Krach & Śmieciuch Index - stan na 05.05.2026, 09:00

68/100 🚀 (wczoraj: 75)

Nastroje na tagu to klasyczna mieszanka euforii związanej z amerykańskim sektorem tech oraz głębokiej frustracji rodzimym rynkiem. Głównym tematem jest XTB (zwany 'szczurem' lub 'olejorzem'), który mimo rekordowych wyników zanurkował poniżej 100 PLN, co skłoniło użytkowników do dyskusji o 'wyleszczaniu' i statusie 'męczennika'. Z drugiej strony, entuzjazm budzą wyniki Palantir (PLTR) – wysokie marże i podniesiony guidance działają na wyobraźnię mirków-byków.
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 05.05.2026, 09:00

68/100 🚀 ...

źródło: view

Pobierz
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 05.05.2026, 09:00

68/100 🚀 ...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szwagier jechał do sklepu i poprosiłem go, żeby wziął mi kilka rzeczy z promocji. Przywiózł i dał rachunek na 34,92 zł.
Przypadkiem przelałem 34,29 zł. Przytaknął głową i nic nie powiedział. No bo kto by się kłócił o 63 grosze?

Robię to celowo. Od lat.

Nazywam to „Czeskim błędem strategicznym”. Za każdym razem, gdy robię komuś przelew, celowo przestawiam cyfry na swoją korzyść.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszę przestać siedzieć na tagu, bo dzisiaj obudził mnie o 3 rano koszmar, że wyniki kwartalne mojego śmieciucha były fatalne i miałem -20k na aftermarkecie XD
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a wiecie jak on to robi, że tak młodo wygląda? Przecież CFD to stres to wtf


@ajonku: To jest cholernie dobre pytanie i było zadawane lata temu często: on jest frontem, on ma wyglądać, tak został wybrany, tak samo charyzma itd
  • Odpowiedz