Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
Kupiłem z ciekawości biedronkową colę i o dziwo okazała się dobra, mało tego, uważam, że jest lepsza od Pepsi i Coca-Coli. #biedronka
@butterfly: Już topchipsy prawie za 5 zł...
@dumnymagazynier @butterfly to nie to samo
źródło: comment_1654709258S5n4qwL5E7cN6xCIpxRO7i.jpg
Pobierz- 29
@Malinowy_nos: Paaanie, jak na standardy tej sieci, to tutaj jest zajebiście schludnie
@Malinowy_nos: Czepiasz się, jest spoko jak na Biedre. Zazwyczaj nie ma przejścia, rzeczy są porozwalane, w kącie leży olbrzymia sterta pustych kartonów
Pierwszy raz skorzystałem z aplikacji TOO GOOD TO GO i jestem naprawdę zadowolony całość kosztowała 12zl. Daty ważności do jutra lub do dziś.
Kinderki znacznie dłuższy termin tylko opakowanie uszkodzone.
Ocena 10/10
#zakupy #biedronka #toogoodtogo
Kinderki znacznie dłuższy termin tylko opakowanie uszkodzone.
Ocena 10/10
#zakupy #biedronka #toogoodtogo
źródło: comment_1654684060JOWCpMY0USIcZdK2CuMOEI.jpg
Pobierz- 2
@Malinowy_mus: w piecu gazowym będzie ciężko ale zrobię w salonie ognisko na środku xD
#biedronka orzechy włoskie 180g podrożały dziś o 3 zł na paczce. Ja p------e (╯°□°)╯︵ ┻━┻ z-----y kraj
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@heniek_8: ludzi brakuje a firma jakoś się nie garnie do dołożenia etatów. Co jednocześnie nie przeszkadza im w j..niu pracowników właśnie za długi czas oczekiwania na zatwierdzenie alko czy złej wagi xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@swiezyczosnek: chodzi o to że nakupowali pewnie dużo tej max i nie schodzi to zastawiają tą i nie dodają zwykłej by zeszła. Chociaż ja też jestem team pepsi zwykła
- 1
@NaczelnyAgnostyk: jest to możliwe, dzięki
- 2
@grand_khavatari: Trio warzywne z biedry jest spoko.
- 1
@grand_khavatari:
Takie na patelnie? Z Biedry żadne, małe paczki i głównie ziemniaki.
Z Lidla meksykanska, amerykanska, klasyczna, chinska jak lubisz cebulę, azjatycka.
Takie na patelnie? Z Biedry żadne, małe paczki i głównie ziemniaki.
Z Lidla meksykanska, amerykanska, klasyczna, chinska jak lubisz cebulę, azjatycka.
Co prawda ceny rosną ale biedra trzyma poziom i nadal jest tak jak bylo - czyli chlew i syf
#biedronka
#biedronka
źródło: comment_1654619647HZkYFsw8z1NzERK4wcK2JP.jpg
Pobierz@Pangia: tak samo czystość biedronka > Lidl
szczerze powiedziawszy to ostatnio znacznie częściej widzę chlew w lidlach niż w biedronkach
@Pangia: O to to wczoraj byłem w lidelku, to przejść nie szło, a do lodówki z lodami był taki dostęp, że trzeba było robić akrobacje :)
Już w stonce lepiej.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
@thrawn41: dziękuję za wypowiedź fajny kanał super robote robicie chłopaki to na się już rozłączam przepraszam że zajmuje linie trzymaj się Krzysiu
Ten nowy biPałer ice cool to katastrofa
Jest gorszy nawet od frugo o smaku waty cukrowej, a to spore osiągnięcie ヽ( ͠°෴ °)ノ
#biedronka #sorryzenieopolityce hihi
Jest gorszy nawet od frugo o smaku waty cukrowej, a to spore osiągnięcie ヽ( ͠°෴ °)ノ
#biedronka #sorryzenieopolityce hihi
konto usunięte via iOS
- 1
@Neaopoliti: Nie, ja mam Nutelle.
- 1
ja tunczyka wczoraj puszka 1+1 a dzisiaj byla pizza dr oetker 1+1 2x 4 sery za 2*7.60 cud miód orzeszki ze tak powiem xd
Na pełnej ku... się rozpędz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Ders0n śmiało, zmieścisz sie
#biedronka #cebuladeals
Kurła ten shakeomat jest zajebisty xD
Przedwczoraj żarcie dla kotów nieźle przecenione, wczoraj 2x tigerek po 1.20 jeden, tak teraz picunia za 3.80 jedna (ʘ‿ʘ)
Kurła ten shakeomat jest zajebisty xD
Przedwczoraj żarcie dla kotów nieźle przecenione, wczoraj 2x tigerek po 1.20 jeden, tak teraz picunia za 3.80 jedna (ʘ‿ʘ)
źródło: comment_1654556738cl8NILFJDmNefjxgbHtTei.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@BlackReven: dobre jest faktycznie
mi się w sobotę wylosowali niebieskie Książęce po 3,49 jak normalnie jest po 5 zł
innym razem Berlinki po 3 zł
mi się w sobotę wylosowali niebieskie Książęce po 3,49 jak normalnie jest po 5 zł
innym razem Berlinki po 3 zł
- 15
Polak musi mieć promocje, Niemiec stale niską cenę.
Jak kupuje kurczaka z #lidl czy #biedronka to on jest taki twardy super się go kroi i może wytrzymać dosłownie z tydzień, żeby się nie zepsuć. Gdy kupuje kurczaka w jakiś delikatesach, sklepach mięsnych to ten kurczak jest taki bardziej „miękki” i dosłownie po 2 dniach w lodowce czuć, ze się psuje. Z czego to wynika?
#kciochpyta #jedzenie
#kciochpyta #jedzenie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@JaZestarym: Spróbuj kawę kapsułkową w biedrze kupić. Janusze otwierają każde pudełko i wyjmują po jedną, dwie kapsułki.
- 2































#biedronka
9-11.06:
→ #cebula KG / 1,5
→ #boczekrolowany wieprzowy surowy Czas na Grill 300g (x2) / 14
źródło: comment_1654732868hHlRSeYXgkDQRb6T4TECsG.jpg
Pobierz