Wpis z mikrobloga

  • 501
@WykopowyInterlokutor: Za chwile wszystkiego nam zakażą. Mało już nam zabrali tej wolności? Stać kogoś to ma. Jedynie bym wprowadził opłatę gabarytową np droższy postój na parkingach miejskich, bo jednak takie krowy potrafią zająć nieco więcej miejsca.
  • Odpowiedz
Dużych nie ma sensu. To wiek auta jest problemem. Jak się jedzie rowerem za nowoczesnym dużym suwem to praktycznie nie czuć wpływu na jakość powietrza. A za starym malutkim polo potrafi unieść się toksyczna śmierdząca chmura. Ale nic dziwnego - nowoczesne suvy maja katalizatory w cenie kilku starych polo. Kilku CAŁYCH!
  • Odpowiedz
Stać kogoś to ma.


@MxS89: co za durny frazes. tu nie chodzi o koszt tego auta, który swoją drogą jest pewnie niższy niż większość sedanów jeżdżacych po ulicach, tylko o to, że jest nieprzystosowany do europejskich realiów z wąskimi ulicami i niedużymi miejscami parkingowymi - już nie mówiąc o tym, że widoczność w nim jest dramatyczna.

chciał sobie sprowadzić jakieś amerykańskie gówno przystosowane do jeżdżenia po ichnich autostradach, to niech sobie
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: typowe lewactwo jest typowe: mój płód i nic ci do tego czy go zabiję czy będzie pracował na twoją emeryturę, ale ty v8 mieć nie możesz. Oczywiście jednak sponsorzy lewactwa prywatnymi jetami latać mogą.
  • Odpowiedz
  • 340
@WykopowyInterlokutor: zamiast zakazów moze by w koncu wzieli sie za dopasowanie infrastruktury do dzisiejszych czasów m.in. przepisy drogowe czy ustawowy rozmiar parkingów. Przepisy z lat 50, gdzie auta mialy 3m dlugosci #!$%@? twoja mac a miejsce parkingowe obecnie to jest na fiata 500.
  • Odpowiedz
@sEB-q: w sensie kto ma lepiej? Też sobie mogę kupić takie auto, ale dociera do mnie to że gdyby więcej osób tak zrobilo nawet warszawe by się zasralo zlomem. Jak kogoś stać to niech ma 5 aut na podjeździe i akurat tym nie jeździ do centrum
  • Odpowiedz
  • 8
@advert durne frazesy to ty rzucasz. Żyjemy w wolnym kraju i nic ci lewaku do tego. Iezdze czym chce bo np czuje się w tym bezpiecznie. Wy chcecie robic wszystko co wam przyjdzie do głowy a normalnemu człowiekowi nawet nie pozwolicie niedługo samochodu wybrać.
  • Odpowiedz
  • 88
zamiast zakazów moze by w koncu wzieli sie za dopasowanie infrastruktury do dzisiejszych czasów m.in. przepisy drogowe czy ustawowy rozmiar parkingów. Przepisy z lat 50, gdzie auta mialy 3m dlugosci #!$%@? twoja mac a miejsce parkingowe obecnie to jest na fiata 500.


@bruhh: Mam płacić na poszerzanie infrastruktury bo se jaśnie pan kierowca kupił absurdalnie wielki samochód żeby pokazać że go stać? XD

Miasta nie są z gumy.

Za chwile wszystkiego
Morf - > zamiast zakazów moze by w koncu wzieli sie za dopasowanie infrastruktury do ...

źródło: pmxl8erqcs1b1

Pobierz
  • Odpowiedz