Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Miziobot

Miziobot

Dołączył 2 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 563
  • Znaleziska 70
  • Mikroblog 493
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 11
sztywny_misza
sztywny_misza
12.06.2026, 03:04:56
  • 351
Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju
#pracbaza #praca
sztywny_misza - Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju 
#pracbaza #praca

źródło: Screenshot_20260612-050357_Facebook

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 12.06.2026, 08:29:29 via Wykop
  • 0
@SarahC: Zapraszam na dzien probny do mojej piwnicy, tylko dej mi dupsko podetrzec najpierw. Zobaczysz, czy to dla Cb
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot 26.05.2026, 11:14:37
  • 6
#fotografiamobilna #telefony #fotografia #miziofoto #vivo

Takie tam fajerwerki incelskie z x300 ultra
Miziobot - #fotografiamobilna #telefony #fotografia #miziofoto #vivo

Takie tam fajer...

źródło: IMG_20260515_214446

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot
Autor
26.05.2026, 11:17:16 via Wykop
  • 1
@berlinale: analfist coast tak. Idealna miejscowka na testowanie wszystkich ogniskowych z vivo
Miziobot - @berlinale: analfist coast tak. Idealna miejscowka na testowanie wszystkic...

źródło: IMG_20260515_202701

Pobierz
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot
Autor
26.05.2026, 11:21:04 via Wykop
  • 2
@berlinale: Ja tez nie drogi BerloAnalne. koteczki tez majo
Miziobot - @berlinale: Ja tez nie drogi BerloAnalne. koteczki tez majo

źródło: IMG_20260514_111014

Pobierz
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot
Autor
09.06.2026, 17:35:20 via Wykop
  • 0
@farew3Ell: importuje z hk
  • Odpowiedz

1969

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Rząd UK chce skanowania zdjęć i wiadomości jeszcze przed ich wysłaniem. Firmy odmawiające wprowadzenia takiego rozwiązania, mogą odpowiadać karnie, włącznie z więzieniem. To propozycja przepisów mająca oczywiście chronić dzieci.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 08.06.2026, 13:59:13
  • 279
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
Miziobot
Miziobot 08.06.2026, 15:25:07 via Wykop
  • 1
Mnie bardziej zastanawia timeline tego pomyslu. Wszystko na pale w 3 tygodnie, czyzby budzet sie nie spinal?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kimunyest95
kimunyest95
05.06.2026, 06:31:56
  • 43
Zawsze mnie to u Polakow zastanawia, ze co jak co, ale w kwestii motoryzacji to sa chyba najwiekszymi OMNIBUSAMI w galaktyce, majac nedzne doswiadczenie empiryczne. Nie majac zadnej wiedzy lub bardzo ograniczona, sa w stanie niemalze zagryzc kogos w dyskusji, obrazac, dyskredytowac, w oparciu jedynie o zaslyszane historie / wiedze nabyta na uniwersytecie chlopskiego rozumu / lub w nawiazaniu do instytutu danych z d--y (BO IM SIE WYDAJE).

- chlop jezdzi 20 letnim
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 05.06.2026, 12:16:40 via Wykop
  • 1
nikt nie jezdzi starym gratem, bo moze


@kimunyest95: Halo, zglaszam sie. Mam tylko to i 9letnia corse zapisana na mnie xD
Miziobot - >nikt nie jezdzi starym gratem, bo moze

@kimunyest95: Halo, zglaszam sie....

źródło: 12344

Pobierz
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot 05.06.2026, 13:01:34 via Wykop
  • 0
@zapalara:

Wszystko w nowoczesnej motoryzacji mnie w-----a.


W niektorych krajach ma sens. Tesla ma duzo sensu, jesli mieszkasz w poludniowych stanach z duza iloscia slonca i tania energia. Mozesz sobie zainstalowac szybka ladowarke. Nowe auta maja duzo wiecej sensu na zachodzie, niz w Polsce. Koszty serwisowania, przeglady itd. Ostatni serwis mojego jarisa (trzeba bylo wymienic tarcze i zaciski) kosztowal 3/4 samego jarisa, wiec czasami lepiej wziac jakiegos malego pierda w
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
04.06.2026, 12:48:16
  • 2
#polityka #uk Libek oczywiście nie wytrzymał ciśnienia i wrzucił mnie na czarną. Taki wykształcony i ci "indoeuropejczykowie" (no k... po jakiemu to? xd) nie stanowią pewnie dla niego, żadnej tajemnicy, więc rzuca sobie porównaniem wędrówki ludów do obecnej imigracji. To chyba jeden z tych słynnych libkowych high iq moments. Niestety, ale z taką "elitą", rozkułaczanie będzie jednak nieodzowne...

napierwszejliniikas - #polityka #uk Libek oczywiście nie wytrzymał ciśnienia i wrzuci...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-4 o 14.44.42

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 05.06.2026, 09:56:40 via Wykop
  • 0
@na_pierwszej_linii_kas: Widzialem juz wykopkow piszacych, ze to wina braku toalet w poscie, w ktorym jakis hindus z glovo sra w centrum polskiego miasta na srodku chodnika. Polska bedzie ciekawym krajem za 30 lat z taka demografia.
  • Odpowiedz
No0ke
No0ke
04.06.2026, 04:03:58
  • 95
No0ke

źródło: 1690670400376094

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 04.06.2026, 09:39:10 via Wykop
  • 2
@PABLO__ESCOBAR chyba odbytem bys to zjadl tu jest pewnie ze 4000 kcal na tym zdjeciu nie liczac coli
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
28.05.2026, 10:54:47
  • 354
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 28.05.2026, 15:23:40 via Wykop
  • 3
@pieknylowca: mi tam jej szkoda, przegrane zycie. Zero celow tylko jakies markery 'sukcesu' na miare dawnych demoludow typu studia czy piesek. Zero dzieci, zero przezywania drugi raz mlodosci przez proxy i wakacje w pierdziszewie jako cos, na co czeka miesiacami.

Wspolczuje, bo neo-biedota to wynik braku mozliwosci realizowania siebie.
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
27.05.2026, 08:54:17
  • 941
Dajmy władzę prawicowym prymitywom. Co złego może się stać?
USA stała się parodią samej siebie.

#bekazprawakow #trump #polityka
Jabby - Dajmy władzę prawicowym prymitywom. Co złego może się stać? 
USA stała się pa...

źródło: IMG_20260527_105119

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 27.05.2026, 12:56:31 via Wykop
  • 0
To nic! Na florydzie odrzutowce latajo. Ludzie sie bawia, zasrane prawaki. A w polsce kobiety cierpia. No masakra
Miziobot - To nic! Na florydzie odrzutowce latajo. Ludzie sie bawia, zasrane prawaki....
  • Odpowiedz
siewcanieczstychzamiarow
siewcanieczstychzamiarow
04.05.2026, 20:25:14
  • 0
Posiada może ktoś #vivo x200 pro z tradingshenzhen, chodzi mi typowo o wersje chińską. Miałbym kilka pytań
siewcanieczstychzamiarow - Posiada może ktoś #vivo x200 pro z tradingshenzhen, chodzi...

źródło: vivo

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 26.05.2026, 11:22:18 via Wykop
  • 0
@siewcanieczstychzamiarow: mialem ultra z chinskim romem. Jesli nadal masz pytania to moze pomoge
  • Odpowiedz
finch88
finch88
finch88
26.05.2026, 05:54:39
  • 472
Ta to poleciała XD
#p0lka
finch88 - Ta to poleciała XD
#p0lka

źródło: 1000072992

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 26.05.2026, 11:11:20 via Wykop
  • 0
Z jednym mozemy się zgodzić, taki los nie czeka ani wykopka ani 99% facetów


@pianinka: Co czyni czlowieka wykopkiem? Bo u nas jest kilkanascie lat roznicy. Chce miec zdrowe dzieci, nic na to nie poradze.
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
24.05.2026, 04:48:00
  • 521
xd
#blackpill #redpill
1-1-1-1 - xd
#blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 24.05.2026, 14:01:24 via Wykop
  • 1
takie komentarze dobitnie pokazują, że piszący i pulsujący je są męską wersją Julek, z których sami się śmieją.


@Recovery1994: ja dalem mu plus bo rozbawik mnie w c--j ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dorciqch
Dorciqch
10.05.2026, 16:08:43
  • 621
#ogrodnictwo jedna rabata postanowiła zrobić igrzyska śmierci xD niech wygra najlepszy. Zachęcam do typowania kto wygra. Nagrodą jest satysfakcja z dobrej znajomości siły chwastów xD
Dorciqch - #ogrodnictwo jedna rabata postanowiła zrobić igrzyska śmierci xD niech wyg...

źródło: 1000046833

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 10.05.2026, 19:53:22 via Wykop
  • 2
Powoj r------e cala reszte
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
09.05.2026, 14:28:22
  • 161
✨️ Jak poradzić sobie z kryzysem w związku? Ⓘ
Panowie,
Prośba o pomoc, bo jestem rozwalony totalnie psychicznie i nie wiem co zrobić.
Ja 33 lata, różowy pasek 31. 4 lata po ślubie. Raz jest lepiej, raz gorzej.
O mnie - mam firmę, zarobki grubo powyżej średniej. Po ślubie spłaciłem kredyt na jej mieszkanie (400k).
Ogólnie dużo wyjazdów, Tajlandia, Dubaj, Malediwy, USA. 5-6 razy w roku urlop. Co roku nowy iPhone w prezencie. W domu dość wysoki
  • 272
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 10.05.2026, 12:17:17 via Wykop
  • 0
Michal robi te zarzutki zeby zatrzymac ruch na wykopie
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
05.05.2026, 08:24:02
  • 832
W całej dyskusji nad spadkiem dzietności praktycznie nikt nie bierze pod uwagę dość istotnego czynnika.
Możecie mnie dowolnie zamordować w komentarzach ale i tak to napiszę. Spadek dzietności to nie tylko pieniądze, mieszkania i praca, ale też ogromna zmiana modelu rodzicielstwa.

Kiedyś dziecko szybciej wchodziło w świat samodzielnie. Szło samo do szkoły, bawiło się na dworze bez ciągłego nadzoru, pomagało w domu albo w polu, miało więcej kontaktu z rówieśnikami bez obecności dorosłych.
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 05.05.2026, 14:06:41 via Wykop
  • 16
Dzisiaj rodzicielstwo stało się dużo bardziej intensywne. I nawet jeśli intencje są dobre czyli większe bezpieczeństwo, większa świadomość to koszt jest ogromny. Rodzic praktycznie nie ma przestrzeni dla siebie.


@Sin-: Mnie wychowali:
-rodzice
-babcie i dziadkowie
-corka
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
02.05.2026, 10:18:35
  • 252
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 02.05.2026, 15:45:35 via Wykop
  • 0
@WrzeCiOna: Testosteron z cala pewnoscia nie jest hormonem agresji. Plus nie ma korelacji miedzy poziomem T a lysieniem, niektorzy maja wlosy genetycznie zaprogramowane na wypadanie w okreslonym wieku z powodu DHT a inni nie.
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot 02.05.2026, 21:05:06 via Wykop
  • 0
@WrzeCiOna: Testosteron powoduje agresywna reakcje jesli jestes swiadkiem niesprawiedliwosci, ale w przeciwnym wypadku raczej jestes spokojny, zadowolony z zycia i pewny siebie. Zdecydowanie bardziej balbym sie jakiegos sojaka z nozem, niz koksiarza na gigacyklu sterydowym z karabinem w reku. Tak tylko poprawiam bo IMO wiele problemow w dzisiejszym spoleczenstwie koreluje z globalnym spadkiem poziomu testosteronu u facetow. Skomplikowane zagadnienie i jest wiele mitow na temat meskich hormonow.
  • Odpowiedz
marek-linux
marek-linux
marek-linux
31.03.2026, 12:57:27
  • 0
Miraski zastanawiam się nad #vivo x300 ultra czy czekać na #oppo x9 ultra , co będzie lepsze jakie wasze opinie ? Przesiadal bedę z #oneplus 13
zależny mi na foteczkach , #pytanie #android
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 25.04.2026, 10:15:40 via Wykop
  • 0
@marek-linux: I jak, podjales decyzje? Moim zdaniem wszystko rozbija sie o preferencje co do ogniskowych. Vivo ma troche lepszy dynamic range, glowny aparat Oppo lepiej radzi sobie w nocy. U mnie jako daily zostaje x300u, Oppo poki co dalem pannie (odebralem przedwczoraj i sie troche pobawilem) i wroce do niego, jak lufa 300mm doleci. Marginalnie bardziej preferuje color science w vivo i 35mm. Dorzuce sobie p90 pro max jako zabawke
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot 25.04.2026, 15:37:53 via Wykop
  • 1
@marek-linux: milej zabawy!
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot 25.04.2026, 08:04:20
  • 1
#fotografiamobilna #telefony #fotografia #miziofoto #vivo

Ustrzelilem wczoraj krowki Oreo w Szkocji. X300 ultra i telekonwerter. Szkoci maja krowy Oreo a ja bawie i ucze.
Miziobot - #fotografiamobilna #telefony #fotografia #miziofoto #vivo

Ustrzelilem wcz...

źródło: IMG_20260424_120640

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1-1-1-1
1-1-1-1
25.04.2026, 04:27:49
  • 320
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot 25.04.2026, 07:26:29 via Wykop
  • 15
@Kj5s6f2dk7s54o: U nas jakas pani z New Statesmana zrobila research do artykulu z ktorego wynika, ze:
https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/women-men-femosphere-new-statesman-poll-b2958208.html

Moglbym wkleic tez ten obrazek, na ktorym widac, jak na przestrzeni ostatnich dwoch dekad plcie politycznie sie rozjechaly. Moglbym tez wkleic ostatnio opublikowany paper, z ktorego wynika, ze feministki sa bardziej przesaczone nienawiscia od inceli.

Ale nie wiem, czy mi sie chce. Na zachodzie ta antymeska narracja wlasnie sie kruszy, wiec teraz machina
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot 25.04.2026, 07:30:24 via Wykop
  • 5
@damianooo8: A to btw nie jest jakis spisek, tylko nowy model biznesowy gownomediow. Po prostu szukaja sposobu na przetrwanie, taki Forbes w usa jest bardzo pro-maga na przyklad. Sky w Australii jest na prawo, w UK jest lewicowy. Widocznie w 2026 'Polska jest kobieta'.
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot 25.04.2026, 07:42:30 via Wykop
  • 8
@Kj5s6f2dk7s54o:

wujku


No i wlasnie dlatego mi sie nie chce. Podejrzewalem, ze nie bedzie to dyskusja na poziomie xD
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot 18.04.2026, 09:59:08
  • 1
#fotografiamobilna #telefony #fotografia #miziofoto #vivo

Vivo x300 ultra plus lufa, 767 na 36k ft
Miziobot - #fotografiamobilna #telefony #fotografia #miziofoto #vivo

Vivo x300 ultra...

źródło: IMG_20260417_160743_1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot
Autor
18.04.2026, 10:57:15 via Wykop
  • 0
@TobiaszSuchy: jakbym podlecial f47 na odleglosc 10 metrow i wyjal swojego vivo to zrobilbym lepsza fotke niz p900 z jego maciupcim 1/2.3 incherem
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot
Autor
18.04.2026, 20:14:32 via Wykop
  • 0
@TobiaszSuchy: nie no ja na 100% powaznie. mam f47. I ktos chce mi wlasnie p1100 sprzedac za 600 funciakow, wiec moze sam dolacze do grona bridge-camera swirow.
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot 18.04.2026, 10:18:28
  • 0
#fotografiamobilna #telefony #fotografia #miziofoto #vivo #samoloty
Prawiczek juz na pokladzie. Zabaw z vivo x300u ciag dalszy. Troche samolotowych fotek od 14 do 800mm
Miziobot - #fotografiamobilna #telefony #fotografia #miziofoto #vivo #samoloty 
Prawi...

źródło: IMG_20260417_121124

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miziobot
Miziobot
Autor
18.04.2026, 10:19:03 via Wykop
  • 0
Okna w tych komkondach bardzo male byly
Miziobot - Okna w tych komkondach bardzo male byly

źródło: IMG_20260417_121208

Pobierz
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot
Autor
18.04.2026, 10:19:56 via Wykop
  • 0
@Miziobot:
Miziobot - @Miziobot:

źródło: IMG_20260417_123455

Pobierz
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot
Autor
18.04.2026, 10:20:43 via Wykop
  • 0
@Miziobot:
Miziobot - @Miziobot:

źródło: IMG_20260417_120859

Pobierz
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot
Autor
18.04.2026, 10:21:32 via Wykop
  • 1
@Miziobot: 800mm z konwerterem
Miziobot - @Miziobot: 800mm z konwerterem

źródło: IMG_20260417_113233_1

Pobierz
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot
Autor
18.04.2026, 10:23:26 via Wykop
  • 1
@Miziobot:
Miziobot - @Miziobot:

źródło: IMG_20260417_113028

Pobierz
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot
Autor
18.04.2026, 10:52:02 via Wykop
  • 0
MotionCam


@Migfirefox: Nie, nie znam nawet tbh. X300u ma fajna natywna apke do wideo i 10bit LOG na kazdej ogniskowej.
Miziobot - >MotionCam

@Migfirefox: Nie, nie znam nawet tbh. X300u ma fajna natywna a...
  • Odpowiedz
Miziobot
Miziobot
Autor
18.04.2026, 11:06:24 via Wykop
  • 1
@Migfirefox: Rozmyslam nad kupnem camera rig, bo w tym roku vivo wypuszcza do spolki ze smallrigiem. Natywna apka tak samo- bez zewnetrznego dysku nie ma co podchodzic. Zobacze, bo jeszcze czekam na x9 ultra, pure90 pro max. Masa sprzetu do przemielenia, chce polapac galaktyki z telefonu przy pomocy trackera, pouczyc sie wildlife fotek, sporo podrozowania mnie czeka i przeprowadzka. Niby czlowiek ma duzo wolnego czasu, ale ledwo wyrabiam z odbieraniem
Miziobot - @Migfirefox: Rozmyslam nad kupnem camera rig, bo w tym roku vivo wypuszcza...

źródło: IMG_20250806_005619

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking