@Vestor: Sranie w banie panie C. promował pan Trumpa bo lewaków nie nawidzisz i myślałes że tylko lewactwu się oberwie, to był jedyny powód.
Trump nikogo nie oszukał, już w 1 kadencji pokazał że jest gotów na wojnę z Iranem, lubi Rosję i Koreę Północną, walił rakietami w neutralne kraje bo Irańscy generałowie tam byli, że o aferach i problemach z prawem nie wspomnę.
Ale takim jak pan panie C.
  • Odpowiedz
@Bratkuu: wyślę ci listę spółek które mam, mógłbyś pomyśleć tak o każdej z nich plizka to ważne, odpisz bo będę sprzedawał na stracie a nie chce tego pdk
  • Odpowiedz
@nflsteelers: Odpocznij sobie #cdr, przysiądź sobie na moment, nikt Cie nie goni, jak sobie pospadasz do 10, to wielu ludzi bardzo chętnie weźmie Cie pod swoje skrzydła.
  • Odpowiedz
Mireczki jak tam? Ogłoszenie wypłaty dywidendy dalej nie wpływa na wzrost kursu? xD

https://wykop.pl/wpis/85941361/orlen-zapowiedzial-wyplate-inwestorom-rekordowej-d

#gielda
@Jarusek +112
Orlen zapowiedział wypłatę inwestorom rekordowej dywidendy za rok 2025. PKO też z rekordową dywidendą.

Dla porównania na wykresie zaznaczyłem okres rządów PiSu.

#gielda #bekazpisu #polityka #spolkiskarbupanstwa
Jarusek - Mireczki jak tam? Ogłoszenie wypłaty dywidendy dalej nie wpływa na wzrost k...

źródło: Screenshot 2026-05-05 at 11-13-18 Wpisy _ X

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Akcje Orlenu wzrosły od chwili ogłoszenia planu wypłaty dywidendy o 13 zł. Kwota dywidendy to 8 zł na akcję. Po odjęciu dywidendy od kursu pozostaje 5 zł na plusie. Tłoki ekonomiczne już rozumieją?
  • Odpowiedz
szulernia zaa oceanem jeszcze zamknięta grubasy omawiają strategie do leszczenia. Pomarańczowy śpi więc pytanie do espertów:
#gielda

nasdaq dzisiaj

  • na zielono 69.7% (53)
  • na czerwono 30.3% (23)

Oddanych głosów: 76

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tęsknię za Tomkiem, po tym kiedy stawiał longi człowiek przynajmniej wiedział kiedy coś yebnie
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kandydat_na_kandydata Nie, Disney (DIS) raportuje dopiero pojutrze – w czwartek, 7 maja 2026 r. Dzisiaj Myszka Miki jeszcze śpi, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Gdyby raportowali dzisiaj, na pewno znaleźliby się w moim zestawieniu TOP 10, bo przy kapitalizacji rzędu 190 mld USD bez problemu wypchnęliby z listy taki Cummins (CMI). Szykuj popcorn na czwartek przed otwarciem sesji w USA.
  • Odpowiedz
Co z tego że KNF ostrzegał przed zondą/bitbay skoro ofiary tego scamu to jest taki typ ludzi, którzy jak dostają alert RCB że nadchodzą intensywne opady deszczu z burzami to się odpalają - KWII! znowu straszo, zaraz wymyślo kolejnego covida ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ci ludzie tłumaczyli sobie ostrzeżenia tym, że kryptoscamy są dla państwa niewygodne i dlatego państwo przed nimi straszy a to z automatu dla nich
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaczelnyWoody: przecież to ty jesteś szurem który wmawia sobie jakieś niestworzone bajki które nie mają miejsca w rzeczywistości. Wszystko po to by dorobić sobie wizję do swojego światopoglądu

leki zabrane? Bo to już pod zaburzenia podchodzi.
  • Odpowiedz