Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To_The_Moon

To_The_Moon

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17718
  • Znaleziska 5822
  • Mikroblog 11896
  • Obserwujący 33
  • Obserwowane 53

289

Henryk Magnuski - twórca walkie-talkie

Henryk Magnuski - twórca walkie-talkie

Henryk Magnuski przeszedł na emeryturę jako Associate Director of Research w Motoroli, pozostawiając po sobie 30 patentów i dziesiątki publikacji naukowych. Poznajcie polskiego inżyniera, którego patenty zmieniły oblicze II wojny światowej i położyły fundamenty pod erę cyfrową.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 11.06.2026, 12:15:11
  • 25
  • #
    elektronika
  • #
    technologia
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    nauka
To_The_Moon
To_The_Moon 11.06.2026, 16:30:51 via Wykop
  • -3
@funeralmoon: te cywilizowane kraje właśnie sabotują nasz kraj przez przekupionych polityków byś myślał, że zachód lepszy.

Gdyby Polacy mieli w rządzie prawdziwych patriotów a nie sprzedajnych agentów i sługów USA/Niemiec/Żydów/Rosji, to byśmy byli potęgą. No ale trzeba zabić pewność siebie polaków, niszczyć kraj od środka a potem patrzeć jak się łaszą po unijne pieniądze.

Dobrze sobie to ogarnęli
To_The_Moon
To_The_Moon 11.06.2026, 17:44:27 via Wykop
  • -1
@Karl_Cotlet: każdy kto chciał stworzyć coś więcej został udupiony (przykład pierwszy z brzegu Roman Kluska) Więc po co mają się starać.

Ale łatwiej się dorobić na klepaniu palet.


otóż to, nikt nie chce poświęcić swojego życia by być drugim Kluską, bo wiedzą czym się to skończy
To_The_Moon
To_The_Moon 11.06.2026, 17:45:13 via Wykop
  • -2
wiadomo, zawsze swoje porażki najłatwiej wyjaśnić sobie czynnikiem zewnętrznym. Zawsze to są "oni" winni, zawsze na "nich" można zwalić winę.


Kim są "oni"? Nie ma znaczenia, wszystko zależy kogo akurat nie lubisz


@zmarnowany_czas: jak widać ci "ONI" istnieją skoro Polacy za granicą osiągają sukcesy a w Polsce nie mogą. Więc to nie kwestia widzimisię i szukania wymówek, tylko prawdziwy problem i realne kłody pod nogi rzucane polskim przedsiębiorcom, ale skąd
To_The_Moon
To_The_Moon 16.06.2026, 12:57:58 via Wykop
  • 0
twój kompleks oblężonej twierdzy tego nie zaakceptuje


@zmarnowany_czas: twój kompleks zachodu też tego nie zaakceptuje, zachód się cieszy z pozytywnego idioty któremu udało się zakręcić korbą.

A może to, uwaga uwaga, wina samych
WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka
WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka
WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka
10.06.2026, 04:24:59
  • 280
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_The_Moon
To_The_Moon 10.06.2026, 15:39:33 via Wykop
  • 6
bo inaczej żona by jeździła, a wtedy była, jak możesz łatwo policzyć, w wysokiej ciąży.


@dannykay: no to gratulacje posiadania głupiej i naiwnej żony która poświęci męża, dziecko, dla babki która nią manipuluje.

Z drugiej strony by mieć głupią kobietę też trzeba być głupim facetem, żeście wszyscy się
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon 11.06.2026, 05:59:48 via Wykop
  • 0
musisz być lubiany w otoczeniu :)


@dannykay: mam gdzieś czy ktoś mnie lubi czy nie, nie jestem przegrywem by się łasić do ludzi, liczy się to czy mi jest dobrze w życiu, a reszta to tło.

ulżyłeś sobie juz? Może
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon 11.06.2026, 06:10:44 via Wykop
  • 0
@dannykay: ale jak mam znać pełny obraz sytuacji skoro go nie napisałeś, mam czytać ci w myślach? xD Ty czytasz co piszesz?
  • Odpowiedz

1349

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Średnio miesięcznie ponad 130k. Nie ma sensu więcej komentować. Należą się podwyżki.

DeoLawson
z
x.com
dodany: 09.06.2026, 20:27:35
  • 211
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
To_The_Moon
To_The_Moon 10.06.2026, 01:19:22 via Wykop
  • -4
@larkinflight: dostają nagrodę za wykonane polecenia podczas Covidu i namawianie do szczepień.

Ci co przed szczepieniami i covidem ostrzegali zostali zdegradowani i szykanowani.

Szykują się do kolejnej pandemii by lekarze chodzili jak w zegarku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To_The_Moon
To_The_Moon 10.06.2026, 13:15:32 via Wykop
  • 0
a nastepny plan to chemtrailsy i sterowanie lekarzami za pomocą 5G


@Karl_Tofel:

w mojej okolicy lekarze wszczepiają czipy 5G i wywołują autyzm u Brajanuszy

527

20-latka zmarła po 8h czekania w szpitalu

20-latka zmarła po 8h czekania w szpitalu

Julia Liegmann miała 20 lat, narzeczonego, firmę i ślub zaplanowany na sierpień. Do szpitala przyszła usunąć kamień nerkowy. Lekarze wiedzieli, że wcześniej przeszła urosepsę - to samo zakażenie, które ją zabije. Mimo to przez 8h nikt nie zawiózł jej na OIT. Gdy w końcu trafiła, było za późno.

tomasztomasz1234
z
polsatnews.pl
dodany: 07.06.2026, 16:55:48
  • 146
  • #
    polska
  • #
    gdansk
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
  • #
    afera
To_The_Moon
To_The_Moon 08.06.2026, 14:21:25 via Wykop
  • -1
@Logytaze: ale czemu masz ból d--y do jej ojca, zaradnego gościa który wspierał swoją córką, zamiast mieć pretensje do swojego ojca nieudacznika który ci nie dał. To jej wina, że miała dobrego tatę a ty złego nieroba?

Czy jeśli byłbyś takim ogarniętym ojcem to byś nie wspierał swojej córki? Bo ja np pracuję i rozwijam się po to by właśnie wspierać swoje dzieci, kupować im mieszkania i pomagać rozkręcić biznesy,
To_The_Moon
To_The_Moon 08.06.2026, 14:24:56 via Wykop
  • -3
@Dalamar: no jej tata zaruchał ładną kobietę przez to miał ładną córką, twój tata zaruchał paszteta przez co ty jesteś pasztetem.

Teraz jak ty chcesz mieć ładną córką/syna to też musisz ładną kobietę zapłodnić.

W życiu wbrew pozorom jest sprawiedliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To_The_Moon
To_The_Moon 08.06.2026, 19:21:40 via Wykop
  • -2
@GoldenJanusz: różnie z tym jest, znam sporo przypadków, że syn jest podobny do ojca a córka do matki. A nawet jeśli nie będziesz miał ładnej córki, ale ładnego syna, no to taki syn ma większe szanse na ożenek z ładną dziewczyną, po czym masz ładne wnuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

811

Frustrat - jest tyle bezsensownej nienawiści

Frustrat - jest tyle bezsensownej nienawiści

Mężczyzna przejeżdżając obok mnie samochodem pokazał mi środkowy palec. Odjechał dalej na parking. Podszedłem do niego i zrobiłem pamiątkowe zdjęcie. Okazuje się, że w niektórych ludziach jest tyle bezsensownej nienawiści. Mogliby zrobić coś dobrego dla innych, albo przynajmniej nie emanować złą ene

zawisza
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 09:36:43
  • 182
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
To_The_Moon
To_The_Moon 03.06.2026, 16:37:18 via Wykop
  • 16
@KingaM: dlatego kobietami tak łatwo manipulować co robią mediami kręcąc korbą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To_The_Moon
To_The_Moon 04.06.2026, 12:24:08 via Wykop
  • -1
Dałam się zmanipulować, że nie chce polaka zakolaka z żółtymi zębami ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Amogus213769: no to ciekawe partie do siebie przyciągasz, musisz być pękną dziewczyną skoro najniższy sort do ciebie podbija ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To_The_Moon
To_The_Moon 04.06.2026, 12:42:10 via Wykop
  • 1
@Amogus213769: znam takie, na tyle kiepskie, że dziani i przystojni Polacy się nimi nie interesowali i jedyne co im zostało to Niemiec i faktycznie taki Niemiec średniej jakości będzie lepszy niż polak gorzej jakości, ale to nie zmienia faktu, że fajni Polacy, dziani, przystojni i po prostu dobrzy ludzie do ciebie nie podbijali i pozostała emigracja.

To jak faceci którzy w Polsce nie przyciągają do siebie fajnych kobiet (a takie
To_The_Moon
To_The_Moon 04.06.2026, 13:10:21 via Wykop
  • -1
o chu ale ściana tekstu chyba zabolało xD


@Amogus213769: po prostu mam dziś więcej czasu by na portalu ze śmiesznymi obrazkami odpisać p0lce 4/10 której nikt normalny nie chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzę, że weszło szukanie screenów i wrzucanie mi tutaj obrazków, musiało zaboleć :*
To_The_Moon
To_The_Moon 05.06.2026, 00:48:53 via Wykop
  • -1
@hxhx6: od ponad 10 lat jestem w związku ze świetną dziewczyną której do pięt nie dorastasz, więc się mylisz koteczku :*

czekam na dzień w którym ruskie najadą polskę, żeby sobie popatrzeć ze szwajcarii jak wojsko przypomina takim zdebilałym trutniom jak ty gdzie jest ich miejsce


@hxhx6: ah ta kobieca empatia, fajnie, że to piszesz, niech ludzie czytają co kobietki wyprawiają i co myślą o facetach, faszystko (
To_The_Moon
To_The_Moon 06.06.2026, 13:44:19 via Wykop
  • 0
@Amogus213769: robienie screenów moich wpisów ma sprawić, że schudniesz? Myślę, że powinnaś zacząć ćwiczyć, siedzenie na wykopie nic nie da kotek :*
To_The_Moon
To_The_Moon 07.06.2026, 12:40:11 via Wykop
  • -1
@Amogus213769: nie no, "laska" chyba się zakochała, bo pisze codziennie xD

Kotek, ja zajęty jestem, mam świetną dziewczynę i unikam tych które korzystają z wykopu, kiedyś miałem jedną z tego portalu i okazało się, że miała borderline, tak samo jak ty ochoczo się tu udzielała, dwie kolejne co miały tu konto i niestety poznałem osobiście to były kompletne pasztety, więc super tu macie kobiece towarzystwo.

Nie pisz już do mnie
To_The_Moon
To_The_Moon 07.06.2026, 13:05:32 via Wykop
  • 0
@Amogus213769: zakochańcu, przestań mnie zaczepiać xD

Daj mężowi uwagę, nie mi xD
mirko_anonim
mirko_anonim
06.06.2026, 20:31:29
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_The_Moon
To_The_Moon 06.06.2026, 22:41:42 via Wykop
  • 9
mam dziwne wrażenie, ze głównie chodzi o to, ze kolega nie posiada bitcoina, przespał okazję i teraz d--a piecze nie do wytrzymania.


@Obruni: zawsze o to chodzi. Typowe wyparcie, bo jakby zarobił na BTC, dom wybudował, mieszkanie kupił, to by chwalił BTC w każdym wpisie.

Typowy przegryw który przegrał okazję i teraz musi w jakiś sposób znaleźć winnego, no bo on oczywiście nie jest winny, winna społeczność, winny bitcoin, nie
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon 07.06.2026, 12:41:35 via Wykop
  • 0
Sami sie zamiatacie bankruci xdd


@warzone-rastafuraj: ale nie każdy skończył jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
05.06.2026, 11:54:25
  • 9
BTC poniżej 50k USD będzie w ciekawym miejscu do rozważenia zakupu; osobiście trzymam kciuki za spadek poniżej 40k USD. Niektórzy wieszczą już upadek krypto, ale osobiście tego nie widzę - dopóki globalny system będzie bazował na dodruku to niszowy kapitał (w porównaniu do normalnych aktywów) zawsze w pewnym ograniczonym stopniu będzie lądował w krypto, a akumulacja będzie kontynuowana.
#gielda #kryptowaluty #bitcoin #przemyslenia
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_The_Moon
To_The_Moon 05.06.2026, 15:41:03 via Wykop
  • 0
z tą waszą wydmuszką btc.


@Milanek93: ale piecze dupka xD
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon 05.06.2026, 22:42:36 via Wykop
  • 0
Na masowe tracenie pieniędzy?


@Milanek93: nie mierz wszystkich swoją miarą.

Jak można stracić pieniądze na czymś co nieprzerwanie rośnie od ponad 10 lat
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon 06.06.2026, 13:47:35 via Wykop
  • 0
ja nie inwestuje w tfu krypto.


@Milanek93: dlatego jestes biedny
  • Odpowiedz
kartofel
kartofel
05.06.2026, 04:44:40
  • 50
Ależ Albania mi zaimponowała.
Wpuścić tych ludzi do UE, mają więcej rigczu niż większość naszych polityków.

#albania #trump #izrael
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_The_Moon
To_The_Moon 05.06.2026, 13:29:14 via Wykop
  • 0
Wpuścić tych ludzi do UE


@kartofel: czemu im tak źle życzysz?
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon 05.06.2026, 15:34:05 via Wykop
  • 0
pamiętasz jak UK było w UE źle i nie dobrze?


@kartofel: w UK jest pokazówka żeby wystraszyć takich jak ty przed wyjściem z EU jakoby miałoby nie tylko się nic nie zmienić, ale być gorzej. Jak widać na naiwnych to działa.

Brytole zobaczyli, że prawacki sen okazał się być
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon 06.06.2026, 00:54:45 via Wykop
  • 0
@kartofel: brytole nie sterują swoim krajem tak jak prawdziwi Polacy nie sterują Polską, dużo się jeszcze musisz nauczyć i nie dać się okręcać wokół palca mało czapeczkowym.
  • Odpowiedz
deafpool
deafpool
05.06.2026, 12:40:55
  • 144
Lewactwo to stan umysłu. Przypatrzcie się tym "dziełom sztuki" na ścianie.

#bekazlewactwa #artysci #polska #logikarozowychpaskow #polityka
deafpool - Lewactwo to stan umysłu. Przypatrzcie się tym "dziełom sztuki" na ścianie....

źródło: Screenshot_20260605-143805

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_The_Moon
To_The_Moon 05.06.2026, 22:51:18 via Wykop
  • 2
ale co stan umysłu? Na tym polega polityka by nagradzać swój elektorat a wrogów gnębić. Ta baba głosuje na lewicę i dostanie dzięki temu przywileje


Problem w tym że tylko lewaki to rozumieją a prawaki często dochodzą do władzy i gnębią własny elektorat xd


@tyrytyty: super myślenie, na pewno takie podejście rozwinie ten kraj, brawo mózgu
  • Odpowiedz

934

Izrael z oceną 0,9 proc. pozytywnych głosów w Polsce

Izrael z oceną 0,9 proc. pozytywnych głosów w Polsce

W badaniu dla WP 84,2 proc. Polaków oceniło działania Izraela negatywnie, w tym 67,1 proc. zdecydowanie negatywnie. Pytano o Gazę, Liban, Syrię i Iran.

Pan_od_Internetu
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 04.06.2026, 17:17:22
  • 131
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    strefagazy
  • #
    gaza
  • #
    bliskiwschod
  • #
    informacje
To_The_Moon
To_The_Moon 04.06.2026, 22:51:08 via Wykop
  • -1
To niedobra jest, tu się antysemityzm lęgnie


@JanPustostan: to jest kontrolowany antysemityzm, na takiej samej zasadzie działała II WŚ, żydzi poświęcili swoich tylko po to by teraz przez wieki grać kartą antysemityzmu i by mieć w końcu własny kraj, bo przez setki lat byli wyrzuceni z ponad 100 krajów.

Jak widać poświęcenie się opłacało a część żydów była nawet w szeregach katów w obozach ( ͡° ͜ʖ ͡
To_The_Moon
To_The_Moon 05.06.2026, 01:33:13 via Wykop
  • 0
@Benedylbert_Mlekogroszek: ile szekli dostałeś za ten komentarz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To_The_Moon
To_The_Moon 05.06.2026, 13:16:12 via Wykop
  • -2
Ja nie podzielam tej opinii. Jeśli mam być szczery, to uważam że taki pogląd jest wręcz naiwny. Żeby nie użyć mocniejszych słów. Nie przeginajmy w drugą stronę


@JanPustostan: ale to nie jest opinia tylko fakt historyczny i jedyne co Cie ogranicza by to zrozumieć to wiedza której nie masz a jakbyś ją pozyskał (przeczytał to i owo) to byś zrozumiał.
To_The_Moon
To_The_Moon 05.06.2026, 13:17:29 via Wykop
  • -2
@Amogus213769: przestań grubasko pisać do mnie, helmut z zakolami czeka xd

1465

ZUS w górę o 79 proc. Kwota wolna nie drgnęła ani o złotówkę

ZUS w górę o 79 proc. Kwota wolna nie drgnęła ani o złotówkę

Przez pięć lat rosły pensje, ZUS i świadczenia. Kwota wolna od podatku nadal wynosi 30 tys. zł.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 04.06.2026, 17:13:26
  • 252
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • #
    finsnse
To_The_Moon
To_The_Moon 05.06.2026, 11:16:57 via Wykop
  • 7
@uciuuu: większa kontrola nad ludźmi tłumoku

766

Dlaczego z męskich problemów można drwić? O innej twarzy nierówności

Dlaczego z męskich problemów można drwić? O innej twarzy nierówności

Wicenaczelny Pulsu Biznesu poleca: "Przejmująca książka Mężczyźni. O nierówności płci pokazuje, że wiele problemów społecznych w Polsce ma twarz mężczyzny, co utrudnia ich rozwiązanie."

schmorgpl
z
pb.pl
dodany: 31.05.2026, 15:12:05
  • 163
  • #
    mezczyzni
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    ksiazka
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    polskiepato
To_The_Moon
To_The_Moon 02.06.2026, 12:18:53 via Wykop
  • 0
Kiedy sobie debile w rządzie uświadomią, że ograniczają prawa i dyskrimują większą część społeczeństwa, która generuje znaczną częśc PKB.


@tad3usz: wybacz kolego, ale debilem jesteś ty myśląc, że rząd sobie musi coś uświadomić. Oni działają zgodnie z doktryną żydowską by zastąpić białych ludzi kolorowymi. To jest ich cel a nie głupota, robią to z pełną świadomością. Politycy to sprzedajni opłaceni manipulanci na których całe społeczeństwo się nabiera.

Oczywiście ze wszystkim

66

PILNE: Rząd przejmuje kontrolę nad Twoją fotowoltaiką ! KONIEC!

Pokaż treści 18+

PILNE: Rząd przejmuje kontrolę nad Twoją fotowoltaiką ! KONIEC!

Masz fotowoltaikę lub magazyn energii? Szykuj się na gigantyczne zmiany, które mogą całkowicie zmienić zasady gry w Polsce. Ministerstwo Energii opublikowało projekt nowego rozporządzenia, który daje Operatorom Systemów Dystrybucyjnych (OSD) pełną, zdalną kontrolę nad prywatnymi mikroinstalacjami. C

kamil1624
z
youtube.com
dodany: 28.05.2026, 16:23:30
  • 40
  • #
    fotowoltaika
  • #
    energetyka
  • #
    prosument
  • #
    panelesloneczne
  • #
    falownik
  • #
    polityka
To_The_Moon
To_The_Moon 29.05.2026, 00:02:01 via Wykop
  • -8
@witkacyborewicz: opierać swoją wiedzę na żydowskim google i chat gpt xDDD

gratuluję
To_The_Moon
To_The_Moon 29.05.2026, 12:45:32 via Wykop
  • -2
@uciuuu: w skrajności w skrajność, takimi jak ty najlepiej się steruje.

577

Pozytywne skutki prohibicji. Mniej pijanych w SOR, mniej mandatów

Pozytywne skutki prohibicji. Mniej pijanych w SOR, mniej mandatów

I Straż Miejska, i lekarze zauważają pierwsze efekty nocnego ograniczenia sprzedaży alkoholu w Lublinie. W pierwszy weekend obowiązywania zakazu było mniej interwencji. Od piątku do niedzieli funkcjonariusze wypisali zaledwie sześć mandatów za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych.

kapitan-serwatka
z
jawnylublin.pl
dodany: 27.05.2026, 20:16:57
  • 273
  • #
    lublin
  • #
    alkohol
  • #
    polska
  • #
    alkoholizm
  • #
    ciekawostki
To_The_Moon
To_The_Moon 28.05.2026, 08:56:23 via Wykop
  • 28
@towarzysz-eko: zakazać wszystkiego, wtedy będzie idealnie
To_The_Moon
To_The_Moon 28.05.2026, 09:34:14 via Wykop
  • 16
Jak bydło (przepraszam krówki) nie potrafi się zachować, to tak, trzeba zakazać.


@Qba_123: ładnie się przedstawiłeś

Widać, że nikt w życiu cię nie
murdoc
murdoc
25.05.2026, 17:19:36
  • 6
Wicie co bardziej boli niż jak chłopa kopnie się w jaja?
Wykopowe p-------i kiedy w kraju dzieje się coś fajnego i dobrego #latwogang ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_The_Moon
To_The_Moon 25.05.2026, 22:15:39 via Wykop
  • 3
Wicie co bardziej boli niż jak chłopa kopnie się w jaja?

Wykopowe p-------i kiedy w kraju dzieje się coś fajnego i dobrego #latwogang ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@murdoc: jedyne co mnie boli to, że w Polsce jest tyle naiwnych ludzi kierujących się emocjami zamiast logiką. Polska byłaby wielkim krajem gdyby naród zaczął myśleć logicznie.
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon 26.05.2026, 21:57:59 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
24.05.2026, 22:11:54
  • 4
Cała polska pomaga. Ludzie chcą uratować życia dzieciaczków i komu to przeszkadza?

No jak to komu? Przegrywom prawiczkom z wykopu, co nigdy kobiety nagiej nie widzieli. Serio żal mi was trochę

#latwogang
Zartos_Larpiarz - Cała polska pomaga. Ludzie chcą uratować życia dzieciaczków i komu ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_The_Moon
To_The_Moon 24.05.2026, 22:18:03 via Wykop
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon 25.05.2026, 22:12:55 via Wykop
  • 0
@Zartos_Larpiarz: ale wybrany łeb, mniej onetu i TVN
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon 24.05.2026, 22:36:08
  • 80
Ludziom którzy gadają by wpłacać bez zadawania pytań powiem jedno - macie krew na rękach setek innych dzieci którym realnie można było pomóc i uratować ich życie, ale nie uratujemy, bo kasa pójdzie na nowy jacht i posiadłości dla konowała z USA który obiecał wyzdrowienie niczym Tusk obniżenie podatków.

Fajnie, że ludzie się łączą i chcą pomóc, ale fajnie jakby też przy tym używali mózgu a nie robili tego bezmyślnie i bez
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_The_Moon
To_The_Moon
Autor
24.05.2026, 22:42:31 via Wykop
  • 22
@SuperZenek: Wystarczy, że nie finansuję jachtu scamerom i ludziom żerującym na desperacji innych.

Dodatkowo:
- tym wpisem uświadamiam mniej inteligentnych by chociaż przystanęli i się zastanowili i na przyszłość zadawali pytania bo to zmotywuje łatwogang i innych tego typu zbiórkowiczy do lepszego zarządzania pieniądzmi darczyńców.
- pomagam potrzebującym w moim otoczeniu, bo najlepiej zacząć od swojego otoczenia i móc pomóc realnie niż wysyłać pieniądze na ślepo które zostaną
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon
Autor
24.05.2026, 23:55:46 via Wykop
  • 13
napisz jeszcze 10 razy o finansowaniu jachtu


@Deprarept: jak się czujesz, że sfinansowałeś komuś jacht a Maksiu nie zostanie niestety wyleczony?

im te jachty się chyba
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon
Autor
25.05.2026, 22:07:56 via Wykop
  • 1
co, dupka boli?


@zwykly_szarak: że p---------ś naiwnie hajs?

  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon
Autor
25.05.2026, 22:08:54 via Wykop
  • 1
To bodajże jedyny lek, który daje szansę na lepsze życie dla dzieciaków z DMD, daje prawdziwą szansę, bo są też wnioski, że pomaga, więc zbiórka jak najbardziej ma sens i jak najbardziej może pomóc Maksowi


@solejukowski: dlatego ten lek zakazali w EU, bo według badań nie daje szans na poprawę zdrowia pacjenta.

I znowu się pojawia pytanie, grać 90%, że nic nie da a 10% że może trochę da i ryzykować przewaleniem
  • Odpowiedz
PiszeCzasen
PiszeCzasen
24.05.2026, 20:26:05
  • 1
Ludzie marudzą na pedalarzy. Pedalarz korkuje Polskę przez weekend i zbiera 20 milionów ( ͡º ͜ʖ͡º)

#latwogang
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_The_Moon
To_The_Moon 24.05.2026, 22:48:41 via Wykop
  • 0
tymczasem statystyczny wykopek zabiera tlen i nie wnosi nic dobrego do społeczeństwa przez całe swoje życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Yoshimatsu1209: ile w tobie dobroci ludzkiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon 24.05.2026, 23:58:35 via Wykop
  • 0
@Yoshimatsu1209: jesteś naiwny koleżko.

Od kiedy zadawanie pytań to zawiść? Te 12 mln to ogrom pieniędzy który by mógł realnie pomóc setkom dzieci z innymi schorzeniami, niestety bezskutecznie zostanie zmarnowane na scamerów z USA którzy na ludzkiej desperacji zarabiają miliony.

A mówienie prawdy i faktyczna chęć pomocy chorym dzieciom dla ciebie jest zawiścią, gratulacje.
Równie dobrze można spalić te pieniądze w piecu i na to samo wyjdzie.
  • Odpowiedz
bezkonta
bezkonta
bezkonta
24.05.2026, 21:01:27
  • 27
Skąd u was taki ból d--y o tę akcję? Niech się ludzie cieszą. Dajcie się ludziom pocieszyć w tym smutnym jak kij świecie. Lepsze to, niż kolejne kłótnie i wojny. #latwogang
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_The_Moon
To_The_Moon 24.05.2026, 22:24:40 via Wykop
  • 3
ludzie połączyli się razem, żeby wesprzeć człowieka


@bezkonta: w powstaniu warszawskim też się połączyli i niepotrzebnie zginęło setki tysięcy polaków, tutaj przewalono 20 mln na lek który na 99% nie pomoże 1% to ewentualnie opóźni chorobę, zamiast za te pieniądze realnie pomóc setkom dzieci na schorzenia które są do wyleczenia.

Dobrze jest pomagać, ale też przy tym myśleć i zrobić to realnie. Ta zbiórka to zmarnowanie potencjału na realną pomoc
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >
  • Cokolwiek tutaj piszę to tylko moje zmyślone fanaberie i nie są to porady inwestycyjne

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.12.2025

    Komentator
  • Złotousty
    od 28.02.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.11.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking