cześć mirasy. wczoraj w biedronce zahaczyłem o wystający kawałek blachy (zdjęcie w komentarzu) i rozerwałem kurtkę. kurtka kosztowała prawie 800 zł i kupiłem ją niecałe 2 tygodnie temu, więc jestem trochę w-------y. złapałem kierownika zmiany, spisaliśmy wstępne oświadczenie i jutro mam przyjść jeszcze raz i dokończyć formalności z głównym kierownikiem tej biedry.

generalnie kurtka jest praktycznie nowa i miała mi posłużyć przez kilka dobrych lat. jakakolwiek naprawa kurki będzie po pierwsze widoczna,
maciekXDDD - cześć mirasy. wczoraj w biedronce zahaczyłem o wystający kawałek blachy ...

źródło: comment_1647771299i3fz2QtHLawVjrmwXK1cia.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciekXDDD: nie powinno być żadnego problemu, sklep na pewno jest ubezpieczony- bierzesz od kierownika dane polisy i zgłaszasz razem ze spisanym oświadczeniem z kierownikiem zmiany. Przygotuj tez fakturę/paragon za kurtkę. Raczej wypłacą w gotówce
  • Odpowiedz
@buysy: @qfefgbythr: @jmuhha: : jeżeli zrobiłeś fotkę, i blacha wystawała niebezpiecznie, nie właziłeś nie wiadomo gdzie tylko na głównej alejce to z ubezpieczenia odzyskasz kase na kurtkę, i wydaje mi się że to @pavl_: sie prędzej zesra, czekam na finał, kręć imbę że mają Ci odkupić nową, tak wpisz w swoje żądania co do zalatwienia sprawy. mają ubezpieczenie od takich przypadków, masz paragon zakupu?
  • Odpowiedz
odnośnie konkursu z 500 tys zł na mieszkanie, z grupy "Biedronkowe Cuda" na FB, że też niektórym chce się takie fejk newsy produkować

czytałem regulamin i tam nie ma nic takiego a już któryś raz widzę że ludzie postują na internecie jakieś zmyślone punkty regulaminu

#biedronka #konkurs
Ksemidesdelos - odnośnie konkursu z 500 tys zł na mieszkanie, z grupy "Biedronkowe Cu...

źródło: comment_16477219407gzY9WPJpXwumBucw00okz.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rentowny_Gornik: kasjerka here, ludzie nawet jak na mojej zmianie stłuką już skasowane wino (czy tam co kolwiek innego) to zawsze im mówię, żeby wzięli sobie z półki nowe.
Historia zasłyszana: facet już zapłacił i odszedł od kasy (zapakował się w firmową torebkę), ale niestety się rozerwała i potłukły się szklane rzeczy. Dostał nowe już bez płacenia
  • Odpowiedz
@wkto: ta została wybudowana jakieś dwa lata temu jako pierwsza biedronka w małym miasteczku. W Legnicy np na kilkanaście Biedronek żadna nie ma tej lady z mięsami, więc jest to w sumie relatywnie rzadkie, przynajmniej na terenie Dolnegośląska i Lubuskiego
  • Odpowiedz
bylem w biedronce bo cole i czulem sie jak w torze przeszkod. Jechala jakas pani z lodowka i prawie nia we mnie wjechala ale bo inne jezdza tymi paleciakami i sam musialem uwazac na nogi aha no i wszedzie kartony sa z warzywami #biedronka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu kucharka posługuje się nożem a nie nożownicą?
Czemu czemu lekarka posługuje się stetoskopem a nie stetoposkopowicą?
Dlaczego feministki nie posługują się logika tylko logiczną?
  • Odpowiedz
Byłoby mi przykro gdybym akurat dzisiaj wygrał mieszkanie od biedronki bo chyba wyrzuciłem paragon #biedronka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Duszqable: jadłem to tylko raz i nigdy więcej, wg mnie jeden z gorszych gotowców z biedry :P Ale zdaję sobie sprawę, że ma to sporą grupę regularnych konsumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz