#epapierosy #vape #chemia

Będę robił liquidy bazując na tych aromatach, najwyżej umrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://allegro.pl/aromat-spozywczy-aromaty-spozywcze-w-plynie-6ml-i7480260610.html

Jakieś 60-65% gliceryny, ile % dodać aromatu na początek do gotowej mieszanki? 5%, 10%? Mam dość dokładną wagę. Po jakim czasie smakować i ewentualnie dodawać aromatu? Mogę wykonać np moczenie w ciepłej wodzie jeśli przyśpieszy to "dojrzewanie" płynu.

Co do odmierzania aromatu myślałem o pipecie jednorazowej, pewnie w aptece dostanę? Strzykawka
szczesliwa_patelnia - #epapierosy #vape #chemia

Będę robił liquidy bazując na tych...

źródło: comment_bFrmOsrbQxMfJszA0OKytR8ghBlPE2yY.jpg

Pobierz
Z labu:
Kolega czyści lejek ze spiekiem szklanym przy pomocy roztworu "pirania" (kwas siarkowy + perhydrol). Po tym jak lejek odstał się trochę z tym roztworem, aż wyżarło wszystkie organiczne zabrudzenia, kolega ściągnął resztki, którymi spiek był nasączony, przy pomocy podciśnienia, dolewając wody dla odmycia kwasu. I dla pewności, że wszystko zeszło, oraz aby dobrze wyschło, przemył acetonem.
Za parę chwil zagląda do kolby ssawkowej, widząc że wytrącił się jakiś jasny osad.