W obliczu obecnej sytuacji ekonomicznej w Polsce i na świecie, gdzie mierzymy się z wysoką inflacją, rosnącymi stopami procentowymi i niepewnością na rynkach finansowych, coraz więcej z nas zastanawia się nad swoimi finansami osobistymi. Szczególnie interesuje mnie kwestia oszczędności – jak radzimy sobie z odkładaniem pieniędzy w tych wymagających czasach?
Dlatego chciałbym Was zapytać: jaki procent swojej miesięcznej wypłaty udaje Wam się odłożyć?
**





















Trudno w to uwierzyć, ale nic takiego się nie wydarzyło.
#nieruchomosci #ekonomia #gospodarka
Wykonałeś ogrom pracy na marne...
Rządzą nami sprzedajne prostytutki i nic z tym nie możemy zrobić
* Ceny spadają od jesieni
* Oferta i zatem wybór rosną
* Można kupić mieszkanie deweloperskie i nie czekać dwa lata na oddanie