Wszystko
Najnowsze
Archiwum
43
Na inflacji wszyscy tracą? Wprost przeciwnie, firmy na niej zarabiają

Pod koniec stycznia sieć sklepów Biedronka podwyższyła ceny wielu towarów. I stało się to tuż przed wejściem w życie tarczy inflacyjnej. Wielu komentatorów sugerowało, że jest to ruch wyprzedzający, aby utrzymać zysk. Na temat wykorzystywania inflacji przez wielkich graczy do zwiększenia...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Niedobry: jak na swieta to mandarynki
- 3
Nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale dlaczego w Biedrze jest zawsze otwarta jedna albo dwie kasy? W Lidlu zawsze są dwie nawet jak nie ma kolejki, a w Biedrze otwierają kolejną dopiero jak ktoś się spruje że jest 5 kas a jedna otwarta i wtedy przychodzi kasjerka i jakby za karę musiała siedzieć na kasie i wykonywać swoją pracę xD
Z drugiej strony dla mnie Biedronka ma lepsze i
Z drugiej strony dla mnie Biedronka ma lepsze i
@Minieri: bo biedra to chlew
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@DajMinusTemuNaDole: @Kroledyp: @lIII:
Może to z Jabłek Papieżówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może to z Jabłek Papieżówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@droid43210: Papież był w Grójcu kiedyś, to by wyjaśniało wszystko
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Elnath: Ale już samoobsługowe działają na Windowsie ¯\_(ツ)_/¯
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PIAN--A_A--KTYWNA: Polski rodzimy gigant z Portugalii
- 1
@panzmarszrutkiwbiszkeku: a Żabka już dawno czeska
@BlackSlip: trzeba wyjąć z kartonu?
@paniejanuszu: trzeba ale folie mozesz zostawic iksde
2247
Pomoc dla Ukrainy: Biedronka - 46 mln zł, Chiny - 3,5 mln zł

Na prośbę strony ukraińskiej chiński Czerwony Krzyż dostarczy serię dostaw humanitarnych o wartości 5 mln juanów. Nie ma to jak homeopatia.
z- 48
- #
- #
- #
@MrCndz: Raczej biedronka ze śluńska.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@pacuja: nie widziałem takiej uwzględniającej ceny, więc robię własną listę dla produktów, które mają niskie ceny. Zwykle apki wyświetlają wszystkie promocje wymienione przez sklep.
- 3
Marzyła by mi się taka apka gdzie mogę wybrać co chcę kupić a ona wskaże sklep i cenę powiedzmy do 2 tyg na przód (chyba tak się gazetki pokazują) oczywiście musiała by być możliwość ustawiania ceny max, np. kupię olej ale za max 4zł i dopiero jak się pojawi w mojej cenie to apka daje znać ...
- 1
@OsiemPiec: awaria naprawiona
- 1
@kontodlabeki: Dzięki!
@BlackSlip ujdzie
- 0
@AVOIDME: mam zdjęcie tabelki
źródło: comment_1646842256jVMjzv44Ac58sWuQ8WzDqM.jpg
PobierzHalo #biedronka ! Przecież to jawna dyskryminacja mężczyzn. Czemu mieszkania wygrywają tylko kobiety???!!!1
Domagamy się parytetu przy przyznawaniu nagród! Minimum połowę powinni stanowić mężczyźni. Połowa z pięciu, to 2,5 więc w zaokrągleniu niech będzie 3, bo przecież my faceci wykonujemy więcej pracy przy takim mieszkaniu... #gorzkiezale #heheszki
Domagamy się parytetu przy przyznawaniu nagród! Minimum połowę powinni stanowić mężczyźni. Połowa z pięciu, to 2,5 więc w zaokrągleniu niech będzie 3, bo przecież my faceci wykonujemy więcej pracy przy takim mieszkaniu... #gorzkiezale #heheszki
źródło: comment_1646836991i2da3k8ZUeXqW05ibV0uqn.jpg
Pobierz- 0
@Sam_Marton: Też się zdziwiłem, że tylko same mieszkania wygrywają kobiety. Totalna Feminizacja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
@astrodamus: POTRZEBNE INFORMACJE POCZEKAJ NA POMOC
- 0
@RRybak: Wtedy kieruję wzrok zabójcy w stronę kasjerki/kasjera pracującej/go obok na normalnej kasie. ;-)
#biedronka
Czy ja czegoś nie rozumiem w tej loterii czy właśnie wyszedłszy na jaw megawał, wygrane same kobiety xD
https://www.biedronka.pl/pl/loteria
Czy ja czegoś nie rozumiem w tej loterii czy właśnie wyszedłszy na jaw megawał, wygrane same kobiety xD
https://www.biedronka.pl/pl/loteria
Pomóżcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chciałem zrobić sushi i chciałabym zrobić wersję z surowym łososiem, czy takie coś z biedronki się nadaje, czy lepiej odpuścić że względu na możliwość kłopotów żołądkowych? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#sushi #gotujzwykopem #biedronka
Chciałem zrobić sushi i chciałabym zrobić wersję z surowym łososiem, czy takie coś z biedronki się nadaje, czy lepiej odpuścić że względu na możliwość kłopotów żołądkowych? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#sushi #gotujzwykopem #biedronka
źródło: comment_16467370963EDLfpQSztIuK462yGj4cJ.jpg
Pobierz- 4
@Zamaloczasunalogin: @ZKPP: Zdania ekspertów jak zwykle podzielone xD
@niewidziszsmutnego: jak to na wypoku. Jak jadlem z lidla i zyje


























( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #biedronka #zakupy #prawo
źródło: comment_1647101404haplfkOc6wWqq8pYDeegrW.jpg
Pobierz