Zawsze bardzo lubiłem robić zakupy w Lidlu u mnie w mieście, ponieważ w porównaniu z Biedronką jest tam znacznie czyściej, wiadomo co ile kosztuję, a przede wszystkim z uwagi na dużą ilość otwartych kas były krótkie kolejki.

Niestety zmieniło sie to niedawno po wprowadzeniu kas samoobsługowych. Tak jak do tej pory często otwarte były 3-4 kasy, tak teraz zwykle jest 1 oraz 6 kas samoobsługowych, gdzie stoi kobieta pomagająca przy ich obsłudze. Co
jegertilbake - Zawsze bardzo lubiłem robić zakupy w Lidlu u mnie w mieście, ponieważ ...

źródło: comment_1653737762tHxXgpdGCGYvWgyLjUOnw6.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Tak tak, ten paragon trzeba wziąć i iść spowrotem do kasy zapłacić za zakupy.


@jegertilbake: niezła patologia XD ale Lidl i tak lepiej to ogarnał, że ma jedną kasjerkę na stałe która stoi i pilnuje kas samoobsługowych. Jak mnie w-----a w biedronce, że jak zjebiesz - a nie jest trudno, ostatnio kupowałem winogrona i na dole siateczki był jakiś kod kreskowy, a waga to też skaner, więc oczywiście zablokowało
  • Odpowiedz
@jegertilbake: Sam skanujesz i płacisz gotówką w kasie zwykłej? Ciekawe. Ale ja widziałem jeszcze ciekawsze rumuńskie rozwiązanie w Auchan w Rumunii. Mianowicie, idziesz do normalnej kasy, normalnie masz skanowane wszystko. ALE. Nie płacisz od razu. Dostajesz świstek mały i idziesz do automatu za kasami gdzie płacisz(co ciekawe nie tylko kartą, gotówką też można). I potem odbijasz się paragonem z automatu na bramce. Nie wiem kto wpadł na taki genialny pomysł
  • Odpowiedz
Wrockich biedrach


@kurazjajami: w miastach masz wymiecione takie modne kwiaty. Lepiej pojechać do jakiejś biedry w małym miasteczku w okolicy.

Z kwiatami w sieciowkach masz tak, że oni biorą jak idzie a ludzie którzy im sprzedają dają im największy
  • Odpowiedz
Znalezione na jedynym z grzybiarskich fanpejdżów na FB. Biedronka i jej jakość produktów jak zwykle powala. W słoiczku z podgrzybkami grzyb blaszkowy - ciężko stwierdzić gatunek, bo mały i zamarynowany, więc równie dobrze może to być jadalna opieńka, albo trująca maślanka. Gratuluję dobrego oka znalazcy, bo mogło to go kosztować życie.
#mykopsychologia #biedronka #grzyby #grzybobranie #jedzenie #jedzzwykopem
LubieChleb - Znalezione na jedynym z grzybiarskich fanpejdżów na FB. Biedronka i jej ...

źródło: comment_1653666360InQpnGACpnbo5hjnqnffT3.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 205
@jajajaja2: Widać, że się nie znasz. Poczytaj trochę i się szybko dowiesz jakie trucizny są zawarte w grzybach i które znich jedynie lekko cię zatrują, a które rozwalą ci wątrobę i nerki w ciągu niecałej doby jednym miligramen. Dla zdrowia siebie i innych polecam zamknąć ryj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rant na biedre.
Dlaczego ta największa sieć handlowa w Polsce ma wiecznie taki syf na sklepie? Dziś stoję i patrzę że wszystkie alejki są praktycznie zawalone luźno stojącymi paletami z towarem - i to nie koniecznie z takim który jest akurat w tej alejce. Na mąkach i makaronach palety z piwem i pampersami, na chipsach i napojach palety z z mlekiem itp. Wiecznie syf. Palety na środku postawione a półki puste. O
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale sracie się o te wyjścia ewakuacyjne, przecież jak będzie pożar to 99% ludzi o nich nie pomyśli tylko wyzabija się w ścisku na głównym wejściu.


@Sisal: jak padnie zasilanie, to po ciemku widzisz tylko te znaki z zielonymi ludzikami, i to nimi będą się kierować ludzie do wyjścia a nie na pałę iść w stronę "zwykłego" wyjścia
  • Odpowiedz
Czy na rynku występuje jakiś problem z dostępnością chusteczek higienicznych?

Od miesiąca nie mogę zakupić w biedronce 10 paka chusteczek w biedronce (3 warstwowych)

W Kauflandzie nie ma najtańszych chusteczek 4 warstwowych.
Ceny najtańszych (i najgorszych jakościowo) w hurtowniach zrównały się z tymi dotychczas najdroższymi.
klossser - Czy na rynku występuje jakiś problem z dostępnością chusteczek higieniczny...

źródło: comment_1653584698KT36ujjeye0H9SWqsRl3eK.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale lubię to uczucie jak idę do samoobsługowej kasy i ludzie w kolejce stoją i patrzą zazdrośnie jak nowoczesny i dynamiczny człowiek robi samodzielnie zakupy bez czekania. Do niedawna też stałem w kolejkach i łypalem na takich przebojowych ludzi, aż stałem się jednym z nich( ͡° ͜ʖ ͡°)
#biedronka #lidl #zakupy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aa-aa: I najlepiej gdy w tym momencie jest tylko jedna kasa otwarta, kolejka do niej na pół sklepu, pełna starych bab, a Ty bez kolejeczki kasujesz swoje zakupy z uśmiechem na twarzy bo wiesz, że istnieje na tym świecie choć trochę sprawiedliwości

Aczkolwiek robienie dużych zakupów na samoobsługowej to katorga (przynajmniej u mnie), chyba, że się leci na 2 kasy naraz ale wtedy ludzie patrzą jak na p----a xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach