Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 164
- 57
@cosiek02 ten zestaw 99zl
- 4
#listazakupow 2022
#biedronka
9-11.05:
→ #jablka (golden delicious, zielone, jonagold, ligol, szampion, gala, lobo, idared) KG / 1,4
9-14.05:
#biedronka
9-11.05:
→ #jablka (golden delicious, zielone, jonagold, ligol, szampion, gala, lobo, idared) KG / 1,4
9-14.05:
źródło: comment_1652051507cB8bfmqdSDVQEvT5WxG1Vw.jpg
Pobierz@Viktor7874: to oznacza ze w---------y wiecej zagestnika
- 2
Czy w biedronce albo Lidlu kupię dobre wytrawne wino? Cena nieważna. Piłem za 15 zł i za 50 i każde wytrawne smakowało tak samo xD. Może jestem z-----y ale gdy robiłem wino samemu to każde smakowało inaczej, smaki odczuwam dosyć dobrze, wino pije rzadko. Przez miesiąc pijalem co kilka dni, różne wina, ale niestety każde wciąż smakowało identycznie
#wino #lidl #biedronka
#wino #lidl #biedronka
@zGdyniMlodyG:
Ostatnio piłem Loios. Na etykiecie "wytrawne", ale jak dla mnie bardzo umiarkowanie. Słaba kwaśność (a mam wrażenie, że wytrawne wina zazwyczaj są dość kwaskowe). Nie czuć alko. Super aromatów tam nie znajdziesz, ale jak na wino za 15-20 zł (już nie pamiętam ceny dokładnej) to jest bardzo spoko. Taka ciekawostka: wino zamykane prawdziwym korkiem, co dzisiaj jest już chyba rzadko spotykane.
Ostatnio piłem Loios. Na etykiecie "wytrawne", ale jak dla mnie bardzo umiarkowanie. Słaba kwaśność (a mam wrażenie, że wytrawne wina zazwyczaj są dość kwaskowe). Nie czuć alko. Super aromatów tam nie znajdziesz, ale jak na wino za 15-20 zł (już nie pamiętam ceny dokładnej) to jest bardzo spoko. Taka ciekawostka: wino zamykane prawdziwym korkiem, co dzisiaj jest już chyba rzadko spotykane.
źródło: comment_1651934700SrmLnq2YiabXj3EJdzEGsZ.jpg
Pobierz@zGdyniMlodyG: Polecam aplikację Vivino.
Kupiłem sobie w biedrze "Chicken Box Mix Nuggetsy i Skrzydełka panierowane" no ale problem taki że jedyna opcja przygotowania to piekarnik, jak je wrzucę na patelnie to będzie git czy nie?
To jest takie malutkie że mi pospada z piekarnika bo mam tylko takie kratki, no i ogólnie nie chcę mi się w piekarniku robić ale na patelnie bym wrzucił.
Tylko czy to będzie jadalne z patelni?
#gotowanie #pytanie
To jest takie malutkie że mi pospada z piekarnika bo mam tylko takie kratki, no i ogólnie nie chcę mi się w piekarniku robić ale na patelnie bym wrzucił.
Tylko czy to będzie jadalne z patelni?
#gotowanie #pytanie
źródło: comment_1651922855gGdSMnQm7qgfqSxjy7Nrrp.jpg
Pobierz- 178
- 345
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#zakupy #lidl #biedronka #kiedystobylo ...wszystkim wykopkom którzy tak baaardzo tęsknią za sklepami w uliczkach na pół miasta, za targowiskami na uboczu, przeciwnikom galerii handlowych i dyskontów, życzę powrotu do takiej rzeczywistości...może wtedy nie będzie wam nic przeszkadzać w super zakupach...;)
źródło: comment_1651893326CcdVkFUZsHmiddGYHTbzzs.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Tefes93: żabka zawsze miała spoko
Co się stało że w biedrze nie ma top chipsów od kilku tygodni ( ಠ_ಠ) ?
Bo że z laysami mają beef to czytałem
#biedronka #pytanie #kiciochpyta
Bo że z laysami mają beef to czytałem
#biedronka #pytanie #kiciochpyta
@Bazy1i: Ostatnio dwa razy była promka na czipsy 2+1 i poszło wszystko
Putin wykupił bo mu się czitosy dla bohaterów skończyły
Agorunia od informowania i promowania polskiej żywności przechodzi do krytykowania i piętnowania tych, którzy kupują jakąkolwiek inną. Powodzenia, to się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)Kolejny krok - zakazać zagranicznej. (W sumie jest bliżej niż się wydaje)
https://www.facebook.com/projektAGROunia/posts/2453971531406197
Oczywiście sama postać "Mamy "Ginekolog"" to rak.
https://www.facebook.com/projektAGROunia/posts/2453971531406197
Oczywiście sama postać "Mamy "Ginekolog"" to rak.
źródło: comment_1651828586RQdp696P6qwLu6FLkFifTX.jpg
Pobierz5
GIS ostrzega: Salmonella wykryta w partii roladek z kurczaka

Coś często się zdarzają takie przypadki w biedronce... Chyba czas przestać jeść ten syf.
z- 5
- #
- #
- #
zagadka, #oszukujo czy nie?
wziałem 2 pianki do golenia nivea z promocji, przy zakupie 2 powinienem zapłacić 2 x 7,99 zł = 15,98zł
a na paragonie jest 27 zł czyli 11zł róznicy
brałem
wziałem 2 pianki do golenia nivea z promocji, przy zakupie 2 powinienem zapłacić 2 x 7,99 zł = 15,98zł
a na paragonie jest 27 zł czyli 11zł róznicy
brałem
źródło: comment_1651823003YTNL5PGVRVIvnnQ4K8Kplw.jpg
Pobierz- 10
@Ksemidesdelos: pianka do golenia - żel do golenia
@Ksemidesdelos: na jednym jest napisane pianka, na drugim żel.
W sądzie nie wygrasz. Ale nauczka jest, na szczęście niezbyt kosztowna
W sądzie nie wygrasz. Ale nauczka jest, na szczęście niezbyt kosztowna
Jak kupię dekoder DVB T2 HEVC z #biedronka i okaże się, że ma za słabą głowicę, to przyjmą na zwrot?
Z innymi rzeczami (ubrania) nie robili zazwyczaj problemów.
Kupiłem w grudniu jakiś dekoder z Aliexpress i jak go podłączam, to zakłócenia są 10 razy większe niż przy poprzednim sprzęcie.
#tv #telewizja #telewizjanaziemna #pytanie #kiciochpyta
Z innymi rzeczami (ubrania) nie robili zazwyczaj problemów.
Kupiłem w grudniu jakiś dekoder z Aliexpress i jak go podłączam, to zakłócenia są 10 razy większe niż przy poprzednim sprzęcie.
#tv #telewizja #telewizjanaziemna #pytanie #kiciochpyta
Terrabox t3, opticum nytrobox red i jakas najtansza manta z moich obserwacji wszystko to to samo jedynie bym zwrocil uwage by mial pilot programowalny by nim wlaczyc tez tv i tyle :D Ale uzywam opticum a reszta u rodziny :D
@fiberian_hufky76: oddaj na reklamację
@Rudszy_132: daj znać czy Ci posmakowało
@Rudszy_132: ja robiłem pół na pół, czasem też dolewalem setkę wiśniowej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@UlicznyPoeta szukaj w aplikacji blix, wpisujesz konserwa i odnajduje ci sklepy gdzie jest taki produkt w gazetce
- 0
@maszy666: ooo dziękówa, już sprawdzam
- 0
#dieta #sniadanie #biedronka
Macie jakieś stronki, blogi czy cokolwiek z ciekawymi i zdrowszymi śniadaniami z biedronki? Mam ten sklep koło pracy i bardzo często właśnie tam zaopatruje się w jedzenie rano. Chętnie bym jakieś nowe pomysły wypróbował ;) bo czasem wpadam na chwilę łapie co znam i zazwyczaj to samo jem a przydało by się jakieś urozmaicenie
Macie jakieś stronki, blogi czy cokolwiek z ciekawymi i zdrowszymi śniadaniami z biedronki? Mam ten sklep koło pracy i bardzo często właśnie tam zaopatruje się w jedzenie rano. Chętnie bym jakieś nowe pomysły wypróbował ;) bo czasem wpadam na chwilę łapie co znam i zazwyczaj to samo jem a przydało by się jakieś urozmaicenie
- 12
@sylwke3100: biedronka bo po drodze
@sylwke3100: jak można robić zakupy w obsranej biedronce xD

































1,30zł za litr.
#pepsi #biedronka #inflacja #podatekcukrowy #zakupy
źródło: comment_1652082247v35DGCtw9pgJ03IQkGa5bx.jpg
Pobierz