Chciałem użyć tej oferty z shakeomatu i po wpisaniu numeru telefonu na kasie samoobsługowej wyskoczyło że numer zablokowany xD Ktoś wie ocb?
#biedronka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mistermirun: Zablokowałeś sobie podawanie numeru na kasie na stronie mojabiedronka.pl więc musisz skanować fizycznie kartę. Taka blokada, żeby znajomi nie korzystali z twojej karty.
  • Odpowiedz
J--------E mirki #ceny p------o...
Zazwyczaj większe zakupy robię w #biedronka jednak dzisiaj wyskoczyłem do #lewiatan bo zapomniałem kupić czegoś do pracy, moje zakupy:
Jedna bułka
Pączek
Black energy drink
Koszt tych trzech rzeczy 8,80 zł.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale w lidlu dziadostwo się robi ostatnio z tymi kasami samoobsługowymi - zamykają normalne kasy i nawet jak masz pełen wózek i mówisz że chcesz zapłacić gotówką to kierują do samoobsługowej, kasjerka stoi później przy tej samoobsługowej i kasuje tam produkty zamiast normalnie na taśmie, żeby zapłacić gotówką idziesz z kasjerką do zwykłej kasy.

WTF???!! co za patola, znajomi też się na to skarżyli i teraz zastanawiam się czy to tylko u
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ARTYKUŁ WYCOFANY, POCZEKAJ NA POMOC
* przychodzi kasjerka, zatwierdza, chcesz zapłacić *
POCZEKAJ NA ZATWIERDZENIE WYCOFANEGO PRODUKTU


#biedronka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 324
Pulsuje ten kto minimum raz w życiu został oszukany (okradziony) przez biedronkę na promocji 2-3-4-5-6 (wstaw dowolną liczbę) i zapłać mniej.

Oczywiście zamiast produktu, który powinien być na półce był ten sam tylko 5 gram mniejszy - większy i nie łapał się już na promocję.

#polska #zakupy #biedronka
Caracas - Pulsuje ten kto minimum raz w życiu został oszukany (okradziony) przez bied...

źródło: comment_1654322866lXIqK4Nns2jWoVQVQ6GGfa.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 278
@Caracas: nigdy nie zostałem oszukany, ale może to kwestia farta, albo tego że zwracam zawsze uwagę na gramaturę, smak, podpis Itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Ale się obsrałem.
Przed biedronką stali ultrasi z Lidla i ludziom do toreb zaglądali. Jakiś dziadzia nie chciał pokazać troby, zaczęli się szarpać coś tam jeszcze szczekał do nich, że Ruscy i Niemcy mu nie dali rady to tym bardziej jakieś chuligany z rynsztoku.
Taki w------l obskoczył, że nakrył się nogami i musiała zabierać go karetka.
Ja widząc całą akcję przez witrynę sklepową schowałem klapki pod bluzę, zbiłem piątkę z ultrasami, plunąłem
KanapkaPL - Ale się obsrałem. 
Przed biedronką stali ultrasi z Lidla i ludziom do tor...

źródło: comment_16542453956z1Z8S2wmLG1WBqFh6zYoJ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach