✨️ Jak założyć konto w BOSSA bez pracy?
Witam. Czy zakładając konto w BOSSA jest jakaś ankieta na wstępie (przed przelewem) skąd użytkownik ma pieniądze na inwestowanie tzn. większą ilość? Bo zakładałem kiedyś konto w XTB, nie pracowałem wtedy i nie chciałem kłamać, chodziło o kwotę ok. 50 000 zł i mi nie aktywowano konta właśnie ze względu, że nie wierzyli, że to moje oszczędności. Teraz mam trochę więcej środków ale nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: zakładałem dawno tam konto ale pewnie jest jak w każdej instytucji finansowej. Zawsze możesz wybrać opcję, że pieniądze pochodzą z oszczędności. Zawsze możesz do nich napisać i zapytać czy będą jakieś problemy, dość sprawnie odpisują.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @pepedros dzięki, no właśnie na XTB mnie spławiono, wypełniałem dodatkowe dokumenty i nie chcieli mi aktywować konta, no cóż zobaczymy w BOSSA przy większych środkach, wtedy nie wiem gdzie mam konto założyć już, zostaje Revolut ale on nie podlega pod prawo w PL

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
  • Odpowiedz
✨️ Jak działa konto IKZE w mBanku z walutami obcymi?
Mam konto IKZE w mBanku na mInwestorze (to nie eMakler, nie mylić). I wg różnych źródeł np. ranking kont IKE/IKZE Iwucia, można tam mieć oprócz PLN również USD i EUR.

I jak to działa? Szukałem informacji i nie mogę tego znaleźć. Czaty LLM podają jakieś sprzeczne bzdury.

Chyba działa to tak, że najpierw przy kupnie wybieram walutę rozliczenia.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A gdy wybieram USD, to też przy kupnie jest przewalutowanie PLN>USD, ale potem przy sprzedaży wraca to już jako USD i mam tyle podsald, ile walut np. w PLN, USD, EUR.


@mirko_anonim: Nie.
Jak sobie wyobrażasz zakup za posiadane USD, gdyby to działało tak jak opisujesz? W ten sposób nigdy byś za USD nie mógł kupić, bo wybranie USD u Ciebie powoduje zakup za PLN.

Nie wiem skąd taki pomysł
  • Odpowiedz
#gielda
W końcu masdaq wraca tam gdzie jego miejsce. Macie ostatni dzień na pozbycie się swoich wspaniałych śmieciuchów. A nie, czekaj.. podobno dalej uśredniacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda 90% portfela w Korei. Pewnie pytanie dlaczego? Jaki zrobił research? Lubię bibimbap i korean fried chicken. Jest fajna knajpa w Rzeszowie i mieli reklamę samsunga.
ickE - #gielda 90% portfela w Korei. Pewnie pytanie dlaczego? Jaki zrobił research? L...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smieciuchy_cfd +2
🇯🇵🇰🇷 Otwarcie Japonii i Korei [Data Center] — czas Warsaw 02:15

📈 Wzrosty:
📈 4078.T +5.81% | Sakai Chemical Industry | P/E: 34.6
📈 6762.T +4.08% | TDK Corporation | P/E: 40.0
📈 3103.T +3.37% | Unitika Ltd. | P/E: 4.0
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smieciuchy_cfd +1
🇹🇼 Otwarcie Tajwanu (TWSE/TWO) [Półprzewodniki] — czas Warsaw 02:45

📈 Wzrosty:
📈 3363.TWO +8.10% | FOCI | P/E: 5044.4
📈 2303.TW +5.20% | United Microelectronics (UMC) | P/E: 33.3
📈 2316.TW +4.38% | WUS Printed Circuit | P/E: 12.5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda

Wiadomo, LLY pokazalo to co juz bylo wiadomo o retatrutydzie - +7% na pre.

NVO pokazalo dobre wyniki Zenagamtide (faza 2), 3 miliony tabsow sprzedane, pelna dominacja i co? Gunwo - boczniak

I od rana czlowiek rozsierdzony ( ͠° °)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda

Czyli Izrael jednak atakuje, ropa z--------a, korea robi sceeenshota ale usa dalej p--------a do gory xD

Niech ktos powie ze to gielda nie kasyno...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇭🇰 Otwarcie Hong Kongu (HKEX) [Półprzewodniki] — czas Warsaw 03:45

📉 Spadki:
📉 2577.HK -4.40% | Innoscience
📉 0522.HK -3.12% | ASMPT | P/E: 65.6

📊
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach