Wpis z mikrobloga

@blogger: tak bardzo nie rozumiem czemu nie zrobią epizodu 3 xD przecież to jest instant hajs w ilościach kosmicznych na samo pstryknięcie palcami

nawet bardzo nie muszą kombinować, wystarczy do poprzedniego silnika dorobić kolejną historyjkę, ewentualnie mogą dać lepsze tekstury
bo jaki by ten epizod nie był to fani będą zawiedzeni


@blogger: e tam, slyszę to już któryś raz i jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że nie będzie się podobało, to tak nie działa że im dłużej się czeka tym ma być lepsze. Wystarczy, że będzie równie dobre jak poprzednie części.
@blogger: nie twierdzę że epizody to była wybitna gra ale była na prawdę świetna, ja grałem już nie tyle dla samej gry co dla historii, po prostu potrzebuję zakończenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blogger gwint #!$%@? bo nie miał apki mobilnej gdzie konkurencja np Shadowverse na tym się skupiła. Valve ma zamiar dać apke na początku 2019 więc jeśli gra będzie reprezentowała dobry poziom to mobilna apka powinna usytuwac jej miejsce za hearthstonem i może Shadowversem. Choć opinie pro graczy z alphy nie napawają optymizmem
@n1troo: Mi się zdaje że po prostu sam rozrywka jest za płytka - sam z karcianek najwięcej grałem w starego YU Gi Oh - i tam można było tworzyć cuda z taktykami - w gwincie jest tego za mało :/