Witam państwa.
Chciałbym podesłać Wam link i proszę zainteresowanych o zapoznanie się z treścią i w razie dalszego zainteresowania o wpisanie w formularzu na samym dole swojego maila.
Krótko: znajomy chce stworzyć aplikację mobilną, której dewizą będzie pomaganie sobie, nawzajem za opłatą lub bezinteresownie. Ma to zrzeszać lokalną społeczność i zwrócić uwagę na istniejący problem znieczulicy.
W razie możliwości proszę o przekazanie dalej.
Komentarze na ten temat pod moim postem również mile widziane.

https://sasiednik.prv.pl
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zalesie #gdansk
Dlaczego radiowozy eskortują kopaczy piłki? Dlaczego piłkarze nie mogą stać w korku jak reszta ludzi? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki z #trojmiasto potrzebuję przenocować w tygodniu gdzieś dwie noce (powiedzmy) służbowo w Sopot ale patrzę co się odpierd##a z cenami w szczycie turystycznego sezonu to głowa mała. Gdzie w okolicy mogę poszukać miejscówy z dobrym dojazdem do tej polskiej Californi? Co lokalni polecili by swoim znajomym? #sopot #gdansk #gdynia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@Bill_Kilgore: jak ktos nie lubi tlumow to chyba najlepeij bylo na nocne cwiczenia pojechad do wawki. W zeszlym roku, jak bywala dobra pogoda, trasy do krynicy, na sobieszewo czy tez hel wygladaly tragicznie - jeden wielki korek i dramat.

szkoda ze na hel nie ma podwojnej, zelektryfikowanej linii. ale tutaj to lokalsni pluja sie ze to nie dobra jest.
  • Odpowiedz
@BelkaBec: to brzmi jakby kupili sobie placeholder aplikacji, która miała w sobie moduł autoryzacji i profilu userów, ale nie wiedzieli jak wyciąć/zablokować część opcji...
  • Odpowiedz
Halo halo, może ktoś będzie mógł coś podpowiedzieć. Planuję jutro podróż do Gdańska, żeby skorzystać z żeglugi, a dokładniej wyprawy wodolotem na Hel. Dowiedziałem się, że nie czegoś takiego, jak sprzedaż internetowa biletów, co jest dla mnie lekkim żartem, ale cóż... Mam do Gdańska ze 200km. Planuję być o 7;30, kiedy otwierają kasę. Duża jest szansa na to, że zabraknie biletów? Ktoś się może orientuje?
#gdansk #trojmiasto #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to ta strona to jest fejk?


@johnymielony69: Nie, ta strona nie jest fejkiem. I nigdzie na niej nie masz napisane że rejs odbywa się wodolotem.
Rejs na 99,9% odbędzie się zwykłym statkiem, co widać po czasie podróży - wodolot pokonałby tę trasę szybciej niż prawie 2 godziny
  • Odpowiedz
#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
Ktoś chętny na opaskę upoważniająca do wejścia na drugi dzień rockowizny w Gdańsku w dniu dzisiejszym? Normalna wejściówka na dziś 219zl kosztuje. Jestem otwarty na propozycje.
Opaska do założenia na średnią lub małą dłoń, bo jak widać jest zaciągnięta częściowo. Oczywiście nie uszkodzona, zbyt luźno była zapieta i udało się zdjąć.
Miałem karnet dwudniowy ale muszę zrezygnować z powodów osobistych.
morghul - #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto 
Ktoś chętny na opaskę upoważniająca do ...

źródło: temp_file7485600638319949765

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozdajo #gdansk
Siema mam do oddania 2 x podwójne wejściówki na filmy z festiwalu Octopus Gdańsk
Oba filmy są dzisiaj 08.08 o godzinie:
-16:30 Niech ciała się opalają
-21:45 Zza grobu
Nie dogadałem się z koleżanką i kupiłem za dużo.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZakazNarkotykow: Ale pogadać to można na spacerze w parku, w kawiarni (nie zawsze) czy w knajpie, co kto woli, a w kinie nie pogadasz zbytnio, ale dobra nie czepiam się, co kto tam lubi. W każdym razie i tak mam za daleko, więc za bilety podziękuję.
  • Odpowiedz