Zaraz bede na 0 na azotach, tydzien temu bylem 32% na minusie xD #gielda
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Bialy_Budda: jakos kwiecien/maj 2025
- 1
@JohnFugazi: nie, bo balem sie jeszcze wiekszego spadku, nie rozumialem dlaczego to spada patrzac na to jaka byla sytuacja na rynku nawozow ¯\(ツ)/¯
- 6
A wy co frajerzy, nadal belkę płacicie? Czy na jakieś śmieszne IKE wpłacacie?
Ja po moich ostatnich inwestycjach na ropę i złoto teraz juz mam czysty zysk na wszystkim co sprzedam, tak się dyma system
#gielda #inwestowanie #
Ja po moich ostatnich inwestycjach na ropę i złoto teraz juz mam czysty zysk na wszystkim co sprzedam, tak się dyma system
#gielda #inwestowanie #
- 13
- 5
@dzbanek123: to były trolle od 0bajtka
@dzbanek123: rok temu po 50zł to my się tu ubieraliśmy w orlen po same jaja. Conajmniej 20zł na wykopka poszło.
- 2
https://www.rp.pl/biznes/art44314331-sojusz-allegro-i-itaki-wstrzasnie-rynkiem-kooperacja-jakiej-jeszcze-nie-bylo
Bullish dla Allegro :)
Bearish dla Rainbow :(
#gielda #allegro #itaka #rainbow #rainbowtours
Bullish dla Allegro :)
Bearish dla Rainbow :(
#gielda #allegro #itaka #rainbow #rainbowtours
źródło: 1000035333
Pobierz@Wincyjpracydoobra: ale mi stoi
- 7
Grupa Allegro będzie współpracować z Itaką w obszarze usług turystycznych
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Allegro-bedzie-wspolpracowac-z-Itaka-w-obszarze-uslug-turystycznych-9127808.html
#gielda
- 1
Wpakowałem 2k PLN w ETFy to trzymajcie się tam. W załączniku mój zakup Microsoft jakoś w 2020 roku. Nie dajcie się wyleszczyć.
#gielda
#gielda
źródło: Profil noniemogie Wpisy 3
Pobierz@noniemogie: kupa kasy milordzie
@noniemogie zamiast wpłacać co zostanie z wypłaty polecam to odwrócić i pierw wpłacić ustaloną kwotę, a starać się przeżyć za to co zostanie. W dłuższym terminie wyjdziesz na tym dużo lepiej, oczywiście z kilkoma mniejszymi/wiekszymi wyzwaniami po drodze, ale wszystko do ogarnięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 11
#gielda #meczennicypkn
Chciałem tylko stwierdzić, że to jest poyebany papier. Już jest przekroczona prędkość przelotowa na polskich autobanach. To już podchodzi pod paragraf xD. Zalana Verva tam jest czy co?
Chciałem tylko stwierdzić, że to jest poyebany papier. Już jest przekroczona prędkość przelotowa na polskich autobanach. To już podchodzi pod paragraf xD. Zalana Verva tam jest czy co?
#gielda micron na pre już +4%, gdzie jest sufit?
@ProfesorP1ZDAN: micron to stąd jeszcze x3 zrobi. Znajdź coś tańszego na rynku.
źródło: 19161
Pobierz#gielda bull case dla zlota. Jest jeszcze jakis? Kupowalem lata temu, dalej mam okolo 7% portfela. Trzymac czy spuscic w kiblu i wkladac w ETFa? Co mirki mysla?
@WitStwosz12: jak nie sprzedałeś na ATH to trzymaj
- 69
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 90
Kruk out. Skończyła mi się cierpliwość do śmiecia przez 1.5 roku zarobiłem oszałamiające 2.5% + dywidenda
#gielda
#gielda
- 2
@Boloo2000: no spoko ale semisy robią po 2.5% dziennie a kruk w półtora roku. Ja już podziękuje
- 11
- 6
#gielda olejorza p------o
@botato: trochę dziwne to, bo dywidenda + nowy podatek od zysków właściwie zjedzą cały zysk za ten rok. A po wojnie jak cykl się skończy, to będzie bardzo bolesny upadek
@pepedros: Też, to wiadomo, natomiast jak ropa nie szybowała to orlen w tym samym czasie przebił własnie nawet to 110 chociaż żadnych radykalnych zmian nie było względem okolic 60-70zł w których się bujał.
Żadnych radykalnych zmian poza gwarancją wyższej dywidendy przez dziure w budżecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żadnych radykalnych zmian poza gwarancją wyższej dywidendy przez dziure w budżecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Janusz_Rekina: ta ich grupka jest zabawna. siedzi ten guru, wstawia ile ma kasy na pozycjach (chui wi czy fake czy real konto) i jak siedzi gdzieś na plaży z drinkiem.
a ich szkolenia to pokazywanie na wykresie: o tu trzeba kupić tu sprzedać i o zobaczcie mamy zysk
a ich szkolenia to pokazywanie na wykresie: o tu trzeba kupić tu sprzedać i o zobaczcie mamy zysk
@Janusz_Rekina: halo KNF proszę przyjechać na META
- 3
Kurczę, muszę przyznać, że analizowanie spółek w kontekście AI jest ciekawe. Poprosiłem Gemini o przybliżenie pewnej spółki z NC, zaczął mi gadać coś nie na temat i wyszło, że operuje na informacjach do końca 2024 roku. Nakarmiłem go więc danymi, sprawozdania finansowe, ostatnie espi - objaśnił wszystko, podał plusy, podał minusy. Spółka w marcu ogłosiła wygrany przetarg, ale nie opublikowała nadal umowy - bot wyjaśnił, jak przebiega proces dalszego postępowania w takim
@Majku_: ale tam masz oszałamiające obroty po 50k dziennie. Chodzi pewnie o medtech solutions?
- 0
@grubas666: fakt, obroty zwalają z nóg, ale taka specyfika NC. Kto ma robić obroty, jak nie inwestorzy duzi i mali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akurat sprawdzałem Softblue, chociaż Medtech też wygląda kusząco - przynajmniej na pierwszy rzut oka.
Wróciłem na giełdę po dłuższej przerwie i szukam sobie "okazji", więc sprawdzam, co tam na NC słychać. Pierwszy strzał okazał się świetny, bo trafiłem na spółkę Proacta, chociaż
Akurat sprawdzałem Softblue, chociaż Medtech też wygląda kusząco - przynajmniej na pierwszy rzut oka.
Wróciłem na giełdę po dłuższej przerwie i szukam sobie "okazji", więc sprawdzam, co tam na NC słychać. Pierwszy strzał okazał się świetny, bo trafiłem na spółkę Proacta, chociaż



































Zobaczymy czy będę usredniał w góre czy w dół ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: msw
Pobierzhttps://www.bankier.pl/wiadomosc/Budowa-S19-w-martwym-punkcie-Mostostal-zrywa-miliardowy-kontrakt-i-pozywa-GDDKiA-9111085.html
Kontraktu za miliard nie zrywa sie tak bez powodu, a sprawy w sadzie beda sie ciagnac latami.