jedziemy, paper handsy się wystrzelały ze wszystkiego wczoraj i przedwczoraj, można zacząć pompować

#gielda
haxx - jedziemy, paper handsy się wystrzelały ze wszystkiego wczoraj i przedwczoraj, ...

źródło: intc

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda wróciłem parę dni temu z Indii, mam już nowego pieska i nowe ATH na portfelu. Dwa pytania:

1. Chcecie screena z XTB?
2. Co do Excela z portfelem i jego metodologii - dajcie znać, czy są zainteresowani, bo to będzie dłuższy post i wolałbym być mieć świadomość, że to faktycznie dla kogoś przydatna wiedza.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paradoksy rynkowe: najtrudniej jest trzymać pozycję, która najbardziej zarabia.

Intuicyjnie wydaje nam się, że największy komfort psychiczny powinniśmy odczuwać wtedy, gdy inwestycja przynosi wysokie zyski.

W praktyce dzieje się coś odwrotnego, choć nie zawsze to zauważamy. To właśnie najbardziej zyskowne pozycje są najtrudniejsze do utrzymania. Bywa, że trzymanie takiej mocno zyskownej pozycji powoduje wręcz fizyczny ból w niektórych częściach ciała, a pod czterema literami czujemy wręcz ogień. Pojawia się napięcie, bezsenność i natrętne myśli.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banzi: I to jest powód, dla którego jak ludzie piszą "jakbym kupił bitcoin x lat temu i trzymał do teraz, to byłbym milionerem" - nawet jakby ktoś to kupił te x lat temu, to na 99% wyszedłby przy 100-200% zysku max.
  • Odpowiedz
@banzi: ja to w pełni rozumiem, bo wyszedłem z Orlenu na 100%, bo przecież nie będzie rosło w nieskończoność. Jakbym do teraz trzymał, to miałbym prawie 200% zrobione. xD
  • Odpowiedz
@Mysciak: na oki to w nic nie bedzie mozna inwestować, bo ten s---------y rząd nigdy tego nie wprowadzi, a już na pewno nie w sensownej formie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwolnienie z podatku do 100 000 zł dotyczyć będzie jedynie akcji spółek, których kapitał zakładowy jest denominowany w złotych. To wyraźna definicja, która obejmuje spółki polskie oraz wyklucza notowane na GPW spółki zarejestrowane w innych krajach (np. Żabka, Pepco itp.).

Pełna lista smieciuchow by się przydała
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach