Lista na T= -3:00:00

Toyota #8 coraz bliżej pierwszego Cadillaca.
W LMP2 katastrofa w teamie #30. Awaria hamulców prawdopodobnie wyeliminuje ich z dalszej jazdy. Mamy FCY.
Oba polskie zespoły idą po podium 1 2.
czyznaszmnie - Lista na T= -3:00:00

Toyota #8 coraz bliżej pierwszego Cadillaca.
W L...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lista na T= -4:00:00

Zgodnie z przewidaniami, trzęsienie ziemi po SC.
W LMP2 oba polskie zespoły depczą po piętach #30.

Ta lista zostaje otwarta na T= -4:15 i zamknięta 15m po pełnej
czyznaszmnie - Lista na T= -4:00:00

Zgodnie z przewidaniami, trzęsienie ziemi po SC....

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lista na T= -5:00:00

Po wypadku #91 dość spore zamieszania i kolejny SC.
Odpada Ferrari #51, a stawka zbija się, powodując, że mamy praktycznie wyścig od nowa.

W LMP2 oba polskie zespoły w top 3 wraz z #30
czyznaszmnie - Lista na T= -5:00:00

Po wypadku #91 dość spore zamieszania i kolejny ...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lista na T= -6:00:00

Za nami już 75% wyścigu, a przed nami wciąż 6 godzin ścigania!

Znów niewielkie zmiany w czołówce, Ye na 6 pozycji.
BMW #15 z problemami po wznowieniu, zostało na limiterze i musiało zjechać do boksu.
czyznaszmnie - Lista na T= -6:00:00 

Za nami już 75% wyścigu, a przed nami wciąż 6 g...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lista na T= -7:00:00

Znów niewielkie zmiany w czołówce, odpada Genesis #17 po awarii zawieszenia. #38 ostatecznie wycofuje się z dalszej jazdy po kolejnych problemach i zjeździe do garażu. #83 z Yifeye za kółkiem ma 20s straty do #51.

W LMP2 oba polskie zespoły za prowadzącym #30
czyznaszmnie - Lista na T= -7:00:00

Znów niewielkie zmiany w czołówce, odpada Genesi...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lista na T= -8:00:00, 2/3 wyścigu za nami!

Niewielkie zmiany w stawce, na torze dość spokojnie. W #83 po Robercie jedzie Hanson. Prowadzi Cadilac 2 minuty przed toyotą nr8, ale to BMW #20 na wirtualnym P2. Na tor wraca #38, ale to prawie 40 okrążeń straty.

W LMP2 oba polskie zespoły za prowadzącym #30
czyznaszmnie - Lista na T= -8:00:00, 2/3 wyścigu za nami!

Niewielkie zmiany w stawce...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lista na T= -10:00:00

Kolejny raz na torze zatrzymuje się Genesis #19, po chwili rusza po szybkim telefonie do IT i restarcie.

Robert znów za kółkiem, bliżej p6 niż początkowego P11.
W LMP2 piekarze wciąż wysoko w zasadzie walcząc tylko z #30 z Doriane Pin za
czyznaszmnie - Lista na T= -10:00:00

Kolejny raz na torze zatrzymuje się Genesis #19...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lista na T= -11:00:00

Katastrofa w Cadillacu, najpierw kara Drive Through dla #101, chwilę później problemy Sebastiana Bourdais #38 który zjeżdża do garażu, tracąc 8 okrążeń. Tą samą karę DT otrzymuje Toyota #8 i prawdopodobnie tracą szansę na zwycięstwo.

Zyskuje na całej sytuacji #83, wchodząc nawet na P4 na chwilę przed swoim pitstopem. Jedziemy zupełnie inną strategią od reszty, i jak się uda to się uda
czyznaszmnie - Lista na T= -11:00:00

Katastrofa w Cadillacu, najpierw kara Drive Thr...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lista na T= -12:00:00, już za chwilę połowa wyścigu!

Nadal stabilnie w stawce, przetasowaniami rządzą pitstopy. Dwie FCY w ostatniej godzinie, najpierw w żwir wpadł młody Trulli, a chwilę po jego wyjeździe awarii uległ Genesis #19. Udało się zrestartować z popychu i Genesis zjechał do boxu.
#83 tymczasowo na P8, prowadzą cadilaki.

W LMP2 na czele Piekarze #343 przed Dorian Pin w #30
czyznaszmnie - Lista na T= -12:00:00, już za chwilę połowa wyścigu!

Nadal stabilnie ...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lista na T= -18:00:00

#83 delikatnie do góry na 10 miejsce, prowadzi toyota, ale ma 1 pit mniej niż BMW #20.
Piekarze na pozycjach 3 i 4 w swojej klasie. Prowadzi jedna z dwóch kobiet w stawce - Doriane Pin #30
Na torze spokojnie, bez większych problemów.
Wciąż 62 samochody w
czyznaszmnie - Lista na T= -18:00:00

#83 delikatnie do góry na 10 miejsce, prowadzi ...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lista na T= -19:00:00

#83 utrzymuje stabilne 11 miejsce, prowadzi BMW #20 z prawie 30sekundową przewagą.
Piekarze na pozycjach 5 i 7 w swojej klasie. Prowadzi jedna z dwóch kobiet w stawce - Doriane Pin #30
Na torze spokojnie, bez większych problemów.
Wciąż 62 samochody w stawce
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koleżanka, lat 34 zerwała z chłopem z którym była 7 lat, bo ten stwierdził że nie chce rodziny i dzieci a jej na tym zależy.
No i teraz, myślę sobie ze spoko, lepiej teraz niż później. A co ona robi? Zamiast szukać jakiegoś sensownego gacha, to na 3 randce idzie z chłopami do łóżka... dodatkowo, potrafi się przywalić do nich o blachostki (ze nie mają się w znajomych na fb...). Wybrzydza, że
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nieraz tak chodzę i się zastanawiam: jak to jest, że podobają nam się osoby w podobnym wieku? Że stosunkowo przestają nam się podobać osoby młodsze? Czy te nasze preferencje mogą się starzeć i ewoluować i dorastać razem z nami? Mówię tu jako kobieta, bo rozumiem, że facetom często podobają się młode dziewczyny.
Ja teraz #30+ lvl i z racji, że swojego niebieskiego już dlugo mam nie zwracam uwagi na
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ryhu: to nawet pasuje do momentu jak wbił na chama z kamerką do pokoju z gośćmi "jego" "hostelu". Dziwne że wtedy nie dostał w ryj za stalkowanie laski. Co dopiero by było jakby tamci się zabawiali. Ropuch kolejnego dnia by pewnie witał biebiółki i bobły
  • Odpowiedz