Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Agrestowa_owca

Agrestowa_owca

Dołączył 2 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2882
  • Znaleziska 12
  • Mikroblog 2870
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 11
hansoloxd
hansoloxd
20 godz. i 30 min temu
  • 14
Mamy nową zabawę-konkurs.

Znajdź najbardziej poje*any szpital w Polsce. Opinie o szpitalach na Google to prawdziwa kopalnia.

Wygrywa ten z największą ilością plusów hehe. Zaczynam, Piotrków Trybunalski SOR.

#heheszki #glupiewykopowezabawy #konkurs #polska #polityka #lekarz100k #konowalposting
hansoloxd - Mamy nową zabawę-konkurs.

Znajdź najbardziej poje*any szpital w Polsce. ...

źródło: b3b7293b-fde9-4755-b741-0156705b853b

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 16 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@hansoloxd: Ja trafiłem do szpitala, który był określany na google jako rzeźnia (jak połowa szpitali, tak więc się nie przejmowałem). Powinienem stamtąd uciekać w podskokach od razu po zobaczeniu, że kolejka na sorze w weekend w nocy to 4 osoby XD. Przyfarciło mi się, dochodziłem do siebie po tej wizycie tylko półtora miesiąca
  • Odpowiedz
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca przedwczoraj, 10:21:31
  • 5
Jeśli lekarze w wywiadach i na sm opowiadają, że nie da się zwiększyć ilości miejsc na specjalizację, bo nie ma dość sprzętu / pacjentów / specjalistów, to przypominam, że mamy w kraju więcej miejsc w trybie pozarezydenckim niż rezydenckim. Ale ważniejsze od zdrowia pacjenta albo pozwolenia ginekologowi na dorzucenie sobie endokrynologii jest upewnienie się, że tylko i wyłącznie syn / córka / kochanka (tą ostatnią nawet znam) dostanie się na plastyczną.
Różnica
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RenoJackson
RenoJackson
przedwczoraj, 10:28:45 via Wykop
  • 1
@Agrestowa_owca: a co to jest za różnica w kontekście infrastruktury czy miejsce jest rezydenckie czy pozarezydenckie? Bo z tego co ja wiem, to jedyna różnica jest taka, że w trybie pozarezydenckim można płacić mniej kasy niż w rezydenckim
  • Odpowiedz
lorafenus
lorafenus
lorafenus
przedwczoraj, 10:47:14 via Wykop
  • 1
@RenoJackson: i mozesz zatrudnic kogo chcesz bez kombinowania. To chyba najwazniejsze ze wtedy mozesz promowac czy rodzine czy kolegow ...
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
22.06.2026, 15:14:39
  • 25
#gielda na górze róże, na dole sasy, j**e sasy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 22.06.2026, 20:36:43 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: Można dokupić. Aż mam ból d--y, że na przelew trzeba jeszcze trochę poczekać, bo aż portfel swędzi przy tych cenach
  • Odpowiedz
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 22.06.2026, 20:50:20 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: Mam nadzieję, że nie urośnie do wypłaty xd
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
22.06.2026, 16:34:45
  • 4
czaicie ze jeszcze na poczatku miesiaca $NOW byl po 135 usd a ten oto debil j----y tutaj go wtedy nie o--------l i w staromodny sposob dalej trzyma go w portfelu, obecnie juz na stracie? xD

#gielda
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 22.06.2026, 20:49:53 via Wykop
  • 1
@Glupiii: Ja mam też po jakieś 107. To jest jeden z lepszych saasów, trzeba po prostu przetrwać schizofrenię na rynku. Jeśli masz dobrą spółkę, no to trzeba siedzieć z rączkami pod dupą i czekać - longterm to nie 3 tygodnie XD
  • Odpowiedz
WojciechM-ce
WojciechM-ce
22.06.2026, 18:59:39
  • 88
Ponieważ mój wpis spadł z rowerka to PRZYPOMINAM xD:

Za cały dyplomatyczny r--------l, który mamy z Ukrainą i który trwa 3 rok odpowiadają w całości elity ukraińskie. O ile w Polsce za retoryke anty ukrainską w Polsce odpowiadała marginalna partia Brauna, o tyle na Ukrainie, za wzniecanie konfliktów dyplomatycznych odpowiadała wierchuszka wojskowa i polityczna z Zelenskim na czele. A ja cały czas się dziwię, że pomijając kwestie UPA, ludzie zapominają, że Ukraińcy,
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 22.06.2026, 20:43:36 via Wykop
  • 1
@WojciechM-ce: Niesamowicie irytuje mnie uległa postawa Tuska wobec Zełeńskiego, ale wręcz przeciwna wobec ukraińców mieszkających w polsce. Obecna linia będzie prowadzić tylko do zwiększania poparcia prawicy, a także do robienia polityki na zwalczaniu bogu ducha winnych uchodźców i imigrantów w naszym kraju. Niech zaakcentują, że wspieramy ukrainę, bo musimy, że zełeński i jego środowisko to skorumpowani oligarchowie, którzy chcą odepchnąć ukrainę od wejścia do UE i że problem mamy z
  • Odpowiedz

3158

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

5,5 mln zł przychodu, całą KAMIENICĘ, dom, 6 "mieszkań" i 2,6 mln zł środków pieniężnych. W niedużym mieście!

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 21.06.2026, 10:38:31
  • 266
  • #
    polska
  • #
    zawiercie
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 21.06.2026, 17:37:33 via Wykop
  • 4
@bzikus: Obecnie średnia dla lekarza w USA to 374k USD, przy średniej krajowej 63,6k USD. Czyli lekarz średnio zarabia tam jakieś 6 średnich krajowych. Najwięcej neurochirurdzy, średnio 750k USD. Tak więc ortopeda w Grójcu zarabia więcej niż neurochirug w USA XDDD
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
20.06.2026, 20:09:06
  • 104
Współczuję tym rodzicom którzy zbierają na chore dzieci a później mają do czynienia z lekarzami zarabiającymi 300k na miesiąc. #rodzice #dzieci #lekarz100k #konowalposting
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 21.06.2026, 07:50:00 via Wykop
  • 1
@kidi1: Z kolką nerkową zawsze karetka. Za mało zagraża życiu, żeby przyjęli cię szybko, a ból jest na tyle potworny, że nie można czekać.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
20.06.2026, 11:52:20
  • 41
Ja to w sumie nawet trochę współczuję Rafałowi Trzaskowskiemu. 30 lat byłeś szykowany na "kogoś". Byłeś traktowany jak przyszły champion w stylu koni arabskich w Janowie Podlaskim. Kursy językowe. Studia w USA. Byłeś wprowadzany na salony tylnym wejściem, abyś poznał kogoś, ale jeszcze nie błyszczał. Ministerstwo, europarlament. Czekałeś cierpliwie na swój moment, w końcu pojawia się opcja zrobienia kroku do przodu - prezydent stolicy jako przedsmak większego stołka. Miasto w którym nie
michalxd21 - Ja to w sumie nawet trochę współczuję Rafałowi Trzaskowskiemu. 30 lat by...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 20.06.2026, 15:27:35 via Wykop
  • 1
@michalxd21: Trzaskowski wygrałby wybory w 2010 albo 15. Ma fatalnych doradców, zerową decyzyjność we własnej partii - co pokazała akcja kierwińskiego w związku z prohibicją. On sam jest też strasznie nijaki - najlepsze określenie usłyszałem w podcaście DLR, tj. "pusty garnitur". Masz rację, że to wygląda, jakby był hodowany jako kandydat na prezydenta, ale sam nigdy żadnej decyzji w tym kierunku nie podjął
  • Odpowiedz
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 20.06.2026, 15:59:10 via Wykop
  • 1
@michalxd21: To, jak go Tusk postawił do pionu to śmiech na sali. To i tak cud, że nie jest postrzegany jako odpowiednik Dudy dla Kaczyńskiego. Ale tak, ten okres pokazuje, że nie potrafił samodzielnie podjąć inicjatywy i rzeczywiście przejąć władzy w partii.

@radek-kosiecki Też bym wolał jego od nałrokiego, ale cóż, kompletnie położył kampanię wyborczą. Porażka na miarę kamali harris. Co do pomysłów trzaskowskiego, to jego akurat nie podejrzewam
  • Odpowiedz
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 21.06.2026, 07:40:36 via Wykop
  • 0
@radek-kosiecki: Nie musisz mnie przekonywać, że po jest lepsze od pisu. Do takiego dna jak rządy pisu platformie bardzo daleko. No co do poglądów trzaskowskiego - jako osoba interesująca się polityką bardziej, niż przeciętny obywatel, dalej nie mam pojęcia, czy ma jakiekolwiek poglądy polityczne (poza ogólnikami idącymi z linią partyjną z rodzaju "unia jest super").
Jedyną osobą, która może tam zostać liderem po tusku jest sikorski, ale jego nie cierpi
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
20.06.2026, 11:58:11
  • 975
Przypominam, że jeśli chodzi o pieniądze, to konowały nigdy nie miały absolutnie żadnych skrupułów.
#lekarz100k #konowalposting
rolnik_wykopowy - Przypominam, że jeśli chodzi o pieniądze, to konowały nigdy nie mia...

źródło: z28030683AMP,-Lowcy-skor----to-jeden-z-najwazniejszych-tekstow-

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 20.06.2026, 15:14:38 via Wykop
  • 47
@loginnawykoppl: Nie no, 2 lekarzy straciło prawo wykonywania zawodu bodajże na 10 i 15 lat odpowiednio. Obaj już z powrotem leczą XDD
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
20.06.2026, 07:03:10
  • 43
Zainspirowany odpowiedziami lekarzy, że "trzeba było się uczyć" stworzyłem listę osób, które się totalnie NIE uczyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Sędzia Sądu Rejonowego – 17 000 brutto

2. Pilot myśliwca F16 –
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 20.06.2026, 09:06:42 via Wykop
  • 11
@Czoso: Nie dyskutuj z tym trollem, bo stosuje klasyczne moving the goalposts. Co się trochę zmieniło, to świadomość przedstawicieli "lepszych" zawodów, jak IT, jacyś super inżynierowie, elita korposzczurów, etc. Oni wszyscy myśleli, że lekarze zarabiają tyle co oni, albo i mniej. A dopiero teraz przychodzi otrzeźwienie, że lekarz na start kariery, bez specjalizacji, przebija zarobkami najlepszych specjalistów z tych dziedzin z latami doświadczenia XD
  • Odpowiedz
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 20.06.2026, 15:07:19 via Wykop
  • 0
@pieknylowca: Ale rezydentura to oddzielne, ustawowe zasady - zarabiasz tylko tyle, co top inżynier. Zarobki na start, o których piszę odnoszą się możliwości pracy w poz i sor po uzyskaniu pwz. Sam mam dwie znajome, które tłuką godziny w poz za ~200/h żeby spłacić całe mieszkanie, zanim pójdą na specjalizację i inną, która czasami sobie za wyższą kwotę dorabia poza specjalizacją na sor.
  • Odpowiedz
LeVr
LeVr
20.06.2026, 08:33:45
  • 641
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
LeVr - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: Kurła

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 20.06.2026, 09:07:24 via Wykop
  • 97
@LeVr: To jest świeże
  • Odpowiedz

1914

1,2 mln pan lekarz Sokołów Podlaski Jarosław Puścion

1,2 mln pan lekarz Sokołów Podlaski Jarosław Puścion
boleclaw
z
wykop.pl
dodany: 19.06.2026, 09:09:04
  • 125
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowal100k
  • #
    zarobki
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 20.06.2026, 07:27:21 via Wykop
  • 2
@Endrula83: Może ci otworzę oczy, ale poza IT to sufit płacowy po politechnice to jakieś 10k netto (po tych 15 latach). Na start, jeśli nie idzie się na rezydenturę, to lekarz może iść pracować w POZ wypisując skierowania do specjalisty, gdzie zarobi 160-220/h, a że łatwo tam nabić sporo godzin, to mam znajomą, która pół roku po uzyskaniu prawa wykonywania zawodu zarabiała już 50k miesięcznie XD. Przypominam, to na sam
JWRJWR
JWRJWR
19.06.2026, 07:21:23
  • 3
Zbawca Tusk doszedł do władzy, tak jak około roku 2007 i tak jak wtedy, tak i dzisiaj, wychodzą wszelkie przekręty, z powodu których PiS za kilka lat wjedzie do parlamentu bez wazeliny. No a potem PiS nakradnie tak, że znowu ludzie będą głosować na Tuska zbawiciela. Będą wychodzić przekręty, a potem PiS znowu dojdzie do władzy. Będą kraść, że o ja p------ę, a potem przyjedzie Tusk z Berlina i znowu wszystko naprawi.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 19.06.2026, 10:20:09 via Wykop
  • 0
@krzysiekGD: Są mniejsze aferki, natomiast wyborcy KO mają mniejszy próg tolerancji. Skończy się jak w poprzednich 2 parlamentarnych, gdzie zwyczajnie nie pójdą do urn. Naprawdę, sposób na rządzenie w postaci ignorowania problemów i reagowania dopiero, gdy coś wybuchnie medialnie to nie jest najlepsza strategia. Gdybyśmy nie mieli żadnych większych problemów do rozwiązania to jak najbardziej, nie ma co psuć czegoś, co działa. Ale nie ma żadnych pomysłów na próbę rozwiązania
  • Odpowiedz
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 19.06.2026, 10:51:20 via Wykop
  • 0
@krzysiekGD: Jeśli nawiązujesz do sprawy dawida i poczekalni VIP, no to tutaj są 2 aspekty. Pierwszy to sama poczekalnia, o której w pełni rozumiem, że top management mógł nie wiedzieć, no punktowa korupcja się zdarza, nie upilnujesz każdego. Wściekły jesteś dopiero, jak coś takiego jest ujawniane.
Drugi to duże, systemowe problemy (czyli dokładnie to, czym Tusk ma się zajmować), które są ignorowane i tylko politycy modlą się, żeby pała goryczy
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
19.06.2026, 09:47:41
  • 18
#gielda moja babcia to przykład najlepszego inwestora. Lata temu jak pracowała w Geofizyce to dostawała w ramach bonusów ich akcje, nigdy nic z nimi nie robiła. Potem geofizyka została przejęte przez pgnig, a potem pgnig przez orlen. Wartość tych akcji to teraz bodajże 100k, a ona co roku dostaje tłustą dywidendę przy początkowym kapitale równym 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio mnie pytała czy coś z
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 19.06.2026, 10:23:28 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: No to niech przeniesie wszystko na ETF skupiający się na jak najwyższych dywidendach. Akcje przejdą na dzieci i wnuki, a babcia będzie miała dodatkowy, bezpieczny hajs. Obligacje to są dobre dla kogoś, kto jest 10 lub mniej lat przed przejściem na emeryturę, żeby na krach nie trafić w tym 65 roku zycia
  • Odpowiedz
bruno-bruno
bruno-bruno
19.06.2026, 07:19:11
  • 0
#gielda Wrzucić małe co nie co w TakeTwo? Coraz więcej szumu się w okol niego robi z powodu niedawnego trailera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może że do czasu otwarcia już szał minie

Pobieram od każdej drużyny 200zł i słucham państwa
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 19.06.2026, 10:14:01 via Wykop
  • 1
@vladi_putin: Mnie kilka razy zabezpieczyło przed zyskami
  • Odpowiedz
tortexpolska
tortexpolska
19.06.2026, 07:59:48
  • 5
Jaka według was jest najlepsza appka do poznania baby/chłopa?
Jeśli jakaś inna to napiszcie w komentarzu.

#randkujzwykopem #randki #tinder #badoo #bumble #boo
tortexpolska - Jaka według was jest najlepsza appka do poznania baby/chłopa?
Jeśli ja...

źródło: image

Pobierz

Jaki serwis najlepszy?

  • Tinder 32.1% (43)
  • Badoo 10.4% (14)
  • Bumble 14.2% (19)
  • Boo 7.5% (10)
  • Inny 35.8% (48)

Oddanych głosów: 134

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 19.06.2026, 10:09:09 via Wykop
  • 0
@tortexpolska: Jak sobie zbudujesz profil i historię, to fetlife XD
  • Odpowiedz
nietak7
nietak7
nietak7
19.06.2026, 08:12:29
  • 82
Polacy to jednak ameby. Teraz nagle wielki wku*w na lekarzy, ale jak w ostatniej kampanii wyborczej Zandberg JAKO JEDYNY podnosił ten problem, to było tylko „eee tam”.

#polityka #afera #bekazprawactwa #bekazprawakow #zandberg #razem
nietak7 - Polacy to jednak ameby. Teraz nagle wielki wku*w na lekarzy, ale jak w osta...

źródło: IMG_2185

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 19.06.2026, 10:04:27 via Wykop
  • 1
@nietak7: Zandberg to przyszły korwin lewicy XD. Jego najbardziej interesują subwencje
  • Odpowiedz
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 19.06.2026, 07:30:04
  • 2
Im bardziej patrzę na to Adobe, tym bardziej mi się podoba. Trzeba jakiegoś towarzysza saasowego dorzucić do UśredniajTERAZ. Jak to mówił Lynch, warto inwestować w dobre spółki w słabo radzących sobie branżach. Mogę też gadać głupoty i przewalę połowę majątku
#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca
Autor
19.06.2026, 08:21:03 via Wykop
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: No to jest troszkę martwiące, bo chciałbym móc zobaczyć stopień pozyskiwania nowych klientów. Client lock może być bolesny w długm terminie
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
18.06.2026, 20:37:15
  • 14
Każda osoba, która na państwowym budżecie zarabia powiedzmy minimum 2x średnia krajowa powinna składać oświadczenie majątkowe. Żyjemy w kraju, w którym wiemy ile zarabiają nauczyciele, a nie wiemy nic o lekarzach i wszystkich cwaniakach poustawianych gdzieś w zarzadach.

#polityka #lekarz #medycyna #polska #ekonomia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 19.06.2026, 07:21:33 via Wykop
  • 1
@Promilus: Przecież nauczyciele też jadą na gigantycznych ilościach nadgodzin, bo pensum 18h, a uczą więcej. Tam jest sytuacja identyczna jak w szpitalach, gdzie świeży nauczyciel / specjalista próbuje się dostać, bo jest wolne miejsce, ale musi robić wypad, bo stara klika chce mieć więcej godzin
  • Odpowiedz
RenoJackson
RenoJackson
19.06.2026, 06:22:07
  • 92
Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodową, która najbardziej zesrała się o lekarzy są programiści. Bo nie ma co się oszukiwać, to programiści są odpowiedzialni za wywołanie całej tej nagonki. Intensywnie na to pracowali od 2-3 lat i wreszcie im się udało. Siedzą takie typy jak @BlackpillMonster @ly000 @p0melo @Ksiega_dusz @git_commit @peoplearestrange i inni na home-office, mają jeden z najlepszych zawodów
RenoJackson - Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodow...

źródło: image

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agrestowa_owca
Agrestowa_owca 19.06.2026, 07:04:24 via Wykop
  • 24
@RenoJackson: Byku, ale w USA też jest państwowa służba zdrowotna i to jedna z największych pozycji w budżecie. Same koszty są bardzo wysokie m. in. dlatego, że tam lekarskie eldorado jest na takim poziomie jak w Polsce. Ich odpowiednik NIL sam ustala ilości przyjęć na medycynę na każdej uczelni w kraju XD. Ten kraj to idealny przykład tego, co się stanie, gdy pozwoli się wam na jeszcze większą ingerencję w
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking