Mireczki,

Wpadłem na pomysł żeby powymieniać się ciekawymi aplikacjami na Google Play. Chodzi mi głównie o jakieś służące rozwojowi osobistemu oraz ogólnie edukacyjne. Aplikacji jest tak ogromna masa, że wiele (bardzo ciekawych) z nich można po prostu przeoczyć. Napiszcie proszę Wasze ulubione i krótko opiszcie do czego służą.

Ja zacznę - ReaderPro - aplikacja służąca nauce szybkiego czytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#aplikacje #googleplay
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardzo ciekawy wywiad: Prof. Łukasz Turski: Władza sobie z nas bimba!

- Przestaliśmy korzystać z rozwoju nauki. Politycy podnieśli sztandar nieuctwa ponad swoje trony. I to, co widzimy w dzisiejszym świecie, jest prostą konsekwencją powszechnego zarządzania światem przez nieuctwo. Jak się ma takich prezydentów, jak sobie wybrali koledzy w Ameryce, żeby już ciągle nie mówić o naszym domu, to ma się takie konsekwencje - mówi prof. Łukasz Turski z Centrum Fizyki Teoretycznej PAN.

Dorota
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do ludzi wybierających się teraz na studia. Czy związku z obecną sytuacja tym że w semestrze zimowym znowu mogą być ograniczenia w funkcjonowaniu uczelni, planuje w tym roku odpuścić zdawanie na studia i wybrać się dopiero za rok?
#studia #techbaza #licbaza #edukacja

Jaka decyzja?

  • TAK, robię rok przerwy 34.2% (13)
  • NIE, pcham się teraz na studia 65.8% (25)

Oddanych głosów: 38

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wybrać się dopiero za rok


@kk87ko0: skończysz z średnim. Większość osób idzie na studia bo jego koledzy/koleżanki idą. Przez rok utracisz większość kontaktów, zniknie motywacja a pewnie też pojawi się praca.
  • Odpowiedz
a moje pytanie odnosiło się "czy przez koronawirusa"


@kk87ko0: jeżeli chcesz być mądry to koronawirus Cie nie zatrzyma. Natomiast jak martwisz się, że nie będzie Ci wygodnie studiować to sugeruję zrobić sobie gap year.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Poziom edukacji jest na tragicznym poziomie. Czasami pomagam w lekcjach mojemu szwagrowi, lvl 14. Dzisiaj, aż mnie wbiło w fotel jak zapytał mnie o pomoc w zadaniu (rozmowa na obrazie). Ponoć to dlatego, że nauczyciel online nic nie tłumaczy, tylko pogada pierdoły i wrzuca zadania...

#edukacja #kwarantanna #zadaniedomowe
robizx - Poziom edukacji jest na tragicznym poziomie. Czasami pomagam w lekcjach moje...

źródło: comment_1588542565gcaFD0MwhV3Le6jZONyipK.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ssehflodur: Załamka. Ja też byłem leniwym uczniem i nie chciało mi się siedzieć przy książkach. Jednak takie rzeczy człowiek brał n logikę.
  • Odpowiedz
@robizx: To po prostu obrazuje sytuację. Co bardziej zaradne dzieciaki dopasują do wzoru ale nadal nie czują co to jest siła i przyspieszenie. Miałem w klasie takiego kolegę co zawsze potrafił dopasować dane z zadania tak, żeby otrzymać wynik z odpowiedzi ale nigdy nie rozumiał o co tak naprawdę chodzi w zadaniu.
  • Odpowiedz