Mirki. Zalało mi mieszkanie. Remont potrwa kilka miesięcy. Szukam czegoś do wynajęcia w Gdańsku. Może ktoś z Was ma coś na wynajem? Pisze tutaj ponieważ nie łatwo jest znaleźć mieszkanie zastępcze na relatywnie krótki termin (4-6m) z małym dzieckiem i 3 kotami. Jesteśmy bez dachu nad głową i chwytam się już wszelkich pomysłów.

#gdansk #mieszkanie #wynajem #koty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam szanowne grono ekspertow. Wybieram się do Gdańska. Gdzie warto pójść zjeść z różowa (raczej coś innego niż schabowy itp)? Najlepiej okolice starego miasta. Czytam że chleb i wino dobra opcja. Potwierdzi ktoś lub zaprzeczy? #gdansk #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Cena najmu mieszkania w Gdańsku (3 474 zł/miesiąc) jest najniższa w porównaniu do Warszawy (5 148 zł/miesiąc), Krakowa (3 738 zł/miesiąc) i Wrocławia (3 604 zł/miesiąc),


@wspirat: O kurła XD A spadkowicze i tak będą mówić, że lepiej wynajmować zamiast brać kredyt na mieszkanie XD
  • Odpowiedz
@gnuthomson: Nie był to lot naddźwiękowy. Ale faktycznie była to jakaś wojskowa maszyna, przeleciała na minutę przed startem tego Airbusa do Splitu. Widziałem go tylko z daleka ale zgadując po kształcie obstawiałbym Su22.
  • Odpowiedz
Zgubiłem klucze do auta i jestem w dupie. Kluczyk zastępczy nie działa, zamek się kręci w nieskończoność. Potrzebuje namiar na chłopa co mi otworzy zloma.

Czy znacie jakiegos magika w #gdansk letnica który mógłby mi to oczywiście odpłatnie ogarnąć? Pacjent to stare polo 2009r. Dzieki

#kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Penancea: @MrAmbalabamba hej aż taki upośledzony panowie nie jestem ze nie wiem jak używać Google. Chciałem jednak zasięgnąć opini wykopków, być może ktoś ma znajomego, wujka ojca dziadka który się tym zajmuje. Ogólnie usługi staram się znajdować z polecenia niż z Google. Nie mniej jednak dziękuje za poświęcony czas! :)
  • Odpowiedz
@Pat6er: niestety ja po wyprobowaniu wielu wielu wieeeeeluuu cateringow wrocilam do gotowania samej (mimo ze czasem to sie wrecz nie kalkukuje). Z moich ocen najlepiej by wypadal mystery catering, a najgorzej lily on diet (ocena to chyba minus nieskończoność), dieta od brokuła (staly dosc niski poziom), chef box (jedzenie ok O ILE NIE JEST ZEPSUTE), gastropaczka (bardzo nierowne dania czasem fajnie skomponowane smaczne, a czasem cos ohydnie rozgotowane i niejadalne).
  • Odpowiedz