. Przecież to statystycznie jest niemożliwe.
- 0
#gielda uważajcie Mirki, te pierwsze zielone zdradliwe som.
@ja_tu_tylko_na_moment: prawda, trzeba poczekać aż dojrzeją i będą czerwone
@perfumowyswir: to nie można by było pisać jak d--a piecze że się stoi na peronie
@justlooking5 to jest superpozycja peroniarzowa.
Nie masz otwartej, przy jednoczesnym notowaniu strat na niej (braku zysku).
Nie masz otwartej, przy jednoczesnym notowaniu strat na niej (braku zysku).
- 4
@mimik739: szort na lewarze już otwarty? Futures nadal na plus, więc masz szansę dziś grubo zarobić
- 0
#gielda przecież to już spada... Kolejny dzień spadkow
- 2
#gielda
Czyli Izrael jednak atakuje, ropa z--------a, korea robi sceeenshota ale usa dalej p--------a do gory xD
Niech ktos powie ze to gielda nie kasyno...
Czyli Izrael jednak atakuje, ropa z--------a, korea robi sceeenshota ale usa dalej p--------a do gory xD
Niech ktos powie ze to gielda nie kasyno...
@Guezeman: USA się jeszcze nie otworzyło, to raz, a dwa, że USA będzie szło do góry, bo spółki z USA zarabiają
@mimik739: a dlaczego uważasz że nasdaq 100 lepsze
@nabla-delta: nie lepsze tylko proporcje 80 do 20 sa ok
@perfumowyswir: ja chciałem ale nie miałem już za co ;_;
@perfumowyswir: Kto to widzial zeby goj czlowiekowi mowil co ma robic ehhh podle czasy
@perfumowyswir: 🚨CUCK🚨
🇭🇰 Otwarcie Hong Kongu (HKEX) [Półprzewodniki] — czas Warsaw 03:45
📉 Spadki:
• 📉 2577.HK -4.40% | Innoscience
• 📉 0522.HK -3.12% | ASMPT | P/E: 65.6
📊
📉 Spadki:
• 📉 2577.HK -4.40% | Innoscience
• 📉 0522.HK -3.12% | ASMPT | P/E: 65.6
📊


























Witam. Czy zakładając konto w BOSSA jest jakaś ankieta na wstępie (przed przelewem) skąd użytkownik ma pieniądze na inwestowanie tzn. większą ilość? Bo zakładałem kiedyś konto w XTB, nie pracowałem wtedy i nie chciałem kłamać, chodziło o kwotę ok. 50 000 zł i mi nie aktywowano konta właśnie ze względu, że nie wierzyli, że to moje oszczędności. Teraz mam trochę więcej środków ale nie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta