#lemans chodzą pogłoski, że #30 zalali plik hamulcowy z K2 i się przegrzał.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Ziom075
- 2
- 97
Lista na T= -3:00:00
Toyota #8 coraz bliżej pierwszego Cadillaca.
W LMP2 katastrofa w teamie #30. Awaria hamulców prawdopodobnie wyeliminuje ich z dalszej jazdy. Mamy FCY.
Oba polskie zespoły idą po podium 1 2.
Toyota #8 coraz bliżej pierwszego Cadillaca.
W LMP2 katastrofa w teamie #30. Awaria hamulców prawdopodobnie wyeliminuje ich z dalszej jazdy. Mamy FCY.
Oba polskie zespoły idą po podium 1 2.
źródło: wykoplemans
Pobierz
czyznaszmnie
- 1
@kozikowa2, @Kris1910, @Krzemol, @ksioming, @KukiScotland, @Kuklak, @la-kukaracza, @langer, @Leotard00, @let_it_be, @levzor, @lilafro, @limakk, @Litu, @Loginus-Maximus, @Logistyk_z_Cadillaca, @lolokolo, @LuiZaho, @Lukixp

Reepo
via Wykop- 1
@czyznaszmnie: INTER EUROPOL CO BĘDZIE 1-2 ROBIŁ (╯°□°)╯︵ ┻━┻
- 85
Lista na T= -4:00:00
Zgodnie z przewidaniami, trzęsienie ziemi po SC.
W LMP2 oba polskie zespoły depczą po piętach #30.
Ta lista zostaje otwarta na T= -4:15 i zamknięta 15m po pełnej
Zgodnie z przewidaniami, trzęsienie ziemi po SC.
W LMP2 oba polskie zespoły depczą po piętach #30.
Ta lista zostaje otwarta na T= -4:15 i zamknięta 15m po pełnej
źródło: wykoplemans
Pobierz- 1
@KukiScotland, @Kuklak, @la-kukaracza, @langer, @Leotard00, @let_it_be, @levzor, @lilafro, @limakk, @Litu, @Loginus-Maximus, @Logistyk_z_Cadillaca, @lolokolo, @LuiZaho, @Lukixp, @mackiy, @Majkelelee, @Majku_, @Majsteroo94
- 2
- 108
źródło: wykoplemans
Pobierz- 1
@kinson, @kirby, @klamkaodokna, @Kokotko, @kokus, @kolatek_domowy, @Kondziu25, @Koniorro, @KoolMietek, @Kot-Pin, @kotlet_schabowy_panierowany, @Koxxus, @kozikowa2, @Kris1910, @Krzemol, @ksioming, @KukiScotland, @Kuklak, @la-kukaracza
- 2
- 78
Lista na T= -6:00:00
Za nami już 75% wyścigu, a przed nami wciąż 6 godzin ścigania!
Znów niewielkie zmiany w czołówce, Ye na 6 pozycji.
BMW #15 z problemami po wznowieniu, zostało na limiterze i musiało zjechać do boksu.
Za nami już 75% wyścigu, a przed nami wciąż 6 godzin ścigania!
Znów niewielkie zmiany w czołówce, Ye na 6 pozycji.
BMW #15 z problemami po wznowieniu, zostało na limiterze i musiało zjechać do boksu.
źródło: wykoplemans
Pobierz- 1
@bladybezczel, @BLEBLEBLEX1, @BloodDeath94, @BoloMaster, @Cashbreaker, @Chodok, @comanchee, @Cynterfuga, @Damian12922, @deadskinmask, @DJArmani, @Dookuro, @Dr-Livingstone, @drsteve, @dwupierogankapustu, @Dymass, @Ektor, @elemylinkiniebieskie, @elLimon
- 1
@klamkaodokna, @Kokotko, @kokus, @kolatek_domowy, @Kondziu25, @Koniorro, @KoolMietek, @Kot-Pin, @kotlet_schabowy_panierowany, @Koxxus, @kozikowa2, @Kris1910, @Krzemol, @ksioming, @KukiScotland, @Kuklak, @la-kukaracza, @langer, @Leotard00
- 74
źródło: wykoplemans
Pobierz- 1
@Kokotko, @kokus, @kolatek_domowy, @Kondziu25, @Koniorro, @KoolMietek, @Kot-Pin, @kotlet_schabowy_panierowany, @Koxxus, @kozikowa2, @Kris1910, @Krzemol, @ksioming, @KukiScotland, @Kuklak, @la-kukaracza, @langer, @Leotard00, @let_it_be
- 1
@m__b
- 71
Lista na T= -8:00:00, 2/3 wyścigu za nami!
Niewielkie zmiany w stawce, na torze dość spokojnie. W #83 po Robercie jedzie Hanson. Prowadzi Cadilac 2 minuty przed toyotą nr8, ale to BMW #20 na wirtualnym P2. Na tor wraca #38, ale to prawie 40 okrążeń straty.
W LMP2 oba polskie zespoły za prowadzącym #30
Niewielkie zmiany w stawce, na torze dość spokojnie. W #83 po Robercie jedzie Hanson. Prowadzi Cadilac 2 minuty przed toyotą nr8, ale to BMW #20 na wirtualnym P2. Na tor wraca #38, ale to prawie 40 okrążeń straty.
W LMP2 oba polskie zespoły za prowadzącym #30
źródło: wykoplemans
Pobierz- 1
@kokus, @kolatek_domowy, @Kondziu25, @Koniorro, @KoolMietek, @Kot-Pin, @kotlet_schabowy_panierowany, @Koxxus, @kozikowa2, @Kris1910, @Krzemol, @ksioming, @KukiScotland, @Kuklak, @la-kukaracza, @langer, @Leotard00, @let_it_be, @levzor
@czyznaszmnie: Dzień dobry
- 42
źródło: wykoplemans
Pobierz- 1
@BoloMaster, @Cashbreaker, @Chodok, @comanchee, @Cynterfuga, @Damian12922, @deadskinmask, @DJArmani, @Dookuro, @Dr-Livingstone, @drsteve, @dwupierogankapustu, @Dymass, @Ektor, @elemylinkiniebieskie, @elLimon, @fafkolec, @faziorz, @Fenrisek
- 1
@Kondziu25, @Koniorro, @KoolMietek, @Kot-Pin, @kotlet_schabowy_panierowany, @Koxxus, @kozikowa2, @Kris1910, @Krzemol, @ksioming, @KukiScotland, @Kuklak, @la-kukaracza, @langer, @Leotard00, @let_it_be, @levzor, @lilafro, @limakk
- 32
Lista na T= -11:00:00
Katastrofa w Cadillacu, najpierw kara Drive Through dla #101, chwilę później problemy Sebastiana Bourdais #38 który zjeżdża do garażu, tracąc 8 okrążeń. Tą samą karę DT otrzymuje Toyota #8 i prawdopodobnie tracą szansę na zwycięstwo.
Zyskuje na całej sytuacji #83, wchodząc nawet na P4 na chwilę przed swoim pitstopem. Jedziemy zupełnie inną strategią od reszty, i jak się uda to się uda
Katastrofa w Cadillacu, najpierw kara Drive Through dla #101, chwilę później problemy Sebastiana Bourdais #38 który zjeżdża do garażu, tracąc 8 okrążeń. Tą samą karę DT otrzymuje Toyota #8 i prawdopodobnie tracą szansę na zwycięstwo.
Zyskuje na całej sytuacji #83, wchodząc nawet na P4 na chwilę przed swoim pitstopem. Jedziemy zupełnie inną strategią od reszty, i jak się uda to się uda
źródło: wykoplemans
Pobierz- 1
@BoloMaster, @Cashbreaker, @Chodok, @comanchee, @Cynterfuga, @Damian12922, @deadskinmask, @DJArmani, @Dookuro, @Dr-Livingstone, @drsteve, @dwupierogankapustu, @Dymass, @Ektor, @elemylinkiniebieskie, @elLimon, @fafkolec, @faziorz, @Fenrisek
- 1
@Koniorro, @KoolMietek, @Kot-Pin, @kotlet_schabowy_panierowany, @Koxxus, @kozikowa2, @Kris1910, @Krzemol, @ksioming, @KukiScotland, @Kuklak, @la-kukaracza, @langer, @Leotard00, @let_it_be, @levzor, @lilafro, @limakk, @Loginus-Maximus
- 37
Lista na T= -12:00:00, już za chwilę połowa wyścigu!
Nadal stabilnie w stawce, przetasowaniami rządzą pitstopy. Dwie FCY w ostatniej godzinie, najpierw w żwir wpadł młody Trulli, a chwilę po jego wyjeździe awarii uległ Genesis #19. Udało się zrestartować z popychu i Genesis zjechał do boxu.
#83 tymczasowo na P8, prowadzą cadilaki.
W LMP2 na czele Piekarze #343 przed Dorian Pin w #30
Nadal stabilnie w stawce, przetasowaniami rządzą pitstopy. Dwie FCY w ostatniej godzinie, najpierw w żwir wpadł młody Trulli, a chwilę po jego wyjeździe awarii uległ Genesis #19. Udało się zrestartować z popychu i Genesis zjechał do boxu.
#83 tymczasowo na P8, prowadzą cadilaki.
W LMP2 na czele Piekarze #343 przed Dorian Pin w #30
źródło: wykoplemans
Pobierz- 1
@Cashbreaker, @Chodok, @comanchee, @Cynterfuga, @Damian12922, @deadskinmask, @DJArmani, @Dookuro, @Dr-Livingstone, @drsteve, @dwupierogankapustu, @Dymass, @Ektor, @elemylinkiniebieskie, @elLimon, @fafkolec, @faziorz, @Fenrisek, @fevo
- 1
@Kot-Pin, @kotlet_schabowy_panierowany, @Koxxus, @kozikowa2, @Kris1910, @Krzemol, @ksioming, @KukiScotland, @Kuklak, @la-kukaracza, @langer, @Leotard00, @let_it_be, @levzor, @lilafro, @limakk, @Loginus-Maximus, @Logistyk_z_Cadillaca, @LuiZaho
- 91
źródło: wykoplemans
Pobierz- 1
@Najmienkszy_puszkarz, @NatePiper, @nathsaknhoj, @Nerull, @nico-toscani, @okradzione, @pablonzo, @pan_demonium, @Pan_latarka, @patistach5, @Pawu1on, @Pieronek, @pietia190, @piotrek961, @piotroo11, @piteeek, @PodniebnyMurzyn, @PrawaRenka, @Prz9
- 1
- 113
- 1
@pablonzo, @pan_demonium, @Pan_latarka, @patistach5, @Pawu1on, @Pieronek, @pietia190, @piotrek961, @piotroo11, @piteeek, @PodniebnyMurzyn, @PrawaRenka, @Prz9, @Przestrzen_Calabiego-Yau, @quba74, @ref01, @Referentdsniezgodnosci, @Riderx, @RobieZdrowaZupke
- 3
@tomasiak, @uncle_freddie, @vapien, @Vexo0, @Vunshi, @washington, @WD39, @wiesien, @wilk-na-mikrofonie, @Woqlski95, @xx2dak1aLs, @xXGlebogryzarkaPLXx, @Yuikinex, @ZenonZawodowiec, @zioom, @zjemcimatke, @ZlodziejBilonownic, @zzzmateuszzz
4
KUBAŃSKI MALUCH NA K--S WĘGIEL | Raport Turbo #shorts

Oglądaj "RAPORT TURBO" od poniedziałku do piątku o 18:00 i 22:00 w TVN Turbo! Jedyny w polskiej telewizji codzienny, motoryzacyjny program o charakterze informacyjnym Raport Turbo. Marcin Orzepiński oraz Kacper Jeneralski zapraszają na porcję najświeższych informacji motoryzacyjnych. Zawsze ciek
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
Koleżanka, lat 34 zerwała z chłopem z którym była 7 lat, bo ten stwierdził że nie chce rodziny i dzieci a jej na tym zależy.
No i teraz, myślę sobie ze spoko, lepiej teraz niż później. A co ona robi? Zamiast szukać jakiegoś sensownego gacha, to na 3 randce idzie z chłopami do łóżka... dodatkowo, potrafi się przywalić do nich o blachostki (ze nie mają się w znajomych na fb...). Wybrzydza, że
No i teraz, myślę sobie ze spoko, lepiej teraz niż później. A co ona robi? Zamiast szukać jakiegoś sensownego gacha, to na 3 randce idzie z chłopami do łóżka... dodatkowo, potrafi się przywalić do nich o blachostki (ze nie mają się w znajomych na fb...). Wybrzydza, że
@Kanarynka: Wymówka, znudziła się starym gachem i tyle. Jakby chciała rodzinę i dzieci to bez problemu by go w to wciągnęła :P
Na upartego mogła zawsze powiedzieć, że bierze anty, a tabletki w kosz wyrzucić, ewentualnie wit C brać dla niepoznaki.
@ziomus13: Podludzizm, gardzę.
źródło: boo this man
Pobierz- 1
@popson95: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
- 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: temp_file3976494822557530852
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@smilealittlebit: ja tam w wieku 25 lat zmieniłem o 360 stopni
- 0
to na pewno robota jest problemem? Może ta konkretna robota?
@koniecswiatajestbliski: możliwe, że ta konkretna robota, chociaż firma jest uznawana za prestiżową :/
Nieraz tak chodzę i się zastanawiam: jak to jest, że podobają nam się osoby w podobnym wieku? Że stosunkowo przestają nam się podobać osoby młodsze? Czy te nasze preferencje mogą się starzeć i ewoluować i dorastać razem z nami? Mówię tu jako kobieta, bo rozumiem, że facetom często podobają się młode dziewczyny.
Ja teraz #30+ lvl i z racji, że swojego niebieskiego już dlugo mam nie zwracam uwagi na
Ja teraz #30+ lvl i z racji, że swojego niebieskiego już dlugo mam nie zwracam uwagi na
@maczkupaczke: Może za młodu nie celowałaś w starszych tylko dojrzalszych.
- 0
@Spojler22 ma to sens
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 6
@ryhu: to nawet pasuje do momentu jak wbił na chama z kamerką do pokoju z gośćmi "jego" "hostelu". Dziwne że wtedy nie dostał w ryj za stalkowanie laski. Co dopiero by było jakby tamci się zabawiali. Ropuch kolejnego dnia by pewnie witał biebiółki i bobły












