Jako mięsożerca- spoko były, jak nie jest krucho z kasą to warto spróbować. Skład pewnie lepszy od mięsnych bo nie ma jak dodać momu.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zakupy #biedronka #lidl #netto #dino #kaufland #koronawirus

Chodzę sobie po wielu marketach i z tego co widzę, to w netto panuje największe oszolomstwo jeżeli chodzi o brak maseczki. Zawsze ktoś się przyczepi. Jak nie obsługa (to rozumiem), to jakiś kupujący oszołom.
Dzisiaj zaatakował mnie jakiś dziadek w obsmarkanej jednorazówce. Na moją grzeczna odpowiedź, że to nie jego interes
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach