VANTRUE N4 PRO vs 70mai A810

Warto dopłacać do VANTRUE, finalnie wyjdzie mnie ok 700zł drożej. Przemawia do mnie zdecydowanie ten tryb parkingowy ze z kazdej strony będzie widać, dwa kamerka na kilka lat, mocno mnie nie zaboli te 700zl, a mam wrażenie że będzie porządniej (mam 70mai A810 kupioną za 700zł, ale moge zwrócić)

#kamerasamochodowa #wideorejestrator #polskiedrogi #stopcham #kierowcy #samochody

Warto dopłacać 700zł do VANTRUE?

  • Tak 48.8% (20)
  • Nie 51.2% (21)

Oddanych głosów: 41

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trunktwilight: kupiłem tą A810 i jeżdżę z nią od tygodnia. Nie powielaj mojego błędu, ta kamera jest zła. A cała złość polega na tym, jak obsługuje nagrania awaryjne - w przypadku prawdziwego uderzenia/kolizji nagranie zaczyna się 2 sekundy wcześniej, a w przypadku naciśnięcia przycisku - dokładnie w tym momencie. Odpada robienie śmiesznych filmików na stopchama, bo te nagranie awaryjne tnie oryginalny klip zamiast blokować albo kopiować ważny moment. 70mai napisało,
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak: @Trunktwilight potwierdzam temat z buforem, odkryłem to niestety po okresie w którym mogłem zwrócić kamerę, dodatkowo czułość automatycznego nagrywania po przeciążeniu jest na tyle skopana, że przy twardszym zawieszeniu i najniższej czułości praktycznie cały czas się nagrywało w tym trybie, te nagrania się automatycznie nie nadpisują i przez pół roku jeździłem z nienagrywająca się kamerą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
@Arrivederci: Yervita ma 3 gramy sproszkowanej yerby w saszetce i to w zupełności wystarczy do zwykłego kubka. Jest smaczna i można saszetkę zaparzyć sobie i drugi raz.
Natomiast yerba firmy Malwa jest niesproszkowana, ma w saszetce 2 gramy i rzeczywiście jest dla mnie niedobra. Tej nie polecam.
  • Odpowiedz
Jest smaczna

No to już kwestia sporna. ;-) Zieloną herbatę także można 2 razy zaparzyć (niektórzy twierdzą, że nawet 3) i w saszetkowych ilościach zdecydowanie bardziej budzi niż yerba. ;-)
Podsumowując, ja bym sprawdził Carrefour. Jestem pewny, że widziałem tam różne yerby również w saszetkach, ale to było pół roku temu. ;p
  • Odpowiedz
Do jakiego wojewódzkiego wyjechać? Mam doysć gnicia na bezrobociu w polsce C.

Lvl 25, mieszkam na obranej gównem wsi pod lublinem, i tutaj dosłownie nie ma ŻADNEJ pracy dla młodego mężczyzny oprócz gułagów produkcyjnych za minimalną na trzy zmiany w czterobrygadówce. Nawet do biedronki na pół etatu bez znajomości nie ma co liczyć. Ostatnio zrobiłem kurs spawacza oraz sam się poduczyłem fanuca żeby iść na CNC, ale bez doświadczenia nikt nie chce mnie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konopny_Sznur jak studiujesz Mechanike obecnie i nie mozesz znalezc pracy, to cos jest z toba nie tak - jestes za slaby. Slabeuszy co zniszcza frez za 5000 zl nikt nie chce. Rowniez skonczylem mechanike i na 5 semestrze pracowalem w firmie z CNC, sporo osob z roku rowniez. Wiele osob zrobilo inzyniera i nawet nie zostawalo na magistra, bo szkoda czasu. Masz od groma firm w Lublinie typu Sipma, Pzl (gdzie
  • Odpowiedz
Jak w dawnym mieście walczono z pożarami? Jakiego używano sprzętu? Jak alarmowano o zagrożeniu?

W miastach o zwartej, w dużej mierze drewnianej zabudowie pożary potrafiły siać prawdziwe spustoszenie. Jak próbowano im zapobiegać? Zanurzmy się w rzeczywistość XVI-wiecznego Gdańska, by znaleźć odpowiedź.

Polecam odcinek swojego podcastu :)

#gdansk #trojmiasto #historia #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach