Wpis z mikrobloga

#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
#miimove
Na szybko plusy:
automat 150KM, brak konieczności uzywania kluczyka
Minusy: opłaty i kary. Za anulowanie rezerwacji 1zł, dodanie karty 1zł, jakieś trójkąty i gaśnie stówka... nie wiem na ile będą te ostatnie egzekwowane i czy mam za każdym razem to sprawdzać - jeśli tak, liczę, że aplikacja każe mi odhaczyć ewentualne braki.
Co do samej jazdy napiszę później, za jakąś godzinę idę jeździć. Konto potwierdzone, mogę rezerwować to chyba już jest aktywne
  • 23
  • Odpowiedz
dodanie karty 1zł


@ostulemijo: przecież to działa wszędzie i jest później robiony chargeback
Jutro wstawiam swój wołowy młotek do serwisu, więc pojeżdze asterką kilka dni, mnie się podoba postój w nocy za 60groszy/h
  • Odpowiedz
@ostulemijo: Fajna jest możliwość rezerwacji auta przed 7 rano. 1 grosz za minutę zamiast 10. Akurat znajomemu przypasuje co Po 7 wychodzi i często mu Traficara z przed nosa zabierali. Teraz teoretycznie jak auto widzi w okolicy może zaraz po przebudzeniu zarezerwować i za mniej niż złotówkę auto jego.
  • Odpowiedz
@deptacz_gnoju: otóż nie jest zwrotna. Dodanie każdej kolejnej to też koszt.
@xCinek: właśnie wysiadłem. Działa.
Infolinia szybko odbiera, jeszcze. Zależy od ruchu, z czasem spadnie.
W podsumowaniu dostałem opienicz, ze za szybko jeżdżę, akurat wyprzedzałem to się trafiło.
Komfort wyższy niż w #traficar, ale musiałbym raczej z Corsa porównać.
Największy minus #miimove to "czy chcesz wypełnić ankietę?" na koniec najmu. Z tym, że najpierw dostajemy ankietę, a później zostaje
ostulemijo - @deptacz_gnoju: otóż nie jest zwrotna. Dodanie każdej kolejnej to też ko...

źródło: comment_RuKLx4IWSWUICvvD3OrixNxicoG7Krpd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@suckmyduck: moje wynajmy > wybierz który > ikonka po prawej od "Podsumowanie wynajmu", w tym samym miejscu będa 3 kropki, tam masz wykresy (zajebistą telemetrię udostepniają). W polu gdzie masz trasę (ta niebieska kreska), masz obok kierownicę z cyferką. Pokaże mapę z Twoimi przewinieniami. Pociągnij dolną krawędź w górę
@inf-blazej: też wołam
  • Odpowiedz
@ostulemijo: na iPhonie nie mogę wejść głębiej niż do informacji ilościowej. Chyba na każdych światłach uznawał ze za szybko ruszam. Prędkość tez chyba lepiej od razu po przekroczeniu. Po kij wtedy 150KM jak mam zamulać.
  • Odpowiedz
@ostulemijo: tego się nie spodziewałem :o ale i tak przejrzałem regulamin. Jedyne co piszą o stylu jazdy to „Za przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz przepisów administracyjnych odpowiedzialność
ponosi wyłącznie użytkownik.”
  • Odpowiedz
@suckmyduck: traficary są często upalane wieczorem pod lidlem na Witominie (donosik, @Traficar) i ogólnie nieszanowane. MiiMove stara się tego uniknąć.Ech, wyszło, że ich bronię. Widziałem już rozbite, zaparkowane ujowo traficary, czekam na utopionego
  • Odpowiedz
@ostulemijo: wiem, domyślam się. Po prostu tez żeby nie przegięli w druga stronę. To ruszanie to na prawdę chyba na wszystkich możliwych światłach mi zaliczyło jak gwałtowne. Do tego jak dzwonili to mówili ze przez 15min prowadziłem niebezpiecznie. Jak pójdę na 5min i zacznę palić gumę to już nie będą dzwonić?
  • Odpowiedz