Mam takie pytanie ktore od jakiegos czasu nie spedza mi snu z powiek. Mianowicie na etykietach sokow oraz innych przetworow i wyrobow kulinarnych mozna przeczytac wielkimi litrami ze PRODUKT NIE JEST PRODUKOWANY Z KONCENTRATU, albo malymi literkami w skladzie ze 20% to koncentrat z soku i zastanawiam sie jaka to roznica z punktu widzenia konsumenta?

Czy taki koncentrat w jakikolwiek sposob traci na wartosciach odzywczych, ale staje sie toksyczny przez to
Hasz5g - Mam takie pytanie ktore od jakiegos czasu nie spedza mi snu z powiek. Mianow...

źródło: comment_6hTWpZqrGYzMV828FXLE4WDzLkGCTaFF.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#chemia #laboratorium

Pracuje ktoś z was na ICP-OES?
Moja firma otwiera właśnie taką nowa pracownie i mam w niej pracować, tylko że nikt nas nie ma w tym doświadczenia. Chciałam się zapytać czy są w necie jakieś wartościowe opracowania, takie poważniejsze niż definicje dla studentów? Typu choćby niezbędne wyposażenie labu.
@Ejdemson: Jasne, już opisuje. Problem jest taki, że opanowujesz ogrom niepotrzebnej i przestarzałej wiedzy, która jest dosyć ciężka w wykorzystaniu. Prawdziwy rynek chemiczny jest w Polsce niewielki, zaś po ukończeniu Inż. Chemicznej w dużej mierze ze względu na nikłą popularność kierunku musisz w innych branżach tłumaczyć na czym on polega a i tak w sumie łatwo być traktowanym na zasadzie "człowiek do laboratorium". Moim zdaniem są lepsze kierunki, które dają większe
Nie znałem ale myślę, że poznam, dzięki za pomoc, co do tego przykładu zamiast Cl2 nadtlenki można było użyć NBS,CCL4,hV i wtedy zrobić KOH EtOH jeżeli mówimy tylko o powyższym a nie 3-chlorocykloheksenie.
Egzamin ostatecznie zdany na 4.0 <3
@Bukaa_: @Karbostyryl: