Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lukaslm
lukaslm

lukaslm

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 52493
  • Znaleziska 44794
  • Mikroblog 7699
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 172

368

"Władze Lwowa chciały wyrzucić polską organizację. Jest zwrot w sprawie"

"Władze Lwowa chciały wyrzucić polską organizację. Jest zwrot w sprawie"

"Nie będzie natychmiastowej eksmisji Towarzystwa Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej z siedziby na lwowskim rynku. Lokalne władze wycofały się z decyzji podjętej pod koniec maja. Zapadła dzień po wypowiedzi Karola Nawrockiego, który zasugerował odebranie prezydentowi Ukrainy Orderu Orła Białego..."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 08.06.2026, 12:02:15
  • 39
  • #
    lwow
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    dyplomacja
  • #
    historia
  • #
    wolyn
lukaslm
lukaslm
lukaslm 09.06.2026, 03:58:25 via Android
  • 34
@kanis-sapiens: hahah, kiedyś już tak było xD Ukraińcy po buncie Chmielnickiego ułożyli się z nimi i widać do tej pory jak im to wyszło.

35

Budanow opuszcza Polskę z niczym. Kijów rozważa ustępstwa ws. UPA

Budanow opuszcza Polskę z niczym. Kijów rozważa ustępstwa ws. UPA

Wizyta ukraińskiej delegacji i Kyryła Budanowa w Warszawie nie przyniosła przełomu. przełomu. Jak ustaliła Wirtualna Polska, Rozmowy były chłodne, a strona polska asertywna. Warszawa oczekuje, że Ukraińcy sami rozwiążą stworzony przez siebie problem.

Victor_Manzon
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 07.06.2026, 05:00:30
  • 15
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    polityka
lukaslm
lukaslm
lukaslm 07.06.2026, 19:17:09 via Wykop
  • 0
heh, w końcu się przeliczyli.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kolicuch
kolicuch
06.06.2026, 05:54:32
  • 483
Coraz więcej Polaków rezygnuje z oglądania telewizji. Internet całkowicie przejął ich uwagę
Jeszcze kilkanaście lat temu telewizor był centrum domowej rozrywki. Dziś dla wielu osób wystarczy smartfon, YouTube, Netflix czy TikTok.
Młodsze pokolenia często nie potrafią nawet wymienić ramówki największych stacji telewizyjnych, ale bez problemu śledzą twórców internetowych i podcasty.
Czy za 10 lat tradycyjna telewizja będzie jeszcze miała znaczenie, czy zostanie głównie dla starszych odbiorców?

#internet #telewizja
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukaslm
lukaslm
lukaslm 06.06.2026, 19:14:41 via Android
  • 0
Nic dziwnego, jak mam oglądać 1,5h film, ktory w tv trwa 3,5h z czego dodatkowe minuty oczywiście reklamy, a nie np. dodatkowe nigdzie nie pokazywane sceny.
  • Odpowiedz

482

Arcybiskup grzmi. "Coraz dłuższe urlopy odciągają od Boga"

Arcybiskup grzmi. "Coraz dłuższe urlopy odciągają od Boga"

Za dobrze wam się żyje, Polaki, oj za dobrze. Przez internet, platformy streamingowe, telewizję, nawet przez urlopy nie chodzicie do kościoła, i krzyże papieskie ktoś podpala, i aborcja szaleje. Przynajmniej wedle przewysokiego urzędnika Pana Boga, szlachetnego arcybiskupa Depo z Cżęstochowy.

Takiseprzecietniak
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 04.06.2026, 15:24:16
  • 238
  • #
    polska
  • #
    czestochowa
  • #
    religia
  • #
    bekazkatoli
  • #
    neuropa
lukaslm
lukaslm
lukaslm 05.06.2026, 05:44:24 via Android
  • 7
@Drzepetto: Jak wierzysz w kapelusznika, to już git jest :)

881

10 lat temu @Go_Ask_Alice poinformował na wykopie świat o rurce w samolocie

10 lat temu @Go_Ask_Alice poinformował na wykopie świat o rurce w samolocie

27 maja 2016 roku pracownik lotniska @Go_Ask_Alice opublikował słynny wpis, a mirko nawiedziła niesłychanych rozmiarów afera, która odbiła się szerokim echem w ogólnopolskich mediach i całym internecie. ( ʖ )

wigr
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 06:00:02
  • 315
  • #
    wykop
  • #
    aferasamolotowa
  • #
    samoloty
  • #
    afera
  • #
    thebestofmirko
  • #
    narkotykizawszespoko
lukaslm
lukaslm
lukaslm 31.05.2026, 09:07:24 via Android
  • 11
I jakie są jego losy?
  • 23
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

442

zełenski nadał jednostce wojskowej imię "Bohaterów UPA"

- Stoimy na stanowisku, że każde państwo ma prawo kształtować własną pamięć historyczną i wybierać swoich bohaterów, przy świadomości konsekwencji takich decyzji w relacjach międzynarodowych - przekazała Wirtualnej Polsce Ambasada RP w Kijowie.

zawodowy_grzybiarz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 29.05.2026, 04:25:19
  • 83
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    seks
  • #
    polityka
  • #
    szantaz
lukaslm
lukaslm
lukaslm 29.05.2026, 19:33:49 via Android
  • 3
@PolakRodakAfrykaner: Już za Chmielnickiego wyszli jak Zabłocki na mydle. Teraz będzie tak samo :)

496

400 mln zł do emerytur artystów? Jej koty przejadają więcej niż dostaje z ZUS

400 mln zł do emerytur artystów? Jej koty przejadają więcej niż dostaje z ZUS

Państwo ma dopłacać do składek ZUS artystów, którzy dziś dostają głodowe świadczenia albo w ogóle nie mają zabezpieczenia emerytalnego. Koszt reformy może sięgnąć nawet 400 mln zł. Maryla Rodowicz dostaje ok. 2000 zł, a artystka przyznała gorzko: Moje koty więcej przejadają.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 26.05.2026, 08:04:08
  • 61
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    pieniadze
  • #
    artysci
lukaslm
lukaslm
lukaslm 26.05.2026, 17:08:00 via Wykop
  • 3
@marcelstasiuk: Oni mają kasę na koncie. Tylko udają biedaków, bo z 30-50mln zrobiłosię raptem 10 mln

261

Ukraina gotowa dzielić się technologią z Polską. W grze produkcja armatohaubicy

Ukraina gotowa dzielić się technologią z Polską. W grze produkcja armatohaubicy

Ukraiński wiceminister sz. O. Miszczenko, powołując się na stanowisko prezydenta Ukrainy W. Zełenskiego, podkreślił gotowość Kijowa do pogłębiania współpracy z Polską, w tym w obszarze technologi. Wśród możliwości kooperacji wymienił m.in. przeniesienie produkcji armatohaubicy 2S22 Bohdana do Polski

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 18.05.2026, 15:18:23
  • 41
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    militaria
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
lukaslm
lukaslm
lukaslm 19.05.2026, 17:18:09 via Wykop
  • 0
ヽ(☼ᨓ☼)ノ
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

260

Wiedźmin 3: Dziki Gon obchodzi dziś 11 rocznicę. CD Projekt ogłosi nowe DLC?

Wiedźmin 3: Dziki Gon obchodzi dziś 11 rocznicę. CD Projekt ogłosi nowe DLC?

Kurs akcji CD Projekt od początku roku wzrósł o niemal 7% na fali optymizmu związanego z rozwojem uniwersum CDR. 19 maja przypada rocznica kultowego tytułu Wiedźmin 3: Dziki Gon, która, zdaniem analityków, może posłużyć jako kanał komunikacji z inwestorami.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.05.2026, 09:18:44
  • 62
  • #
    gielda
  • #
    wiedzmin
  • #
    wydarzenia
  • #
    finanse
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
lukaslm
lukaslm
lukaslm 19.05.2026, 17:05:59 via Wykop
  • -1
W sumie żadna gra nie wciągnęła mnie, tak jak W3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

607

Chłopiec znika na rowerze spod podstawówki.

Chłopiec znika na rowerze spod podstawówki.

7-latek uciekł rowerem spod szkoły na Białołęce. Powiedział strażnikom, że rówieśnicy prześladują go w szkole.

konto usunięte
z
fakt.pl
dodany: 01.05.2026, 06:33:45
  • 163
  • #
    przemocwszkole
  • #
    szkola
  • #
    nieinteresujemniektozaczalpodajciesobierece
lukaslm
lukaslm
lukaslm 01.05.2026, 11:56:39 via Android
  • 2
@armiakrolewska: Jestem tego samego zdania.
innych
innych
25.04.2026, 21:38:53
  • 1890
ludzie naprawdę wpłacą 70mln na fundację takiego typa xd
plusujcie to zawołam jak się okaże z tego afera za jakiś czas

#latwogang
innych - ludzie naprawdę wpłacą 70mln na fundację takiego typa xd
plusujcie to zawoła...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-25 233633

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukaslm
lukaslm
lukaslm 26.04.2026, 05:27:11 via Android
  • 4
@innych: Możliwe, że ktoś musi wyprać pieniądze :)
  • Odpowiedz

401

Zadłużenie Skarbu Państwa się nie zatrzymuje. Kolejne miliardy na minusie

Zadłużenie Skarbu Państwa się nie zatrzymuje. Kolejne miliardy na minusie

Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec marca 2026 r. wzrosło o 0,6 proc. (13,1 mld zł) mdm i wyniosło ok. 2 bln 50,6 mld zł - poinformował resort finansów w szacunkowych danych.

VoxClamantisInDeserto
z
wnp.pl
dodany: 21.04.2026, 19:31:15
  • 121
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
lukaslm
lukaslm
lukaslm 22.04.2026, 12:25:49 via Android
  • 0
@konradpra: Wprowadza dodatki do emerytury za posiadanie dzieci, to bezdzietni będą mieć źle
14latnawykopie
14latnawykopie
19.04.2026, 04:38:51
  • 1471
Gorące wpisy ustawione na 2h kończą się na drugiej stronie xDD ja p------e, gdyby nie to że chyba z przyzwyczajenia wchodzę na ten portal od 17 lat to bym się śmiał sam z siebie
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukaslm
lukaslm
lukaslm 19.04.2026, 16:57:29 via Wykop
  • 0
@Ten_spod_piatego: Jestem w stanie w to uwierzyć, bo nie ma dyskusji miedzy użytkownikami jak kiedyś :)
  • Odpowiedz

4402

M.Białek - gratulujemy nominacji!

M.Białek - gratulujemy nominacji!

Do rady mediow Nawrockiego. Czy ma to związek z tym, że główna to wylęgarnia konfedopisowskich fejkow? ( ʖ )

Placi
z
prezydent.pl
dodany: 15.04.2026, 15:46:14
  • 462
  • #
    wykop
  • #
    moderacja
  • #
    heheszki
  • #
    szuryzglownej
  • #
    psychiatrykzglownej
lukaslm
lukaslm
lukaslm 17.04.2026, 04:35:35 via Android
  • -1
@mpetrumnigrum: Ełk zbożowy i dobre ciało? Nic nadzwyczajnego.
lukaslm
lukaslm
lukaslm 17.04.2026, 06:58:49 via Android
  • -1
@mpetrumnigrum: Widziałem, bo byłem jak afera wybuchła. W pierwszym szeregu stalem. I jest ona przeciętna.
MetalowyBieg
MetalowyBieg
16.04.2026, 13:01:24
  • 793
Zatrudnili u mnie takiego skąpego boomera i naprawdę ciężko się na to patrzy.

Człowiek liczy każdy grosz jakby żył w permanentnym kryzysie. Rano przychodzi z kanapkami z domu, herbata w termosie bo przecież szkoda wydać parę złotych na coś na miejscu. Energetyk? Nie ma mowy. Wszystko „bo taniej w domu”.

W ciągu dnia zero wydatków. Kompletnie. Jakby wydanie jakichkolwiek pieniędzy było problemem. My czasem coś zamówimy albo wyskoczymy po jedzenie, a on siedzi z
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukaslm
lukaslm
lukaslm 16.04.2026, 19:30:41 via Wykop
  • 1
@MetalowyBieg: Bez ładu i składu to.
  • Odpowiedz

424

[AFERA] Ekspres za 2000 zł i absurdalna odpowiedź OleOle! Pół roku walki o sp

[AFERA] Ekspres za 2000 zł i absurdalna odpowiedź OleOle! Pół roku walki o sp

Kupujesz ekspres, psuje się 2 razy, a serwis odsyła "sprawny" sprzęt, który sypie suchą kawę do środka obudowy. Mam nagranie wideo awarii, a OleOle! bezczelnie twierdzi, że to wina... "ustawienia wody na minimum". Zobaczcie ten absurd. Cześć! Potrzebuję Waszego "wykop-efektu", bo poziom bezczelnośc

magda-sima
z
wykop.pl
dodany: 20.03.2026, 21:02:46
  • 191
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    polska
  • #
    beko
  • #
    oleole
  • #
    agd
lukaslm
lukaslm
lukaslm 21.03.2026, 04:47:36 via Android
  • 1
Mam nadzieję, że wygrasz.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lukaslm
lukaslm
lukaslm 21.03.2026, 04:49:48 via Android
  • 1
@werfogd: Mam sąsiadkę, która pracuje w Zusie jest referatem, a zachowuje się jakby była prezesem Orlenu. Ego wybujałe.
lukaslm
lukaslm
lukaslm 21.03.2026, 07:02:44 via Android
  • 0
@paliwoda: A ty kto? Pan od "homonto"?
lukaslm
lukaslm
lukaslm 15.04.2026, 19:53:17 via Wykop
  • 0
@magda-sima: I jak tam? Wygrałeś?

494

Ogromny wzrost przypadków zakażeń HIV na Dolnym Śląsku

Ogromny wzrost przypadków zakażeń HIV na Dolnym Śląsku

HIV rok 2025 - 444 rok 2024 - 201 rok 2023 - 300 rok 2022 - 346 rok 2021 - 176 rok 2020 - 77

dolina_korupcji
z
facebook.com
dodany: 11.04.2026, 17:17:54
  • 145
  • #
    wroclaw
  • #
    dolnyslask
  • #
    hiv
  • #
    aids
  • #
    medycyna
  • #
    pandemia
lukaslm
lukaslm
lukaslm 12.04.2026, 11:31:04 via Android
  • 7
@NaMoment: syna wyleczysz, a HIV już nie bardzo.

369

THORGAL: nieśmiertelna seria Rosińskiego wciąż żyje. Wszystkie tomy stare i nowe

THORGAL: nieśmiertelna seria Rosińskiego wciąż żyje. Wszystkie tomy stare i nowe

Kiedyś wykopywałem, ale od tego czasu wiele się zmieniło. Kolejnych tomów przybywa (niektóre lepsze, niektóre gorsze), zaś osobiście polecam nową serię "Thorgal Saga" - zamknięte historie innych twórców, które dzieją się gdzieś "między" lub "obok" głównej serii. Pierwszy tom "Żegnaj, Aaricio" - wow!

bukins
z
najlepszekomiksy.pl
dodany: 10.04.2026, 07:39:00
  • 63
  • #
    thorgal
  • #
    fantasy
  • #
    fantastyka
  • #
    komiks
  • #
    nostalgia
  • #
    dziecinstwo
lukaslm
lukaslm
lukaslm 10.04.2026, 14:53:42 via Android
  • -9
Thorgal to tak książka, w której olbrzyca wychowała dzieciaka?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

349

Nvidia rewolucjonizuje VRAM w grach. Technologia obcina zużycie pamięci o 85%

Nvidia rewolucjonizuje VRAM w grach. Technologia obcina zużycie pamięci o 85%

Nvidia pokazała Neural Texture Compression, technologię AI, która może obniżyć zużycie VRAM w grach nawet o 85% bez utraty jakości obrazu. Sprawdzamy, jak działa NTC i co może zmienić dla graczy.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 06.04.2026, 08:47:05
  • 134
  • #
    nvidia
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    steam
  • #
    komputery
  • #
    pc
lukaslm
lukaslm
lukaslm 06.04.2026, 18:07:41 via Android
  • 4
Pewnie działa na zasadzie sortowania bombelkowego :)
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lukaslm
lukaslm
lukaslm 06.04.2026, 20:07:04 via Android
  • 1
Na pewno nie sortowanie bombelkowe? Dziwne.

807

Pralki Samsung przestały prać po aktualizacji. Zniknął przycisk start

Pralki Samsung przestały prać po aktualizacji. Zniknął przycisk start

Najnowsza aktualizacja oprogramowania dla pralek z serii Samsung Bespoke wywołała falę zgłoszeń o poważnych błędach.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 06.04.2026, 12:06:01
  • 286
  • #
    samsung
  • #
    pralka
  • #
    dom
  • #
    afera
  • #
    agd
lukaslm
lukaslm
lukaslm 06.04.2026, 16:56:58 via Android
  • 9
Zdala od tej firmy. Walczyłem z nimi żeby mi naprawili zmywarkę. Skończyło się na tym, że wywaliłem jeszcze na gwarancji i kupiłem innej firmy.
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lukaslm
lukaslm
lukaslm 06.04.2026, 17:08:33 via Android
  • 0
@sewieu666: Tzn? Mi zaczęli wkręcać, że mam zły odpływ w domu. A jest zaprojektowany dla zmywarek. Ogólnie woda jest bardzo twarda i prawdopodobnie pompa przestała działać.
lukaslm
lukaslm
lukaslm 06.04.2026, 17:16:43 via Wykop
  • 0
@sewieu666: Dzwoniłem na ich infolinię i przysyłali panów, którzy nic nie stwierdzali. xD Za trzecim razem nie chcieli wysyłać ich, bo twierdzili, że mam źle odpływ zrobiony. Po wywaleniu bubla Samsungowego i kupieniu innej firmy, to dziwnym trafem problem ustał XD
lukaslm
lukaslm
lukaslm 06.04.2026, 17:26:12 via Android
  • 0
@sewieu666: Wylewała wodę i jej nie odpompywała. I słychać bylo, że głośno pracuje.
lukaslm
lukaslm
lukaslm 06.04.2026, 17:52:45 via Android
  • 0
@sewieu666: Została wyjęta. Wszystko czyściutkie. Wstawiłem nową zmywarkę i od dwóch lat działa bez zarzutu. :) Szajsung to szajsung.
lukaslm
lukaslm
lukaslm 06.04.2026, 18:04:57 via Android
  • 1
@sewieu666: Niestety panowie nie chcieli zabrać jej, a pani z infolinii Samsunga miala to gdzieś. Ogólnie znajomi po moich przeżyciach nie kupili Samsunga i nie nie kupią.
lukaslm
lukaslm
lukaslm 06.04.2026, 18:12:55 via Android
  • 1
@sewieu666: Szczerzę nie, bo w sumie, co by to dało? Przy montowaniu drugiej zmywarki, to nowa ekipa stwierdziła, że zmywarki Samsunga mają wadliwe pompy i nie ma tam czujnika i dlatego woda stoi.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 31
  • Strona 1 z 31
  • >

Mam, ale nie podam

  • ;p
  • Chrząszczyrzewoszyce Powiat Łekołody
  • bronbozepodawac@o2.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.09.2014

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.06.2022

    Złotousty
  • Ekshibicjonista
    od 06.03.2016

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 30.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.01.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.04.2014

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking