Wpis z mikrobloga

Mniszek lekarski (Taraxacum officinale) - wykorzystywany jako roślina jadalna, pastewna, miododajna i lecznicza. W uprawach uznawana za chwast.
„Szarlatan” w kinach od 25 września.

#film #filmy #filmnawieczor #kino #kinoeuropejskie #ziola #medycyna #szarlatan #rosliny #botanika #przyroda #natura #magia #czary #czechy #agnieszkaholland #plakat #plakatyfilmowe #sztuka #kultura #rozrywka #czeski #leczsiezwykopem #lekarz #leki
GutekFilm - Mniszek lekarski (Taraxacum officinale) - wykorzystywany jako roślina jad...

źródło: comment_1595491777VSoiMxGt8OvyY6wohnwzAA.jpg

Pobierz
  • 12
@GutekFilm: obejrzałem kawałek trailera i już wiem, że film będzie o lekarzu co chce pacjentów leczyć starymi metodami a źli lekarze nie chcą tego ale ten szarlatan im pokazuje że wyleczył dzieciaka z aids trawą z rowu ale jednak ci bardzo źli lekarze go prześladują bo są zazdrośni i nie rozumieją jakim CÓDEM on wyleczył dziecku autyzm za pomocą dzwoneczków wykradzionych buddystom w które uderzał zgodnie z rytmiką spadających gwiazd w
@egonszef: XD, pudło!
Niedługo pokażemy polski zwiastun i jakiś sensowny opis, ale na razie możemy zdradzić, że w filmie nie ma żadnych polskich aktorów - raczej sami Czesi, w tym świetny duet Ivan Trojan i jego syn Josef ( ͟ʖ)
@GutekFilm: wy ogarniacie co czytacie?! ja tu piszę o koncepcji filmu a nie czy aktorzy są pochodzenia czeskiego czy polskiego czy tam izraelskiego, nie interesuje mnie to ponieważ to i tak biedaki skoro zgodzili się zagrać w tym filmie