A wy co frajerzy, nadal belkę płacicie? Czy na jakieś śmieszne IKE wpłacacie?
Ja po moich ostatnich inwestycjach na ropę i złoto teraz juz mam czysty zysk na wszystkim co sprzedam, tak się dyma system
#gielda #inwestowanie #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@burns: J---ć Allegro, zamiast współpracować z InPostem to na nich nasrali, a teraz też zamiast współpracy z Rainbow wybierają zagraniczna Itake, tfu
  • Odpowiedz
@noniemogie zamiast wpłacać co zostanie z wypłaty polecam to odwrócić i pierw wpłacić ustaloną kwotę, a starać się przeżyć za to co zostanie. W dłuższym terminie wyjdziesz na tym dużo lepiej, oczywiście z kilkoma mniejszymi/wiekszymi wyzwaniami po drodze, ale wszystko do ogarnięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#gielda #meczennicypkn
Chciałem tylko stwierdzić, że to jest poyebany papier. Już jest przekroczona prędkość przelotowa na polskich autobanach. To już podchodzi pod paragraf xD. Zalana Verva tam jest czy co?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda bull case dla zlota. Jest jeszcze jakis? Kupowalem lata temu, dalej mam okolo 7% portfela. Trzymac czy spuscic w kiblu i wkladac w ETFa? Co mirki mysla?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@botato: trochę dziwne to, bo dywidenda + nowy podatek od zysków właściwie zjedzą cały zysk za ten rok. A po wojnie jak cykl się skończy, to będzie bardzo bolesny upadek
  • Odpowiedz
@pepedros: Też, to wiadomo, natomiast jak ropa nie szybowała to orlen w tym samym czasie przebił własnie nawet to 110 chociaż żadnych radykalnych zmian nie było względem okolic 60-70zł w których się bujał.

Żadnych radykalnych zmian poza gwarancją wyższej dywidendy przez dziure w budżecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: ta ich grupka jest zabawna. siedzi ten guru, wstawia ile ma kasy na pozycjach (chui wi czy fake czy real konto) i jak siedzi gdzieś na plaży z drinkiem.
a ich szkolenia to pokazywanie na wykresie: o tu trzeba kupić tu sprzedać i o zobaczcie mamy zysk
  • Odpowiedz
Kurczę, muszę przyznać, że analizowanie spółek w kontekście AI jest ciekawe. Poprosiłem Gemini o przybliżenie pewnej spółki z NC, zaczął mi gadać coś nie na temat i wyszło, że operuje na informacjach do końca 2024 roku. Nakarmiłem go więc danymi, sprawozdania finansowe, ostatnie espi - objaśnił wszystko, podał plusy, podał minusy. Spółka w marcu ogłosiła wygrany przetarg, ale nie opublikowała nadal umowy - bot wyjaśnił, jak przebiega proces dalszego postępowania w takim
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@grubas666: fakt, obroty zwalają z nóg, ale taka specyfika NC. Kto ma robić obroty, jak nie inwestorzy duzi i mali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Akurat sprawdzałem Softblue, chociaż Medtech też wygląda kusząco - przynajmniej na pierwszy rzut oka.
Wróciłem na giełdę po dłuższej przerwie i szukam sobie "okazji", więc sprawdzam, co tam na NC słychać. Pierwszy strzał okazał się świetny, bo trafiłem na spółkę Proacta, chociaż
  • Odpowiedz