Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JohnFugazi

JohnFugazi

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 603
  • Znaleziska 10
  • Mikroblog 593
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
Pietrzykowski
Pietrzykowski
25.05.2026, 10:25:56
  • 68
Mireczki, mam pytanie
Czy to prawda, że osoby posiadające ETFy wykazują więcej zachowań homoseksualnych niż osoby, które ich nie posiadają?

#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi 25.05.2026, 10:32:20 via Wykop
  • 66
@Pietrzykowski: ETF w kakao?
  • Odpowiedz
pomaranczowa_malpa
pomaranczowa_malpa
23.05.2026, 15:12:42
  • 3
#gielda

Gra ktoś pod spółki humanoidalne?

Sam nie wchodziłem, ale z szybkich wniosków: technologicznie to wciąż w dużej mierze niespełnione obietnice i daleko nam do autonomicznego sprzątania, ale biznesowo zaczyna to się rozpędzać. Niektóre idą w stałe subskrypcje i generują świetny cashflow np. takie Figure (https://www.figure.ai/) ma już ok. 60 mln USD ARR, a ostatnie filmy kręcą fajne wyświetlania, więc może być tutaj biznes x 5 w ciągu 12
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi 24.05.2026, 23:11:27 via Wykop
  • 0
@pomaranczowa_malpa: $vpg pod optimusa tesli w czerwcu ma ruszyc pelna produkcja do ich fabryk 2027 na rynek konsumencki


@Ryzcel: ciekawe jak to bedzie wygladac, zajebiscie ciekaw jestem
  • Odpowiedz
john_transvolta
john_transvolta
24.05.2026, 20:45:11
  • 2
#gielda ale mam fomo na dokupienie microna, now i zakupienie tsmc, ale kazatomprom patrzy zbyt laskawym okiem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi 24.05.2026, 21:04:12 via Wykop
  • 0
@john_transvolta: swietna analiza, wchodz po same pomidohy
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
24.05.2026, 20:57:59
  • 1
Chamath przedstawia argumenty za SpaceX wartym 2 biliony dolarów.

Argumentuje, że spółkę należy wyceniać nie przez pryzmat obecnych zysków, lecz wielokrotności przychodów (P/S, ang. Price-to-Sales), dokładnie tak jak wyceniano technologiczne spółki wzrostowe w ich wczesnych fazach dominacji rynkowej.

- Starlink: najważniejszy projekt infrastruktury internetowej od czasu powstania samego Internetu

-
Cyberdyne - Chamath przedstawia argumenty za SpaceX wartym 2 biliony dolarów.

Argume...

źródło: 1000097660

Pobierz
Cyberdyne - Chamath przedstawia argumenty za SpaceX wartym 2 biliony dolarów.

Argume...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi 24.05.2026, 21:03:33 via Wykop
  • 0
@Cyberdyne: ejaj slop a jako wisienka na torcie tweet muska po polsku, bjutiful

BULISZ TEZLA
  • Odpowiedz
JohnFugazi
JohnFugazi 24.05.2026, 20:34:24
  • 2
Czyli wiadomo skad wiedzial zeby kupowac CD PROJEKT #gielda
JohnFugazi - Czyli wiadomo skad wiedzial zeby kupowac CD PROJEKT #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi
Autor
24.05.2026, 20:52:42 via Wykop
  • 1
@suweren_sudoku: z maili wynika ze jakas firma analityczna z uk rekomendowala jego doradcy
  • Odpowiedz
a.....u
a.....u
konto usunięte 24.05.2026, 19:29:51
  • 7
#gielda to co się dizeje na giełdzie jest obrzydliwe. O wszystkim decyduje efekt scully. Jak masz głupi milion oszczędności to 10 letnie oszczędności kogoś kto wali za 4k netto masz w pół roku na nasdaqu. O wszystkim decydowało to czy masz kapitał w momencie rozpoczęcia się hossy AI. Teraz to już ch*J

I boli mnie to, że ten kapitał dopiero zbieram albo mam, ale za 2 lata miałbym 3x więcej
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi 24.05.2026, 19:40:44 via Wykop
  • 4
@ajonku: szrot z lewarem i uzyskujesz nalezna sprawiedliwosc
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
24.05.2026, 18:37:45
  • 4
Jasny gwint ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
breakdown1 - Jasny gwint ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi 24.05.2026, 18:58:23 via Wykop
  • 7
@breakdown1: bbbbbbbbbbbbbbbbbbbanka ejaj
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
24.05.2026, 14:37:45
  • 1
#gielda Micron
@Przypomnienie 1.1.2027

Do konca roku

  • 1000 26.9% (28)
  • 1200 14.4% (15)
  • 1500 15.4% (16)
  • 2000 7.7% (8)
  • 2500 35.6% (37)

Oddanych głosów: 104

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi 24.05.2026, 15:29:43 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: bez kozery daje 8000
  • Odpowiedz
OazaSpokojuu
OazaSpokojuu
24.05.2026, 06:42:14
  • 7
To jednak się da?
#gielda
OazaSpokojuu - To jednak się da?
#gielda

źródło: IMG_5311

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi 24.05.2026, 11:08:30 via Wykop
  • 1
@OazaSpokojuu: z tatusiem w ubecji moze tak ;)
  • Odpowiedz
michalpiec
michalpiec
24.05.2026, 07:01:50
  • 0
Szczur wylicytował podczas ostatniej zrzutki reklamę u łatwoganga
Czekamy na porządną reklamę w stylu:

nie musisz już uzbierać 12 milionów , kiedy wystarczy 40 tysięcy na 30x lewarze w #xtb

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi 24.05.2026, 11:08:00 via Wykop
  • 0
@michalpiec: ten latwo gang to nie jest jakas wyjebka ogolnie? 200 baniek chlop zebral niby i cisza
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
24.05.2026, 07:50:03
  • 11
#gielda czasem pomarańczowy się przyda. Kolejny przystanek? 1400$ (wtedy będzie na tym samym mnożniku co TSMC czy Broadcom)
jatutylkonamoment - #gielda czasem pomarańczowy się przyda. Kolejny przystanek? 1400$...

źródło: IMG_7035

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi 24.05.2026, 11:04:45 via Wykop
  • 0
@pepedros: szczegoly
  • Odpowiedz
JohnFugazi
JohnFugazi 23.05.2026, 19:31:00
  • 3
Po bbbbbbbbbance ejaj bedzie robotyka - roboty i automatyzacja produkcji. Z pomoca banki ejaj wybralem dla was najbardziej interesujace spoleczki (USA ONLY).

TSLA, IRBT, ROK, AMZN, HON, EMR, ETN, PH, MOG.A, CGNX, AMBA, LAZR, OUST, SYM, PATH, ZBRA, NVDA, AMD, ADSK, PTC

#gielda
JohnFugazi - Po bbbbbbbbbance ejaj bedzie robotyka - roboty i automatyzacja produkcji...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi
Autor
23.05.2026, 21:48:19 via Wykop
  • 0
@kreeker: Nie masz pojecia co nadchodzi. Nie bedziesz potrzebny do programowania czegokolwiek. Czlowiek nie bedzie potrzebny. Wszystko bedzie zalatwione AI.
  • Odpowiedz
JohnFugazi
JohnFugazi
Autor
23.05.2026, 22:43:30 via Wykop
  • 0
tego irbt chyba kupię ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@takoii: XD
  • Odpowiedz

2174

Ukrainka z lubelskiego ratusza chwali się sprowadzaniem rodzin Afrykańczyków

Ukrainka zatrudniona jako wicedyrektor w lubelskim ratuszu, zachwala sprowadzanie trzeciego świata do miasta nad Bystrzycą, mówi że sprowadzają "studentów" z trzeciego świata razem z rodzinami, żonami, dziećmi, szukają dla nich mieszkań, pomagają.

Makavlani
z
x.com
dodany: 23.05.2026, 20:53:29
  • 293
  • #
    ukraincy
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    prawo
  • #
    lublin
  • #
    polityka
JohnFugazi
JohnFugazi 23.05.2026, 22:31:07 via Wykop
  • 152
@re5ublimacja: the great replacement
supremin1
supremin1
23.05.2026, 21:13:10
  • 8
#gielda ale luka w poniedziałek, nasdaq
supremin1 - #gielda ale luka w poniedziałek, nasdaq

źródło: 1000053927

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi 23.05.2026, 21:32:44 via Wykop
  • 3
@supremin1: co to za szajs w jezyku wroga?
  • Odpowiedz
JohnFugazi
JohnFugazi 23.05.2026, 21:32:18
  • 3
#gielda
JohnFugazi - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi 23.05.2026, 20:55:18
  • 9
Popusci ciesniny w poniedzialek?

#gielda
JohnFugazi - Popusci ciesniny w poniedzialek? 

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kropla_bez_kitu_benc
kropla_bez_kitu_benc
kropla_bez_kitu_benc
23.05.2026, 20:58:11 via Wykop
  • 23
@JohnFugazi: osoba która wklepywała te wszystkie hamady bin mohammedy to dobrze musiała być spocona, żeby literówki nie popełnić xD
  • Odpowiedz
Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
23.05.2026, 21:34:10 via Wykop
  • 5
@JohnFugazi: Iran wie że coś uzgodnili?
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
23.05.2026, 19:41:19
  • 1
#gielda
Sam nie wiem, sprzedawać te kwanty czy trzymać... ? Nadpłaciłbym kredyt i 10 tysięcy oszczędności rocznie bym miał na racie.

Ale jeśli jeszcze urośnie ze 40% to spłacę wszystko...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi 23.05.2026, 20:40:42 via Wykop
  • 0
@PokemonowyRambo: ja bym trzymal kwanty
  • Odpowiedz
JohnFugazi
JohnFugazi 23.05.2026, 20:41:44 via Wykop
  • 0
@PokemonowyRambo: albo sprzedaj polowe i kup Tesle. Se kredyt splacisz w calosci w 2028.
  • Odpowiedz
JohnFugazi
JohnFugazi 23.05.2026, 20:14:45
  • 2
Ciekawa spoleczka https://investors.voyagertechnologies.com/overview/default.aspx

#gielda
JohnFugazi - Ciekawa spoleczka https://investors.voyagertechnologies.com/overview/def...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JohnFugazi
JohnFugazi 23.05.2026, 18:59:36
  • 0
Ja w sprawie BBBBBBBBB Banki EJAJ.

Znacie te spoleczke?

Shin-Etsu Chemical Co., Ltd. (TYO: 4063) is the largest chemical company in Japan and a global leader in the production of semiconductor silicon, polyvinyl chloride (PVC), and photomask substrates. Valued at over \(\$80\) billion, the Tokyo-based corporation supplies essential materials to the electronics, automotive, construction, and healthcare industries worldwide.

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

JFFVacation

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 19.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking