Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2outmagic
2outmagic

2outmagic

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6918
  • Znaleziska 115
  • Mikroblog 6803
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15
2outmagic
2outmagic
2outmagic 16 min temu
  • 1
#mecz if he dies, he dies
2outmagic - #mecz if he dies, he dies

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic
Autor
15 min temu via Wykop
  • 0
2outmagic

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 22 godz. i 2 min temu
  • 0
#mecz ech daliby ta hydration wczesniej to by bylo dalej 1-0 bo pedzi ta algeria
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 22 godz. i 56 min temu
  • 0
#mecz a tam wracajac do karnego, to chyba był?
bo co on ręke gwizdnal, ze ten algierczyk upadl i wzial pilke w rece? xd
kto by to sprawdzał o 5 rano dajcie spokoj...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic wczoraj, 01:26:31
  • 8
#mecz
ostatni raz Senegal wygral z druzyną europejską na MŚ??
zgadliście!
Polska
(co prawda bił się z Holandią, Anglią, Francją i teraz mocnymi Norwegami, ale wciaz 0-4)
do tego wczesniej w 2002 remis z Szwecją, Danią, Turcją i wygrana z Francją
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElLama
ElLama
wczoraj, 01:37:40 via Wykop
  • 3
@2outmagic: Polska? My last win was from Polska *wykonuje ruchy frakcyjne*
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic przedwczoraj, 17:07:24
  • 1
#mecz ostatnio po takim wywodzie Mielcarskiego (nie Kazia Węgrzyna) nie było karnego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic przedwczoraj, 17:05:32
  • 3
#mecz to powinny być dwa karne xdd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kakaowy_chlebicek
kakaowy_chlebicek
przedwczoraj, 15:35:34
  • 2
Ktoś wie czy dzisiaj b0rek komentuje bo jeśli tak to muszę się mentalnie psychicznie przygotować i tak dalej #mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic przedwczoraj, 15:57:42 via Android
  • 2
@kakaowy_chlebicek: mentalnie przygotować, przyzwyczaić, przyszykować
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic przedwczoraj, 03:07:39
  • 9
#mecz a juz jutrzejszej nocy, chyba najwiekszy hit całej fazy grupowe biorac pod uwage okolicznoscij, dwie gowno druzyny grajace o 5 rano czyli godzinie za pozno zeby siedziec cała noc, a zbyt wczesnie zeby wczesnie wstac
2outmagic - #mecz a juz jutrzejszej nocy, chyba najwiekszy hit całej fazy grupowe bio...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic przedwczoraj, 00:04:58
  • 0
#mecz niezly sedzia czeresniak ze nie dal ostatniej akcji
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 21.06.2026, 23:43:10
  • 1
#mecz ok a ja se analizuje czy gola nie ma przez dobitke czy nie xd
2outmagic - #mecz ok a ja se analizuje czy gola nie ma przez dobitke czy nie xd

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic
Autor
21.06.2026, 23:44:02 via Wykop
  • 0
komedia xd
2outmagic - komedia xd

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 21.06.2026, 23:38:21
  • 0
#mecz tak czysto teoretycznie, bo o to zazwyczaj chodzi, tylko z tak bliskiej odleglosci jest "wieksze zamieszeanie" to jest moment strzalu, uderzasz w bramkarza pilka sie odbija i wtedy spalony jest ewident
2outmagic - #mecz tak czysto teoretycznie, bo o to zazwyczaj chodzi, tylko z tak blis...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic
Autor
21.06.2026, 23:41:16 via Wykop
  • 0
@bonpensiero: no tak ale, to sie liczy wlasnie, ze strzelal ten blizej bramkarza, a dobijal drugi, wiec spalony(chyba ze p------e ale wydaje mi sie ze nie)
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic
Autor
21.06.2026, 23:42:18 via Wykop
  • 0
wrzuce AI bo nie chce mi sie szukac "przepisow", ale to po prostu z bliska jest takie zagmatwane
2outmagic - wrzuce AI bo nie chce mi sie szukac "przepisow", ale to po prostu z blisk...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 21.06.2026, 23:35:31
  • 0
#mecz gdzie tam spalony, przy dobitce chyba?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzopeenR
SzopeenR
SzopeenR
21.06.2026, 23:36:03 via Wykop
  • 0
@2outmagic: przy finalnym strzale chyba że ten drugi brał udzial
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 21.06.2026, 23:26:39
  • 10
#mecz AZ LZA SIE W OKU ZAKRECILA
2outmagic - #mecz AZ LZA SIE W OKU ZAKRECILA

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem
21.06.2026, 23:27:43 via Wykop
  • 1
@2outmagic: nie wiem kto robi lepszy cosplay Polski, Turcja, czy Urugwaj xD
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 21.06.2026, 22:22:08
  • 0
#mecz urugwaj to takie fraudy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 21.06.2026, 19:25:47
  • 0
#mecz pokarał brak krokodylka?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 21.06.2026, 16:27:28
  • 4
#mecz sprzedali mecz z cape verde tak to widze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Desmosedici
Desmosedici
21.06.2026, 16:28:38 via Android
  • 1
@2outmagic: Nie. Po prostu europejskie nacje będą zyskiwały wraz z trwaniem mundialu.
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 21.06.2026, 02:02:57
  • 23
#mecz
to jeszce jedno przypomnienie, ze przegraliśmy na MŚ 0:2, na moje oko, na cztery razy słabszy skład Ekwadoru niz obecny
2outmagic - #mecz 
to jeszce jedno przypomnienie, ze przegraliśmy na MŚ 0:2, na moje ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fornson23
fornson23
21.06.2026, 03:21:47 via Wykop
  • 1
@2outmagic: no taki miły niedzielny poranek musiał Pan zepsuć
fornson23 - @2outmagic: no taki miły niedzielny poranek musiał Pan zepsuć
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
21.06.2026, 09:39:56 via Wypiek
  • 0
@2outmagic a idź pan w c--j, racjonalizowalem to sobie dlatego że to Ameryka pld, inny futbol, zaskoczyli naszych bo to całkowicie inna gra xD
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 21.06.2026, 00:51:17
  • 4
#mecz
mysle, ze to dobry moment by wspomniec, ze Polska juz przegrywala w tym momencie 0-1 do połowy (na mysle, ze kadrowo 4krotnie slabszy Ekwador niz jest teraz)
2outmagic - #mecz 
mysle, ze to dobry moment by wspomniec, ze Polska juz przegrywala ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 20.06.2026, 00:45:07
  • 2
#mecz właśnie przeglądając tiktoka, dużo mi live się przewijało z jakichś trąbienia aut i to masowo przez długi czas, myślałem, że coś "złego" się wydarzyło, a to przebitki z niemieckich miast gdzie n----------a klaksonami już nawet ta godzinę po wygranej Maroka xdd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic
Autor
20.06.2026, 00:48:03 via Android
  • 0
Klasycznie przykladzik
2outmagic - Klasycznie przykladzik

źródło: 1000003143

Pobierz
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 19.06.2026, 02:12:29
  • 4
#mecz
jako zdegenerowany "gambler" ogladalem sporo meczow drugiej koreanskiej ligi i na prawie ostatnie 3 mecze jakie ogladalem byly z golem, w ktorym bramkarz (zakladam ze koreanski skoro to druga liga koreanska) pada na ziemie, pilka sie odbija od ziemi i wypada na gola, podejrzane ale nie wnikam xd

https://youtu.be/w9fbUadzRHM?t=712

tutaj przyklad, zeby nie bylo ze tak pierdziele, ten zapamietalem mocno bo mialem x2 xd
2outmagic - #mecz 
jako zdegenerowany "gambler" ogladalem sporo meczow drugiej korean...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JPRW
JPRW
19.06.2026, 02:16:18 via Wykop
  • 1
@2outmagic: Z FMów pamiętam, że w Korei Płd. był w ogóle przepis, że kluby nie mogą zatrudniać zagranicznych bramkarzy. To miało sprzyjać podniesieniu poziomu golkiperów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Braand
Braand
19.06.2026, 02:32:17 via Wykop
  • 1
@2outmagic: Przecież tutaj powinien być faul xDDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.11.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.02.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking