Ktoś tam zrealizował na sive i już znowu na plusik, można było dokupić #gielda
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
ModeracjazKlanu
- 2

Skipi1111
via Wykop- 0
nie denerwuj ludzi
- 1

@Vestor: Sranie w banie panie C. promował pan Trumpa bo lewaków nie nawidzisz i myślałes że tylko lewactwu się oberwie, to był jedyny powód.
Trump nikogo nie oszukał, już w 1 kadencji pokazał że jest gotów na wojnę z Iranem, lubi Rosję i Koreę Północną, walił rakietami w neutralne kraje bo Irańscy generałowie tam byli, że o aferach i problemach z prawem nie wspomnę.
Ale takim jak pan panie C.
Trump nikogo nie oszukał, już w 1 kadencji pokazał że jest gotów na wojnę z Iranem, lubi Rosję i Koreę Północną, walił rakietami w neutralne kraje bo Irańscy generałowie tam byli, że o aferach i problemach z prawem nie wspomnę.
Ale takim jak pan panie C.
AMD after Q1 ER?
- POMPA 30.8% (20)
- KIBEL 69.2% (45)
@TheDarkSideOfTheMoon pomijając, że +1% na pre to bardzo często g---o i to, że nawet smieciuchy mają +1% na pre, więc będzie ogolnoryneczkowa hossa dziś.
- 4
- 2
@TheBananaStockExchange: klejnot w koronie śmieciuchów
@Hadoka: Kiedyś się nabrałem na niego. Taka fajna, zdyfersywikowana spółka - oj jak się cieszyłem jak wyszedłem na 0
- 1
PZU spada bo kupiłem niedawno
#gielda
#gielda
@fit_agent_007: nie kupuj już więcej
@fit_agent_007: mi się już nie chce uśredniać tego śmieciucha
- 2
#gielda jezu jak mi stoi
źródło: image_picker_6F5FA0AA-4FD2-483C-8FD6-653B5A6E6C73-3954-000000D6C8BE3D50
Pobierz@tsukai: wieksza jeszcze daj
No hejka #cdr, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło przebicie 280? To nie jest żaden powód. #cdprojekt #cdprojektred #gielda
@nflsteelers: Odpocznij sobie #cdr, przysiądź sobie na moment, nikt Cie nie goni, jak sobie pospadasz do 10, to wielu ludzi bardzo chętnie weźmie Cie pod swoje skrzydła.
#gielda dlaczego KNF nie ostrzegał przed Duolingo
@Wincyjpracydoobra: przecież to było oczywiste, że ten śmieciuch poleci
- 34
@Herm1t: ok ale jednak państwo Polskie mogłoby pomóc w takiej sytuacji
- 9
Mireczki jak tam? Ogłoszenie wypłaty dywidendy dalej nie wpływa na wzrost kursu? xD
https://wykop.pl/wpis/85941361/orlen-zapowiedzial-wyplate-inwestorom-rekordowej-d
#gielda
https://wykop.pl/wpis/85941361/orlen-zapowiedzial-wyplate-inwestorom-rekordowej-d
#gielda
Orlen zapowiedział wypłatę inwestorom rekordowej dywidendy za rok 2025. PKO też z rekordową dywidendą.
Dla porównania na wykresie zaznaczyłem okres rządów PiSu.
#gielda #bekazpisu #polityka #spolkiskarbupanstwa
Dla porównania na wykresie zaznaczyłem okres rządów PiSu.
#gielda #bekazpisu #polityka #spolkiskarbupanstwa
źródło: Screenshot 2026-05-05 at 11-13-18 Wpisy _ X
Pobierz- 4
Akcje Orlenu wzrosły od chwili ogłoszenia planu wypłaty dywidendy o 13 zł. Kwota dywidendy to 8 zł na akcję. Po odjęciu dywidendy od kursu pozostaje 5 zł na plusie. Tłoki ekonomiczne już rozumieją?
@Jarusek: pewnie daje, ale jeżeli jest wyższa niż ta, której się wszyscy i tak spodziewali
szulernia zaa oceanem jeszcze zamknięta grubasy omawiają strategie do leszczenia. Pomarańczowy śpi więc pytanie do espertów:
#gielda
#gielda
nasdaq dzisiaj
- na zielono 69.7% (53)
- na czerwono 30.3% (23)
- 31
Tęsknię za Tomkiem, po tym kiedy stawiał longi człowiek przynajmniej wiedział kiedy coś yebnie
#gielda
#gielda
@tomkom: Najbardziej lubiłem jak kupił obligacje 100 letnie austriackie, na tydzień.
@ja_tu_tylko_na_moment: ja nawet nie wiedziałem, ze takie istnieja
#gielda
Czy jakiś Mirek byłby tak uprzejmy i rzucił mi liste spółek polskich, które nie dostały się do indexów WIG20, 40, 80?
Nie moge znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy jakiś Mirek byłby tak uprzejmy i rzucił mi liste spółek polskich, które nie dostały się do indexów WIG20, 40, 80?
Nie moge znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Zorganizowany_chaos: wejdź na GPW.pl > spółki i tam w filtrze sobie odfiltruj indeksy
@Zorganizowany_chaos: odpal jakieś AI aby Ci dał listę na bazie linku który @let_it_be wrzucił
#gielda #micron #sandisk #pamieciorze #xtb
Potwierdzamy otrzymanie wniosku dotyczącego ETF:
- Nazwa: Roundhill Memory ETF
- Ticker: DRAM
- ISIN: US77926X3200
Potwierdzamy otrzymanie wniosku dotyczącego ETF:
- Nazwa: Roundhill Memory ETF
- Ticker: DRAM
- ISIN: US77926X3200
@UsmiechnietyAnon: Przecież XTB nie daje dostępu do ETFów z USA, więc tego ETFa nie dodadzą na pewno.
źródło: 1000016594
PobierzASML
https://www.asml.com/en/news/press-releases/2026/asml-ceo-christophe-fouquet-co-signed-opinion-piece?ppc=EML-15
The companies involved in the opinion piece (co-signed by their CEOs) are:
ASML (Christophe Fouquet)
https://www.asml.com/en/news/press-releases/2026/asml-ceo-christophe-fouquet-co-signed-opinion-piece?ppc=EML-15
The companies involved in the opinion piece (co-signed by their CEOs) are:
ASML (Christophe Fouquet)
- 3
@RunningMan: Zielone - tl;dr listu: "Przestańcie nam regulacjami dosrywać i sypnijcie subsydia"
@KrachSmieciuchIndex: A DIS nie raportuje też dziś?
- 0
@kandydat_na_kandydata Nie, Disney (DIS) raportuje dopiero pojutrze – w czwartek, 7 maja 2026 r. Dzisiaj Myszka Miki jeszcze śpi, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Gdyby raportowali dzisiaj, na pewno znaleźliby się w moim zestawieniu TOP 10, bo przy kapitalizacji rzędu 190 mld USD bez problemu wypchnęliby z listy taki Cummins (CMI). Szykuj popcorn na czwartek przed otwarciem sesji w USA.
Syn2bio i CR Quantum to niezłe śmieciuchy, pewnie zrobią po -90% od debiutu #gielda
Co z tego że KNF ostrzegał przed zondą/bitbay skoro ofiary tego scamu to jest taki typ ludzi, którzy jak dostają alert RCB że nadchodzą intensywne opady deszczu z burzami to się odpalają - KWII! znowu straszo, zaraz wymyślo kolejnego covida ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ci ludzie tłumaczyli sobie ostrzeżenia tym, że kryptoscamy są dla państwa niewygodne i dlatego państwo przed nimi straszy a to z automatu dla nich
Ci ludzie tłumaczyli sobie ostrzeżenia tym, że kryptoscamy są dla państwa niewygodne i dlatego państwo przed nimi straszy a to z automatu dla nich
@NaczelnyWoody: no i co z tego? sami chcieli
Kral miał doświadczenie a oni mieli pieniądze
teraz Kral ma pieniądze a oni doświadczenie
Kral miał doświadczenie a oni mieli pieniądze
teraz Kral ma pieniądze a oni doświadczenie
@NaczelnyWoody: przecież to ty jesteś szurem który wmawia sobie jakieś niestworzone bajki które nie mają miejsca w rzeczywistości. Wszystko po to by dorobić sobie wizję do swojego światopoglądu
leki zabrane? Bo to już pod zaburzenia podchodzi.
leki zabrane? Bo to już pod zaburzenia podchodzi.






























