Jechać do Czech konkretnie na południe Czech przez agencję do roboty czy szukać roboty u nas?
Ogólnie chętnie bym wyjechał ale się cykam mega xD Czeskiego nie znam, angielski tak poniżej komunikatywnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj praktycznie nic mnie nie trzyma, znajomych nie ma, aktualnie roboty też nie ma i mieszkam na zadupiu. Myślałem jeszcze żeby wynająć






















Komentarz usunięty przez autora
Nie wiem jak jest z egzekwowaniem tego, ale od strony prawnej tak to wygląda.
Taka śmieszna sprawa :)