Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#gielda #sandisk
Barclays podniósł ocenę akcji SanDisk (NASDAQ: SNDK) do „Overweight" z „Equalweight" we wtorek i podwyższył swój cel cenowy do 2 300 $ z 1 200 $
Analityk Tom O’Malley stwierdził, że SanDisk wykazał się najbardziej agresywnym i strukturalnie innowacyjnym podejściem do zawierania umów.
Kontrakty różnią się długością – najdłuższe sięgają do 2031 roku – i opierają się na kwartalnych zobowiązaniach wolumenowych, które rosną w trakcie trwania
#gielda #micron #sandisk #pamieciorze
Zostałem wyprzedzony przez kolegów na tagu ale muszę bo się uduszę.
Micron przekracza 800$ na premarket. Sandisk 1530$.
Zostałem wyprzedzony przez kolegów na tagu ale muszę bo się uduszę.
Micron przekracza 800$ na premarket. Sandisk 1530$.
UBS podniósł cenę docelową akcji Micron Technology do 1 625 $ z 535 $
UBS spodziewa się teraz, że branża DRAM pozostanie w stanie niedoboru podaży co najmniej do drugiego kwartału roku kalendarzowego 2028
#gielda #pamieciorze #sandisk #micron
Sandisk według Citi powyżej 2000$ (obecnie ~1380$)
Sandisk według Citi powyżej 2000$ (obecnie ~1380$)
Citi analyst Asiya Merchant raised her price target on SanDisk to $2,025 from $1,300 on May 19, maintaining a Buy rating
The external trigger for the raise was Kioxia’s latest earnings. The Japanese memory manufacturer co-develops and manufactures NAND flash memory with SanDisk through joint ventures at Yokkaichi and Kitakami. Kioxia reported approximately 85% quarter-over-quarter revenue
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-20 115806
Pobierz@UsmiechnietyAnon: Panie. tu do czerwca na sandisku będzie 2000.
@UsmiechnietyAnon: Citi ma bardzo wysokie przewidywania, w rankingach głównie oni zakładają wysokie noty spółek, mam nadzieję, że z moim sk hynix się nie mylili również :) BULLISH
@Someguy3517372: efekt skali
@Someguy3517372: Wystarczyło mieć 675k dolarów. Nawet mi was nie żal, pretensje możecie mieć tylko do siebie.
Co robic?
- Czymać, obserwować 26.9% (32)
- Dokupić Microna 28.6% (34)
- Sprzedać Microna 19.3% (23)
- Kupić SanDiska 12.6% (15)
- Kupić SK Hynix 12.6% (15)
@forfiterex: MU synku, MU
@forfiterex: micron dopiero się rozkręca także ino uśredniać w górę
@Ten_spod_piatego: Chytrusie co Ty sobie myślisz? Że jak Ty nie możesz mieć pompy Sandiskowej to nikt nie będzie miał?!
- 0
Pretensje do @milpl „Kup” mówił, będzie dobrze.
@ja_tu_tylko_na_moment: UWAGA BAŃKA PĘKŁA POWTARZAM KIBEEEEEEEEL
@mirek_dev: Zanim zapakujesz w AMD na ath przebadaj się
źródło: 1000027136
Pobierz@mirek_dev: *Pół planu. Drugie pół to exit plan.
- 7
@famir96: Wszyscy tutaj mają xtb w portfelu, nie bez powodu. najbardziej przyjazna apka i fajne zwolnienie z prowizji do dużych kwot.
#gielda #micron #sandisk #pamieciorze #xtb
Potwierdzamy otrzymanie wniosku dotyczącego ETF:
- Nazwa: Roundhill Memory ETF
- Ticker: DRAM
- ISIN: US77926X3200
Potwierdzamy otrzymanie wniosku dotyczącego ETF:
- Nazwa: Roundhill Memory ETF
- Ticker: DRAM
- ISIN: US77926X3200
@UsmiechnietyAnon: Przecież XTB nie daje dostępu do ETFów z USA, więc tego ETFa nie dodadzą na pewno.
źródło: 1000016594
Pobierz@UsmiechnietyAnon: ja tam lubie miec returny wlasnie na tych defaultowych logach, czuje sie jakbym byl takim powaznym analitykiem inwestorem co wylapal wlasnie jakas okazje zanim rynek ja zobaczyl, ale to juz chyba jakies poczatkowe stadia uzaleznienia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Glupiii: ja wybieram firmy do inwestycji po tym która ma ładne logo w XTB, więc niech dodadzą
#gielda #micron #sandisk
Sandisk trafi do US100 za Atlassiana.
Sandisk trafi do US100 za Atlassiana.
Evercore ISI rozpoczęło pokrycie akcji SanDisk z oceną Outperform i ceną docelową na poziomie 1 200 $
Bernstein podniósł swoją cenę docelową dla SanDisk do 1 250 $, powołując się na silniejsze niż oczekiwano wzrosty cen NAND
Wiceprezes wykonawczy Micron Technology Inc ds. Sprzedaży Światowej, Michael D. Cordano, sprzedał 3 407 akcji spółki 9 kwietnia 2026 r.,
@UsmiechnietyAnon: p------y papier. a po tym jak wejdzie do nasdaq100 to zaczną ją jeszcze kupować fundusze. i jeszcze bardziej go p-----e.
- 0
@ja_tu_tylko_na_moment: Ano prawda. Muszą etfy przecież mieć pokrycie te które są na US100 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@UsmiechnietyAnon: To może zamiast tego lepiej pójść w Samsunga lub Western Digital?
- 3
@Zgagarast: Też spoko będzie. Razem z Sandiskiem, Micronem można ładować WD, Seagate, Samsunga i inne. Jest ssanie na to teraz. Ja liczę na pompę Microna w związku z umieszczeniem ich HBM4 w Nvidii Vera Rubin.
- 0
Jakiej firmy kartę pamięci polecacie do kamery? Kamera domowa 24/7, dotychczas miałem sandisk, goodram, kingston. Padają po paru miesiącach ciągłego użytkowania.
#kartapamieci #microsd #komputery #goodram #sandisk #kamery #kamerasamochodowa
#kartapamieci #microsd #komputery #goodram #sandisk #kamery #kamerasamochodowa
- 0
#gielda #xtb #sandisk
Czemu na XTB nie da się kupić SanDisk?
Wszędzie są wykresy, więc istnieje:
https://stooq.pl/q/?s=sndkv.us&c=1d&t=l&a=lg&b=0
Czemu na XTB nie da się kupić SanDisk?
Wszędzie są wykresy, więc istnieje:
https://stooq.pl/q/?s=sndkv.us&c=1d&t=l&a=lg&b=0




















@Average-CottonWorld-Enjoyer: do archiwizacji danych czy domowych NASów nie ma nic lepszego dla przeciętnego Kowalskiego. Chyba że "później" to kwestia 20-50 lat
I mam żałosne 45% a na sandisku bym mial 90%. Widać źle to oceniłem wtedy, ale może teraz WDC jest lepszą okazją.