Miraski, widzieliście gdzieś we Wrockich biedrach kwiat Pink Princess? Różowy pyta ʕ•ᴥ•ʔ
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#wroclaw #kwiaty #ogrodnictwo #biedronka
Miraski, widzieliście gdzieś we Wrockich biedrach kwiat Pink Princess? Różowy pyta ʕ•ᴥ•ʔ
Miraski, widzieliście gdzieś we Wrockich biedrach kwiat Pink Princess? Różowy pyta ʕ•ᴥ•ʔ
źródło: comment_1653724791m6PIeXqiDUGihoTsxUAJGl.jpg
Pobierz- 0
Wrockich biedrach
@kurazjajami: w miastach masz wymiecione takie modne kwiaty. Lepiej pojechać do jakiejś biedry w małym miasteczku w okolicy.
Z kwiatami w sieciowkach masz tak, że oni biorą jak idzie a ludzie którzy im sprzedają dają im największy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Lisownik6750: no ale co w tym heheszkowatego? Na jakimś OS to musi pracować;)
Na SLES (Linux) pracują Żabki, na Windows np. autokasy w McDonald's
Na SLES (Linux) pracują Żabki, na Windows np. autokasy w McDonald's
@hiperchimera wiesz, wykopki po odkryciu ze kasy chodzą na OSach.
Jeszcze nigdy w tym sklepie nie kupiłem dobrego arbuza, w zeszłym roku podjąłem trzy próby i każdy był niedobry. Parę dni temu kupiłem i znowu okazał się dziadowski. Już nigdy w tym sklepie nie kupię arbuza, jak kupowałem w Auchan czy Selgrosie to 3/4 były dobre.
#biedronka
#biedronka
źródło: comment_16536860089q2u4ndtsEuQcnUZEdWyWK.jpg
Pobierz- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@thampel5 żaden arbuz nie jest dobry z sieci. Niestety. Kiedy ściągasz to tonami to nie może zachować jakości
@Szewczenko mmm odcień papieski.
- 1
@Szewczenko: pytanko mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/link/6642449/comment/105431975/#comment-105431975
https://www.wykop.pl/link/6642449/comment/105431975/#comment-105431975
Znalezione na jedynym z grzybiarskich fanpejdżów na FB. Biedronka i jej jakość produktów jak zwykle powala. W słoiczku z podgrzybkami grzyb blaszkowy - ciężko stwierdzić gatunek, bo mały i zamarynowany, więc równie dobrze może to być jadalna opieńka, albo trująca maślanka. Gratuluję dobrego oka znalazcy, bo mogło to go kosztować życie.
#mykopsychologia #biedronka #grzyby #grzybobranie #jedzenie #jedzzwykopem
#mykopsychologia #biedronka #grzyby #grzybobranie #jedzenie #jedzzwykopem
źródło: comment_1653666360InQpnGACpnbo5hjnqnffT3.jpg
Pobierz- 205
@jajajaja2: Widać, że się nie znasz. Poczytaj trochę i się szybko dowiesz jakie trucizny są zawarte w grzybach i które znich jedynie lekko cię zatrują, a które rozwalą ci wątrobę i nerki w ciągu niecałej doby jednym miligramen. Dla zdrowia siebie i innych polecam zamknąć ryj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora
- 448
@agentwywiadu: *6 rodzajów Bulek w jednej reklamówce
- 391
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@maein: blisko
- 2717
@GramofonPannyJanki: uśmiechnij się, jesteś w czytniku
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Rant na biedre.
Dlaczego ta największa sieć handlowa w Polsce ma wiecznie taki syf na sklepie? Dziś stoję i patrzę że wszystkie alejki są praktycznie zawalone luźno stojącymi paletami z towarem - i to nie koniecznie z takim który jest akurat w tej alejce. Na mąkach i makaronach palety z piwem i pampersami, na chipsach i napojach palety z z mlekiem itp. Wiecznie syf. Palety na środku postawione a półki puste. O
Dlaczego ta największa sieć handlowa w Polsce ma wiecznie taki syf na sklepie? Dziś stoję i patrzę że wszystkie alejki są praktycznie zawalone luźno stojącymi paletami z towarem - i to nie koniecznie z takim który jest akurat w tej alejce. Na mąkach i makaronach palety z piwem i pampersami, na chipsach i napojach palety z z mlekiem itp. Wiecznie syf. Palety na środku postawione a półki puste. O
@Netrunner_: oszczędności na personelu, a wszyscy cisną do biedry, jakby nie było innych sklepów. Mam obok siebie aldi, biedrę i lidla i zgadnij gdzie tłumy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@czarujacy_karmelek: co to za kwiat że tak go szukasz?
@czarujacy_karmelek: Dziewczyna kupiła przedwczoraj w biedronce na Opata Chackiego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 22
@Mam-na-imie-Porucznik: ale sracie się o te wyjścia ewakuacyjne, przecież jak będzie pożar to 99% ludzi o nich nie pomyśli tylko wyzabija się w ścisku na głównym wejściu.
- 92
ale sracie się o te wyjścia ewakuacyjne, przecież jak będzie pożar to 99% ludzi o nich nie pomyśli tylko wyzabija się w ścisku na głównym wejściu.
@Sisal: jak padnie zasilanie, to po ciemku widzisz tylko te znaki z zielonymi ludzikami, i to nimi będą się kierować ludzie do wyjścia a nie na pałę iść w stronę "zwykłego" wyjścia
Czy na rynku występuje jakiś problem z dostępnością chusteczek higienicznych?
Od miesiąca nie mogę zakupić w biedronce 10 paka chusteczek w biedronce (3 warstwowych)
W Kauflandzie nie ma najtańszych chusteczek 4 warstwowych.
Ceny najtańszych (i najgorszych jakościowo) w hurtowniach zrównały się z tymi dotychczas najdroższymi.
Od miesiąca nie mogę zakupić w biedronce 10 paka chusteczek w biedronce (3 warstwowych)
W Kauflandzie nie ma najtańszych chusteczek 4 warstwowych.
Ceny najtańszych (i najgorszych jakościowo) w hurtowniach zrównały się z tymi dotychczas najdroższymi.
źródło: comment_1653584698KT36ujjeye0H9SWqsRl3eK.jpg
Pobierz@klossser: potwierdzam, w biedronkach w moich mieście znalezienie chusteczek wyciąganych to cud. Losowo napotkana babka w sklepie powiedziała że to przez kryzys na rynku celulozy, źródło trochę trust me bro ale chyba ma rację.
@klossser: wydaje mi się, że to już od jakichś 2 miesięcy i nie tylko w biedronce. Albo nie ma chusteczek albo jakieś rozgrabione resztki.
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Ale lubię to uczucie jak idę do samoobsługowej kasy i ludzie w kolejce stoją i patrzą zazdrośnie jak nowoczesny i dynamiczny człowiek robi samodzielnie zakupy bez czekania. Do niedawna też stałem w kolejkach i łypalem na takich przebojowych ludzi, aż stałem się jednym z nich( ͡° ͜ʖ ͡°)
#biedronka #lidl #zakupy
#biedronka #lidl #zakupy
- 1
@aa-aa: I najlepiej gdy w tym momencie jest tylko jedna kasa otwarta, kolejka do niej na pół sklepu, pełna starych bab, a Ty bez kolejeczki kasujesz swoje zakupy z uśmiechem na twarzy bo wiesz, że istnieje na tym świecie choć trochę sprawiedliwości
Aczkolwiek robienie dużych zakupów na samoobsługowej to katorga (przynajmniej u mnie), chyba, że się leci na 2 kasy naraz ale wtedy ludzie patrzą jak na p----a xD
Aczkolwiek robienie dużych zakupów na samoobsługowej to katorga (przynajmniej u mnie), chyba, że się leci na 2 kasy naraz ale wtedy ludzie patrzą jak na p----a xD
@aa-aa: porzebne informacije /lub jakies alko i pozamiatane grzecznie czekasz na pania z kasy
@szyderczy_szczur: wczoraj widziłem jak ktoś wydał 600zł na zakupy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@zegarmistrz001: Pamiętam jak robiliśmy zakupy na święta w realu z rodzicami za 250zl
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
12
Carrefour wychodzi z Polski po 25 latach. Nowy właściciel postawi na...

Sieć Carrefour opuszcza polski rynek – poinformował portal dlahandlu.pl. Francuskie sklepy działały w naszym kraju od 1997 roku. Nowym właścicielem ma zostać koncern znany w branży handlu, który zajmował się m.in. rozwojem sieci Żabka.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #































Niestety zmieniło sie to niedawno po wprowadzeniu kas samoobsługowych. Tak jak do tej pory często otwarte były 3-4 kasy, tak teraz zwykle jest 1 oraz 6 kas samoobsługowych, gdzie stoi kobieta pomagająca przy ich obsłudze. Co
źródło: comment_1653737762tHxXgpdGCGYvWgyLjUOnw6.jpg
Pobierz@jegertilbake: niezła patologia XD ale Lidl i tak lepiej to ogarnał, że ma jedną kasjerkę na stałe która stoi i pilnuje kas samoobsługowych. Jak mnie w-----a w biedronce, że jak zjebiesz - a nie jest trudno, ostatnio kupowałem winogrona i na dole siateczki był jakiś kod kreskowy, a waga to też skaner, więc oczywiście zablokowało