Biorę na samoobsługową biedronkowe warzywa na patelnię, błąd! (mniej więcej) "nieprawidłowa waga, oczekiwana 500g, a jest 750". Pani z obsługi coś tam pogmerała i poszło....pik, pik, pik... skanuję goździki... BŁĄD!, znowu się coś nie zgadza :( A już tak się polubiłam z ich kasami.. już było tak fajnie :( Omija człowiek kolejkę, chce przyspieszyć, a przez głupie błędy odciąga obsługę od zwykłej zakorkowanej kasy :/
#biedronka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ewataewa: Bo biedronce szkoda piniondza na zatrudnienie osoby, która będzie pilnować samoobsługowych (jak np w auchanie). Potem kasjerka przychodzi i nie dosyć że opóźnienia na samoobsługowej to jeszcze na zwykłej xd
  • Odpowiedz
Taką promocje znalazłem w biedrze. Cena za sztukę 1,49zł, a za czteropak 15,96zł i wziąłem 8 które były "luzem" a i tak baba miała problem że cena za czteropak inna i reszty nie sprzedała po tej atrakcyjnej cenie (a po robocie pewnie sama se wszystkie weźmie). Teoretycznie mógłbym zerwać tą folię i wziąć wszystkie gdybym był złośliwy. Zastanawiam się czy się nie wrócić i kłócić o to ( ͡° ͜ʖ
boroniowy - Taką promocje znalazłem w biedrze. Cena za sztukę 1,49zł, a za czteropak ...

źródło: comment_16534161700ca7f2Emt1Nbs8t0UQuzA3.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boroniowy: to ją wez za rękę i zaprowadz i pokaz cene 1,50 ewidentnie wskazujaca, ze chodzi o produkt z kartonu, do ktorego przyczepiono cene. Wiec chvesz to, do czego jest przyczepuona cena, w tej wlasnie cenie. A jesli to jest caly czteropak, to nawet lepiej :P
  • Odpowiedz
  • 9
@darek-jg
@mazaken
@butterfly
@Bartek5435
@cutecatboy za drugim razem jak pojechałem pół godziny później cena była podana 3,99zł za sztukę ale na czytniku pokazało 1,49zł dalej, więc r--------m folię i wziąłem najpierw 12 jakby sie nie udalo i potem się wróciłem i wziąłem jeszcze 36 XDDD czyli łacznie mam 56 piw. Oczywiście potem babka darła mordę że tak nie wolno itd ale powiedziałem jej żeby se zadzowniła do
boroniowy - @darek-jg 
@mazaken 
@butterfly 
@Bartek5435 
@cutecatboy za drugim razem...

źródło: comment_1653422685uooB1tn02DjX88eHfvTqLt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie wiem jakie Wy macie doświadczenia z zamawianiem z #biedronka zakupow przez #glovo ale od kiedy wprowadzili tą usługę - dwa lata temu, to działa to tragicznie. Anulowane zamówienia w momencie gdy ma być zrealizowane, połowa produktów nie dociera, masz pełny koszyk klikasz zamów - sklep jest nie dostępny, usuwa wszystkie zakupy z koszyka, bugi w apce - np niekiedy pokazuje ze mój adres jest spoza strefy mimo
A.....7 - Nie wiem jakie Wy macie doświadczenia z zamawianiem z #biedronka zakupow pr...

źródło: comment_1653382711frJFm7dRn1F4NJyJRNfijH.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yupitr: po kilku latach używania kas samoobsługowych prawie codziennie, może raz na sto muszę wzywać pracownika bo coś się stało. I o ile nie jest to lidl/biedra w godzinach szczytu to zawsze ktoś od razu podchodzi.
  • Odpowiedz
Najgorszym co może się przydarzyć w sklepie #biedronka to moment kiedy po wyłożeniu zakupów na taśmę okazuje się, ze w całym sklepie nie ma ani jednej siatki xD ni jednorazówki ni wielorazowki. No kto to widziol?
#biedronka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mi nie chodzi o te parę gram chleba, tylko o to, że za każdym razem jest to samo i kasjerka musi przyjść ;|
  • Odpowiedz
@butterfly: masz częściowo rację, ja ten chleb w ogóle niepotrzebnie kładłem do strefy pakowania, nabijasz chleb, ale nie kłaść go do strefy pakowania, trochę dziwne, ale działa
  • Odpowiedz
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach