#gdansk #sylwester #clubbing #pytanie
Pytanie do Mirków z Gdańska - jak oceniacie imprezy na Ulicy Elektryków? Czy tam jest tylko techno/rave/house czy jest też scena z muzyką taneczną/pop? Jedziemy z kumpelą spontanicznie do Gdańska na sylwestra i obczajamy miejscówki. Ten klub ma super opinie, ale my najlepiej bawimy się przy typowym popie/80sach/90sach. Będę wdzięczna za opinie :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kociooka to jest Monciak w nowej odsłonie i dla innego pokolenia. Przeważa bananowa młodzież i studenciaki w koszulach. Osobiście nie polecam, chyba że na konkretną imprezę lub wykonawcę. Dla mnie klimat nie do zniesienia.

A i to się nie odbywa tak naprawdę na Elektryków tylko w jednej z hal gdzie jest też żarcie plus w klubach b90 i drizzly grizzly. To tak w kwestii miejscówki.

Muzycznie to właśnie mocniejsza elektronika i
  • Odpowiedz
@kociooka siedzę na co dzień w totalnie innych brzmieniach i klimatach (muzyka gitarowa). O ile jednak ortodoksem nie jestem i wywijam sobie śmiało na imprezach a’la pop lat 80, 90 i 00, tak tam totalnie się nie odnajduje. Dla mnie miejsce do bycia i pokazania się i nie do zabawy, ale to też może być gadanie starego pierdziela 😄 Polecam samemu sprawdzić i się przekonać np latem, ale na Sylwka to
  • Odpowiedz
Mirki, jaką siłownię polecacie po zamknięciu Premium Gym na Chełmie? Szukam czegoś w okolicy Chełm / Morena / Orunia, mam obawy, że Zdrofit na Cieszyńskiego będzie zbyt przepełniony.

#gdansk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akyszek: byłem dzisiaj na Zdroficie na Nieborowskiej, trochę ludzi było, ale spokojnie były wolne maszyny. Spoko też jest w All Time Fitness na Fieldorfa nad Drwalem, ale to już mniejszy obiekt
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

262 000 - 450 = 261 550
Data donacji: 27.12.2024
Rodzaj donacji: krew pełna
Miejsce: RCKiK Gdańsk

Wrzucam tylko po to, żeby pokazać co to za badziew teraz dają. Ludzie narzekali na 9 czekolad to teraz dają tylko dwie. Za to dostajemy, chyba dwa, pokruszone orzechy włoskie, więcej w tym folii, niż jedzenia. Mały, średnio smaczny batonik, ale hit to ten krem orzechowy, z którym nie wiadomo co zrobić. Ani to smaczne, ani oddać tego komuś
KilY - 262 000 - 450 = 261 550
Data donacji: 27.12.2024
Rodzaj donacji: krew pełna
Mi...

źródło: temp_file2804962957749629260

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KilY: Nigdy nie oddawalem krwi po to zeby dostac co daja. Nigdy tez nie oddawalem zeby miec wolne (zazwyczaj oddawalem jakm mialem nocke - w poludnie oddawalem a na nocke do roboty szedlem) O co gownoburza? Bo zgodnie z przepisami musza dac jakastam kalorycznosc. Nie daja? To zawiadom odpowiednie sluzby. A jesli daja to moga dawac w smalcu, kartoflach czy czymkolwiek. To nie musza byc czekolady.
  • Odpowiedz
via Android
  • 15
@NowyStaryMirek Trzeba być total idiot, żeby myśleć że ktokolwiek oddaje krew dla słodyczy, szczególnie biorąc pod uwagę ich jakość w ostatnich latach.
  • Odpowiedz
Weekend w Gdańsku

Zawsze mówię "Jadę nad morze!", gdy planuję wypad do Gdańska. Wiem, że technicznie rzecz biorąc, to Zatoka Gdańska, ale ten morski klimat czuć w każdym zakątku! Pamiętam, jak kiedyś zimą przyjechałam z Katowic i aż oniemiałam z wrażenia - powietrze było tak świeże, że aż trudno było uwierzyć! Na Śląsku takiego luksusu nie ma nawet latem.

Gdańsk odwiedziłam już wiele razy i za każdym razem odkrywam coś nowego. Uwielbiam
weekendowka - Weekend w Gdańsku

Zawsze mówię "Jadę nad morze!", gdy planuję wypad do...

źródło: Gdansk nocą

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@weekendowka: czasami zazdroszczę turystom tej fascynacji Gdańskiem. Jakbyś tu pomieszkała, to pewnie szybko byś się zorientowała, że w codziennym życiu to miasto ma niestety wiele wad. No ale fakt, powietrze przeważnie jest czyste i mamy sporo ładnych miejsc :) Plusik za wzmiankę o Wyspie Sobieszewskiej, bardzo lubię to miejsce!
  • Odpowiedz
@weekendowka: przecież zatoka to jest część morza, nigdy nie rozumiałem tych mr knowitall co wszystkich poprawiaj że to zatoka, a nie morze, ale być może to jedyna dla nich okazja by zabłysnąć jak zorza nad północnym niebem
  • Odpowiedz
#koty #gdansk Ma ktos moze spokojnego kotka ktory chcialby pospotykac sie z innym spokojnym kotkiem ? Moj kotele ma problem bo poki co (2 inne kotely) nie chca wchodzic z nim w interakcje. 1 jest taki strachliwy ze jak dexter tylko wchodzi do jego domu to tamten ucieka do sypialni i elo. A drugi kotel to juz taki bardzo stary i nie w glowie mu koledzy.
Dexter jest
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach