@Dzilberto Ja też polecam brać zioło na receptę. Bez sensu brać od ulicznych zielarzy, jak możesz kupić legalnie, bez spiny, w aptece towar, który na 100% nie był maczany w jakimś gównie. Po co sponsorować szarą strefę?

Osobiście polecam Cannabis Flos Aurora Deutschland z THC 22%. Mnie osobiście poskładało na łopatki a paliłem z waporyzatora.
  • Odpowiedz
Kojarzycie siłownie w okolicach Żabianki, które nie są tak przeładowane ludźmi jak Calypso w Galerii Przymorze?
Będę chodził w godzinach przed lub popracowych.
#gdansk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiecie w jakim kebabie w Gdańsku mają ten taki ostry sos w kolorze żółto-pomarańczowym? Tak mnie naszła na niego ochota że nie wytrzymie. Tak samo mam ochotę na PRLowskiego burgera czyli takiego w trójkątnym papierku że musisz wyżerać surówke widelcem żeby w ogole go ugryźć xD
#gdansk #trojmiasto
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WykopowyInterlokutor: Za chwile wszystkiego nam zakażą. Mało już nam zabrali tej wolności? Stać kogoś to ma. Jedynie bym wprowadził opłatę gabarytową np droższy postój na parkingach miejskich, bo jednak takie krowy potrafią zająć nieco więcej miejsca.
  • Odpowiedz