Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
- 0
- 2
- 0
szkoda ze na hel nie ma podwojnej, zelektryfikowanej linii. ale tutaj to lokalsni pluja sie ze to nie dobra jest.
- 2
9
Tomasz Gliniecki: To mit, że polscy czołgiści walczyli na gdańskich ulicach

Dlaczego Gdańsk i Gdynia były tak ważne dla niemieckich planów obronnych?
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#rower #szosa #trojmiasto #gdynia #gdansk #trojmiasto #kaszuby
- 5
źródło: 1000009095
Pobierz5
KULISY NEGOCJACJI #1

Bohaterka ze wschodu kilka lat temu wzięła fikcyjny ślub z właścicielem domu, aby legalnie osiedlić się w Polsce. Po ślubie przyprowadziła do siebie bezdomnego amanta, a właściciel zgodził się, aby zamieszkali w pokoju na najwyższym piętrze dwupiętrowego budynku w zamian za opiekę nad psami i ogrode
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Przyjaciółka zamordowanej Darii krytykuje książkę inspirowaną jej śmiercią

30 lat temu Daria Reluga została zamordowana w lesie oliwskim. Sprawcy nigdy nie znaleziono. Jej historia stała się inspiracją dla powieści kryminalnej Małgorzaty Sobczak. Protestuje przeciwko temu, przyjaciółka Darii, która zarzuca autorce wykorzystywanie cudzego cierpienia do napisania książki.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
20
Jak dojadę składa skargę do UOKIK w sprawie systemu Fala
Dostawca aplikacji Jak dojadę skierował sprawę sprzedaży biletów okresowych w Trójmieście do weryfikacji przez UOKIK
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#gdansk #trojmiasto #
to ta strona to jest fejk?
@johnymielony69: Nie, ta strona nie jest fejkiem. I nigdzie na niej nie masz napisane że rejs odbywa się wodolotem.
Rejs na 99,9% odbędzie się zwykłym statkiem, co widać po czasie podróży - wodolot pokonałby tę trasę szybciej niż prawie 2 godziny
- 0
- 1
Ktoś chętny na opaskę upoważniająca do wejścia na drugi dzień rockowizny w Gdańsku w dniu dzisiejszym? Normalna wejściówka na dziś 219zl kosztuje. Jestem otwarty na propozycje.
Opaska do założenia na średnią lub małą dłoń, bo jak widać jest zaciągnięta częściowo. Oczywiście nie uszkodzona, zbyt luźno była zapieta i udało się zdjąć.
Miałem karnet dwudniowy ale muszę zrezygnować z powodów osobistych.
źródło: temp_file7485600638319949765
Pobierz- 14
Integracja transportu czy monopol? Bilety okresowe tylko w FALI. Jakdojadę idzie do UOKiK, pasażerowie narzekają na "toporną" aplikację
@WroTaMar: I BARDZO KURCZĘ DOBRZE
trzymam kciuki.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
39
Miał płynąć z Gdańska do Niemiec. Ukraiński kapitan napruty jak szpadel

Ukraiński kapitan kontenerowca Porto Kagio miał wypłynąć jednostką z Gdańska do Niemiec. Mając przy tym aż 2,5 promila alkoholu. Całą sytuację musiała opanować polska Straż Graniczna
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Nie dogadałem się z koleżanką i kupiłem za dużo.
@ZakazNarkotykow: Mi też by się tyle nie chciało siedzieć w kinie
2
Kontenerowiec zatrzymany w Gdańsku! Jego kapitan był kompletnie pijany

Jak dowiedziała się PAP, kontenerowiec Porto Kagio miał wyjść z Gdańska do portu w Bremerhaven Dyżurny Kapitanatu Portu
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #



























Chciałbym podesłać Wam link i proszę zainteresowanych o zapoznanie się z treścią i w razie dalszego zainteresowania o wpisanie w formularzu na samym dole swojego maila.
Krótko: znajomy chce stworzyć aplikację mobilną, której dewizą będzie pomaganie sobie, nawzajem za opłatą lub bezinteresownie. Ma to zrzeszać lokalną społeczność i zwrócić uwagę na istniejący problem znieczulicy.
W razie możliwości proszę o przekazanie dalej.
Komentarze na ten temat pod moim postem również mile widziane.
https://sasiednik.prv.pl
Np. Jakiś żul zleci zebranie 10 butelek ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 500 exp (ʘ‿ʘ)
Kurde, grałby xd