Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nick_i_login
Nick_i_login

Nick_i_login

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 453
  • Znaleziska 135
  • Mikroblog 318
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

2037

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 03.06.2026, 07:01:49 via Wykop
  • 2
Przecież w takiej sytuacji to już różny wygląd świadectwa (czerwony pasek) jest zły, bo wyróżnia niektóre dzieci....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

breakdown1
breakdown1
31.05.2026, 19:46:50
  • 495
Samsung wypłaci 78 tysiącom pracowników po 400 tysięcy dolarów premii w ramach podziału zysku z trwającej właśnie hossy AI i popytu na półprzewodniki.

Tymczasem Dino nie chce protestującym, marznącym kasjerkom włączyć ogrzewania zimą 🤦‍♂️

Jesteśmy krajem trzeciego świata. #takaprawda

#gielda #dino #meczennicydino
breakdown1 - Samsung wypłaci 78 tysiącom pracowników po 400 tysięcy dolarów premii w ...

źródło: image_picker_A7B990EF-5D69-4D77-B758-56572AB33ED8-34566-000032051763B4F9

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 01.06.2026, 05:49:54 via Wykop
  • 0
@breakdown1: Zaraz lato i będą narzekać, że za ciepło. Nigdy im nie dogodzisz, więc nie warto próbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hondor
Hondor
20.05.2026, 11:21:44
  • 73
#theboys
Hondor - #theboys

źródło: 1000016792

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 21.05.2026, 05:16:58 via Wykop
  • 0
@uvaqhmmgkzhdkt: Dokładnie, GoT od pierwszego już ssał pałkę. Stranger Things dość długo trzymał poziom.Umbreli nie widziałem, natomiast The Man from High Castle było całkiem wciągające ale jakoś zmęczyło mnie na tyle że nie wiem nawet w którym sezonie skończyłem
  • Odpowiedz
Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 25.05.2026, 05:24:18 via Wykop
  • 0
@Adam_Konarski_z_Katowic: Mam znajomego co mówi, że republika to najlepsza telewizja, ale to nie znaczy że taka jest...
  • Odpowiedz
Farezowsky
Farezowsky
20.05.2026, 08:21:37
  • 167
Warhorse Studios potwierdziło, że pracuje nad dwoma projektami!

W produkcji znajduje się:

🔹 Nowa przygoda w świecie Kingdom Come
🔹RPG z otwartym światem osadzona w uniwersum LOTRa
Farezowsky - Warhorse Studios potwierdziło, że pracuje nad dwoma projektami!

W produ...

źródło: HIv5YwwXYAAE9IH

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 20.05.2026, 12:56:19 via Wykop
  • 0
@Farezowsky: O matko jak zrobią Lotr w klimacie jak KCD to chyba umre. Rozwleczone jeszcze bardziej niż ekranizacja hobbita xD
  • Odpowiedz
CultedelaRaison
CultedelaRaison
18.05.2026, 09:04:40
  • 0
#gielda

Co szanowne grono inwestorskie myśli o Allegro? W zeszłym tygodniu niezły raport kwartalny, rozwój w Polsce i zagranicą, pierwsze w Europie partnerstwo strategiczne retailera z OpenAI. Bullish?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 18.05.2026, 12:30:47 via Wykop
  • 0
@CultedelaRaison: Konkurencja na tym rynku się zwiększa, wszystkie zmiany w allegro są krytykowane zarówno przez kupujących jak i sprzedających. Ja wyszedłem już jakiś czas temu ze stratą i nie widzę powodów do powrotu.
  • Odpowiedz
Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 15.05.2026, 10:16:35
  • 6
#gielda Nagoniony na pzu, jak będę na minus to znajdę Was wszystkich (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 15.05.2026, 09:33:08
  • 3
#gielda uśredniać nadal to Dino, czy już zbyt ryzykownie? Jestem tylko -23%
#menczennicydino
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login
Autor
15.05.2026, 09:38:26 via Wykop
  • 14
@vava22: Kupowałem bo spadały, a nie chciałem żeby nasze dobro narodowe było tak prześladowane. Teraz rośnie, to chyba inni zaczeli tak myśleć też, więc może ja już nie muszę?
No i wtedy pracownicy nie narzekali, że zimno mają na kasach. Idzie lato więc w sumie też nie będą na to narzekać, to może jednak warto dokupić.
  • Odpowiedz

376

Od czerwca 2026 sklepy www muszą dodać przycisk zwrotu.

Od czerwca 2026 sklepy www muszą dodać przycisk zwrotu.

Od czerwca ma być prościej ze zwrotami w sklepach online, już nie będzie trzeba drukować formularzy potem ich skanować etc

megaimperator
z
web.biz.pl
dodany: 11.05.2026, 19:47:47
  • 102
  • #
    ecommerce
  • #
    sklepyinternetowe
  • #
    biznes
  • #
    zakupy
  • #
    webdev
  • #
    internet
Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 13.05.2026, 11:12:32 via Wykop
  • -1
@eSUBA94: Prowadzić sklep stacjonarny z pełnym monitoringiem i rewizją osobistą przy wyjściu.
dr_minorek
dr_minorek
dr_minorek
12.05.2026, 06:20:25
  • 1251
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 12.05.2026, 10:18:14 via Wykop
  • 11
@dr_minorek: Może ta nostalgia wynika z tego, że nie wszyscy mieli przerąbane w życiu? Pomimo ogólnych problemów społeczno-ekonomicznych, część ludzi się tam odnajdowała. Były rodziny w których oboje rodziców miało pracę i mogli pojechać raz w roku na wakacje. Byli też przedsiębiorcy którzy mając pomocnika lub 2 w warsztacie utrzymywali rodzinę na normalnym poziomie. Nie wszyscy żyli też w wojewódzkich gdzie rządziły mafie i haracze.
  • Odpowiedz
Hadoka
Hadoka
05.05.2026, 10:02:45
  • 4
#gielda Potężny nawoziarz
Hadoka - #gielda Potężny nawoziarz

źródło: azoty

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 05.05.2026, 11:20:35 via Wykop
  • 0
@Hadoka: Kiedyś się nabrałem na niego. Taka fajna, zdyfersywikowana spółka - oj jak się cieszyłem jak wyszedłem na 0
  • Odpowiedz

756

Brudasy ze Śląska ukarane

Brudasy ze Śląska ukarane

Jeszcze dalszy ciąg historii o brudasach ze Śląska z tego znaleziska - link w powiązanych. Dostali mandaty po pińcet złotych i ponoć posprzątali oraz legitnie wywieźli na PSZOK.

JanJanuszGrazynski
z
kryminalki.pl
dodany: 29.04.2026, 23:19:17
  • 94
  • #
    slask
  • #
    swietochlowice
  • #
    chorzow
  • #
    srodowisko
  • #
    brudasy
  • #
    patologiazmiasta
Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 05.05.2026, 07:19:26 via Wykop
  • 0
@ksiak: WLKP 1000pln za 6m3
Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 29.04.2026, 09:47:04
  • 8
#gielda #meczennicyxtb
Chyba trzeba namówić kolegów żeby zaczeli inwestować na xtb, najlepiej CFD bo daje duże zyski.

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tesknilam_
tesknilam_
29.04.2026, 06:27:05
  • 40
Zdrowie może nie jest najważniejszą rzeczą w całej egzystencji, ale raczej lepiej się żyje gdy ciało nie jest zbędnie obciążone. Nie wiem gdzie tu jest jakaś fatfobia. I ludzie jakoś stają się mniej odporni na dystans do siebie. #zdrowie #psychologia
tesknilam_ - Zdrowie może nie jest najważniejszą rzeczą w całej egzystencji, ale racz...

źródło: Screenshot_20260429_080857_Facebook

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 29.04.2026, 09:38:58 via Wykop
  • 2
@dron-z-nieba: To masz mylne wrażenie. Wiem to z autopsji.
  • Odpowiedz

425

Dramat podczas poboru

Dramat podczas poboru

Życzę wam, byście spotkali w życiu różową, która będzie was kochać tak bardzo jak ta pani z Ukrainy, próbująca odbić swojego mężczyznę z rąk hycli i uratować go przed przymusową mobilizacją.

dalekozabugiem
z
wykop.pl
dodany: 25.04.2026, 12:13:36
  • 199
  • #
    ukraina
  • #
    tinder
  • #
    zwiazki
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    przegryw
  • #
    pieklomezczyzn
Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 27.04.2026, 09:41:22 via Wykop
  • 0
@Pralko-suszarka: Niestety maszyna Cię przemieli i będziesz zmobilizowany. Obóz przygotowawczy z odpowiednimi środkami perswazji, jak będziesz się stawiał to karę ponosi cały Twój oddział. Po pewnym czasie koledzy stwierdzają że nie chcą cierpieć za Ciebie i dodatkowo "motywują" Cię żebyś sie bardziej angażował.
Nie wielu osób nie da się w ten sposób złamać/
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
24.04.2026, 08:41:09
  • 757
To jednak zasługuje na oddzielny post i dyskusje o moich traumach xD

jestem tak stary, że:
- czytałem foldery wakacyjne z wczasami typu egipt / tunezja niczym książki przygodowe, uważając, że takie wczasy w tych bajecznych hotelach przy plaży to jest jakaś kompletna abstrakcja dostępna tylko dla jakichś bogaczy z telewizji. Teraz do takiego hotelu na tydzień to mogę polecieć za 2 dniówki, a i czasem za jedną jak się dobrze poszpera i trochę
codziennaKasia - To jednak zasługuje na oddzielny post i dyskusje o moich traumach xD...

źródło: image

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 24.04.2026, 10:58:33 via Wykop
  • 13
@Aerwin: Dokładnie, pizza to była tylko mrożona z osiedlowego sklepu.
@codziennaKasia Zazdro, z hortexu to miałem sok od świeta.
Ciuchy po rodzeństwie, kuzynostwie albo od sąsiada.
Jak Garfield jadł swoją lazanie to nikt nie miał pojęcia co to.
  • Odpowiedz
Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 22.04.2026, 11:55:48
  • 0
#perfumy Ma ktoś jakąś alternatywe do TF costa azzurra, w lepszych pieniądzach? Bardzo mi siadł zapach ale cena jest zdecydowanie nieproporcjonalna.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login
Autor
24.04.2026, 08:24:21 via Wykop
  • 0
@Szczur_wodnyy: Kusisz diable
  • Odpowiedz

401

"Szaleńcy z Ministerstwa Klimatu uznali pszczoły za zagrożenie"

"Szaleńcy z Ministerstwa Klimatu uznali pszczoły za zagrożenie"

Jakiś opis musi być.

lukasz-luki453
z
youtube.com
dodany: 21.04.2026, 12:39:55
  • 56
  • #
    pszczoly
  • #
    pszczelarstwo
  • #
    przyroda
  • #
    miod
  • #
    owady
  • #
    ministerstwoklimatu
Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 22.04.2026, 07:04:23 via Wykop
  • -1
@Celtowie: A najprawdopodobniej pierwsze padną dzicy zapylacze, bo pszczelarze swoje ule i tak będą dokarmiać.
GoldenJanusz
GoldenJanusz
21.04.2026, 06:35:20
  • 174
#budownictwo #patologiazewsi
GoldenJanusz - #budownictwo #patologiazewsi

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 21.04.2026, 10:28:03 via Wykop
  • 16
@testuser: Niezły bait, chłop petycją chciał samowole legalizować :P
  • Odpowiedz
maikeleleq
maikeleleq
20.04.2026, 09:20:05
  • 16
Czemu Polacy nienawidzą elektryków? Co im one zrobiły? Nawet problem że ludzie jeżdżą 120km/h na autostradzie, to samo z pompami ciepła, denerwuje ich wszystko co na prąd i nie śmierdzi czy jak? #samochody #elektryka #samochodyelektryczne
maikeleleq - Czemu Polacy nienawidzą elektryków? Co im one zrobiły? Nawet problem że ...

źródło: IMG_5357

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 20.04.2026, 11:58:27 via Wykop
  • 3
@Cztero0404: Dokładnie, rząd dopłacał do zakupu dotykowych dodatkowo wprowadzając zakazy i uciążliwości ludziom korzystającym ze "zwykłych" telefonu. XD
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
17.04.2026, 10:51:17
  • 237
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_i_login
Nick_i_login
Nick_i_login 17.04.2026, 12:48:20 via Wykop
  • 26
@szuwarek: Czy ja dobrze rozumiem, że portal pisze o rozcieńczaniu unikalnych cech - czyli żeby białe kobiety nie mieszały się z czarnymi bo ich córki tracą naturalne cechy ochronne organizmu? Bardzo wartościowa wiedza!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica
  • Honorowy Wampir
    od 01.03.2021

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking