Podjedzone lunar, astra spacemobil i Rockets labs 😋 #gielda #kosmicznesmieciuchy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

przegrywam_przez_miasto
- 0

przegrywam_przez_miasto
- 0
@ethize: redwire też mam sporo ☺️

przegrywam_przez_miasto
- 0
@IlikeTrains: SPCE się boje za mocno leci 🙁
- 14
Drugie najbardziej palące dzisiaj IPO na #gielda ??? Otóż Śmieciuch Detektor właśnie ma oficjalną stronę:
https://sd-teal.vercel.app
wybaczcie vercela zara wykopie domene xD
prośba
https://sd-teal.vercel.app
wybaczcie vercela zara wykopie domene xD
prośba
źródło: image
Pobierz@aett: dlaczego to wygląda jak telegazeta?
- 1
#gielda dzisiaj znowu zwała na #kosmicznesmieciuchy. A trzeba było wychodzić jak wykopki zaczęły pisać o wchodzeniu w zeszłym tygodniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: image
Pobierz- 6
https://discord.gg/hwQ2g9nJ
nie wiem czy zadziala ale jak ktos ma za duzo czasu i chce gadac o smieciuchach to zapraszam
#gielda #kosmicznesmieciuchy #smieciuchdetektor
nie wiem czy zadziala ale jak ktos ma za duzo czasu i chce gadac o smieciuchach to zapraszam
#gielda #kosmicznesmieciuchy #smieciuchdetektor
@aett troszkę za mało ludzi na razie, ale imo jest potencjał. Wiesz jak to jest, zacznie się coś dziać to tym wiecej ludzi tam bedzie wchodziło
- 10
podrzucam na tag bo już dawno Śmieciuch nie wypluł mi tak dobrego wyniku GPS.
ANET
73/100
13 miejsce / na ok. 75 spółek przeanalizowanych
#smieciuchdetektor #kosmicznesmieciuchy #gielda
ANET
73/100
13 miejsce / na ok. 75 spółek przeanalizowanych
#smieciuchdetektor #kosmicznesmieciuchy #gielda
źródło: image
Pobierz- 10
dajcie jakieś ciekawe smieciuchy do przeanalizowania przez Śmieciuch detektor bo w poniedziałek szczur otwiera się dla mnie po prowizyjnym banie
#gielda #kosmicznesmieciuchy
#gielda #kosmicznesmieciuchy
- 7
@john_transvolta: @bonzo_fugazi
z zasady wyniki powyżej 60 to jest bardzo dobry znak. to jest poziom zbliżony to ONTO, SMCI, COHR (z czasu ich analizy czyli kilka tygodni do tyłu zazwyczaj)
z zasady wyniki powyżej 60 to jest bardzo dobry znak. to jest poziom zbliżony to ONTO, SMCI, COHR (z czasu ich analizy czyli kilka tygodni do tyłu zazwyczaj)
źródło: image
Pobierz- 6
https://buycoffee.to/smieciuch-detektor
wplacajacy niech sie podpisze zebym wiedzial ktory nick
na początek ustalmy eksperymentalny cennik:
analiza
wplacajacy niech sie podpisze zebym wiedzial ktory nick
na początek ustalmy eksperymentalny cennik:
analiza
#gielda #kosmicznesmieciuchy ktoś jest załadowany w MDA Space?
- 0
@msr99: Twoim zdaniem jeszcze jest sens wchodzić?
@paweltasiemiec: mam na tym 70%..
teraz ? no srednio bym rzekł, trochę urośnie bo SpaceX IPO, ale to caly space urośnie.
chyba lepiej bym włożył w JEDI ETFa...
20% w MDA, 80% w JEDI ( mimo ze ATH robi, ja się ATH nie boje i kupuje, bo jak ma
teraz ? no srednio bym rzekł, trochę urośnie bo SpaceX IPO, ale to caly space urośnie.
chyba lepiej bym włożył w JEDI ETFa...
20% w MDA, 80% w JEDI ( mimo ze ATH robi, ja się ATH nie boje i kupuje, bo jak ma
- 1
#gielda myślicie, że wziąć już profit z #kosmicznesmieciuchy czy za wcześnie (JEDI, ASTS, LUNR)? Kusi jeszcze bliżej poczekać do SpaceX IPO, ale wszystko tak już napuchło przez ostatnie dni, że jednocześnie korci wyjść ze wszystkiego
- 1
- 10
dobra, miałem trochę czasu więc pobawiłem się więcej Śmieciuch Detektorem, a przede wszystkim - zweryfikowałem jego skuteczność względem SP500 i NASDAQ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Średni wynik spółek TOP15 w ŚD od czasu analizy: +15,8%
w tym samym czasie:
Średni wynik spółek TOP15 w ŚD od czasu analizy: +15,8%
w tym samym czasie:
źródło: obraz_2026-05-15_143934978
Pobierz@aett: czemu hostujesz go na telegazecie?
- 3
- 0
@aett: Ja mysle czy jutro po wynikach asts jie sprzedac i nie wbijac po kule bo 15 maja wyniki + ceo mowil ze juz rozezedzania akcji ma nie byc
@Ryzcel weź coś więcej napisz, bo nie śledzę za mocno ostatnio a mam trochę ASTS
źródło: image_picker_2A742B0B-F45C-4895-B24C-46DB92B4EA9D-23285-00000275D00839F4
Pobierz- 10
oddałem tym razem pole ŚmieciuchDetektorowi do własnych propozycji i zdecydowanie najlepiej wygląda CRWV
#kosmicznesmieciuchy #gielda
#kosmicznesmieciuchy #gielda
źródło: image
Pobierz- 8
@Tommy_Cares: po prostu konkretne prompty i skille, nie chcialem tokenów topić bez sensu w html i stwierdziłem że forma terminalowa bedzie oszczedniejsza + bardziej cool xd
@john_transvolta wrzuciłem na bęben, chwile to potrwa
@john_transvolta wrzuciłem na bęben, chwile to potrwa
- 7
w nawiązaniu do ostatniego wpisu #kosmicznesmieciuchy #gielda
@JohnFugazi: @makolem:
@JohnFugazi: @makolem:
Finalna piątka — rekomendacje do- 3
w--------m milion tokenow smieciuchdetektor zara skonczy mielic to wrzuce
tylko kupujcie
#gielda #kosmicznesmieciuchy
tylko kupujcie
#gielda #kosmicznesmieciuchy
- 4
@aett: $TSLA
- 0
Mój śmieciuch detektor daje Nebiusowi NBIS 87/100 punktów GPS. Drugie miejsce z ponad 30 spółek. Ło k---a, jakim cudem nikt na to tutaj nie naganiał?
#gielda #kosmicznesmieciuchy
#gielda #kosmicznesmieciuchy
@aett:
OK
wiec NBIS to moja #2 pozycja. ( #1 to AVGO )
wierzyłem i wierze, dlatego oprócz zwykłych akcji wszedłem na moim 'agresywnym' koncie w US w ETF 2x lewar NBIL. bo byłem pewny ze pójdzie w gore... pare osób z tagu wymiękło i sprzedało po drodze..
OK
wiec NBIS to moja #2 pozycja. ( #1 to AVGO )
wierzyłem i wierze, dlatego oprócz zwykłych akcji wszedłem na moim 'agresywnym' koncie w US w ETF 2x lewar NBIL. bo byłem pewny ze pójdzie w gore... pare osób z tagu wymiękło i sprzedało po drodze..
- 5
jaka będzie kolejna spółka w którą się właduje, sprzedam, a 3 dni później w-----i w kosmos? Przedstawiam wam AAOI
#kosmicznesmieciuchy #gielda
#kosmicznesmieciuchy #gielda
źródło: image
Pobierz- 1
@Rogalikznadzieniem: dawaj jakiegos ciekawego smieciucha
@aett: nie kosmiczny - ICHR.US
- 0
- 5
dobra czas na gościnny występ szczura w Smieciuch Detektor. wrzucam na bęben, zobaczymy co będzie bo mnie kusi xD
#kosmicznesmieciuchy
#gielda
#kosmicznesmieciuchy
#gielda













