via Android
  • 2
@mccloud czasem tak jest że przy kasie okazuje że raz masz pełny koszyk i wydasz 70 zł, a raz kupisz kilka rzeczy, które weźmiesz w rękę i pyk 40zl
  • Odpowiedz
Kupiłem z ciekawości biedronkową colę i o dziwo okazała się dobra, mało tego, uważam, że jest lepsza od Pepsi i Coca-Coli. #biedronka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#biedronka orzechy włoskie 180g podrożały dziś o 3 zł na paczce. Ja p------e (°° z-----y kraj
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szczerze powiedziawszy to ostatnio znacznie częściej widzę chlew w lidlach niż w biedronkach


@Pangia: O to to wczoraj byłem w lidelku, to przejść nie szło, a do lodówki z lodami był taki dostęp, że trzeba było robić akrobacje :)
Już w stonce lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ten nowy biPałer ice cool to katastrofa

Jest gorszy nawet od frugo o smaku waty cukrowej, a to spore osiągnięcie ( ͠° °)

#biedronka #sorryzenieopolityce hihi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak kupuje kurczaka z #lidl czy #biedronka to on jest taki twardy super się go kroi i może wytrzymać dosłownie z tydzień, żeby się nie zepsuć. Gdy kupuje kurczaka w jakiś delikatesach, sklepach mięsnych to ten kurczak jest taki bardziej „miękki” i dosłownie po 2 dniach w lodowce czuć, ze się psuje. Z czego to wynika?

#kciochpyta #jedzenie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach