via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@inty: całe szczęście z tym podatkiem, dzięki niemu przynajmniej Pepsi bez cukru też kosztuje 5zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy w biedronce albo Lidlu kupię dobre wytrawne wino? Cena nieważna. Piłem za 15 zł i za 50 i każde wytrawne smakowało tak samo xD. Może jestem z-----y ale gdy robiłem wino samemu to każde smakowało inaczej, smaki odczuwam dosyć dobrze, wino pije rzadko. Przez miesiąc pijalem co kilka dni, różne wina, ale niestety każde wciąż smakowało identycznie

#wino #lidl #biedronka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zGdyniMlodyG:

Ostatnio piłem Loios. Na etykiecie "wytrawne", ale jak dla mnie bardzo umiarkowanie. Słaba kwaśność (a mam wrażenie, że wytrawne wina zazwyczaj są dość kwaskowe). Nie czuć alko. Super aromatów tam nie znajdziesz, ale jak na wino za 15-20 zł (już nie pamiętam ceny dokładnej) to jest bardzo spoko. Taka ciekawostka: wino zamykane prawdziwym korkiem, co dzisiaj jest już chyba rzadko spotykane.
z.....u - @zGdyniMlodyG: 

Ostatnio piłem Loios. Na etykiecie "wytrawne", ale jak d...

źródło: comment_1651934700SrmLnq2YiabXj3EJdzEGsZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kupiłem sobie w biedrze "Chicken Box Mix Nuggetsy i Skrzydełka panierowane" no ale problem taki że jedyna opcja przygotowania to piekarnik, jak je wrzucę na patelnie to będzie git czy nie?

To jest takie malutkie że mi pospada z piekarnika bo mam tylko takie kratki, no i ogólnie nie chcę mi się w piekarniku robić ale na patelnie bym wrzucił.

Tylko czy to będzie jadalne z patelni?

#gotowanie #pytanie
L.....y - Kupiłem sobie w biedrze "Chicken Box Mix Nuggetsy i Skrzydełka panierowane"...

źródło: comment_1651922855gGdSMnQm7qgfqSxjy7Nrrp.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy u was w biedronce też już nie ma reklamówek foliowych? ¯\_(ツ)_/¯ czy tylko u mnie cos sie p------o i od kilku dni nie mają na stanie reklamówek? No i ogólnie sporo produktów na półkach brakuje jakby dostaw nie mieli

#pytanie #zakupy #biedronka #lidl
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#zakupy #lidl #biedronka #kiedystobylo ...wszystkim wykopkom którzy tak baaardzo tęsknią za sklepami w uliczkach na pół miasta, za targowiskami na uboczu, przeciwnikom galerii handlowych i dyskontów, życzę powrotu do takiej rzeczywistości...może wtedy nie będzie wam nic przeszkadzać w super zakupach...;)
nudziarz123 - #zakupy #lidl #biedronka #kiedystobylo ...wszystkim wykopkom którzy tak...

źródło: comment_1651893326CcdVkFUZsHmiddGYHTbzzs.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agorunia od informowania i promowania polskiej żywności przechodzi do krytykowania i piętnowania tych, którzy kupują jakąkolwiek inną. Powodzenia, to się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)Kolejny krok - zakazać zagranicznej. (W sumie jest bliżej niż się wydaje)
https://www.facebook.com/projektAGROunia/posts/2453971531406197

Oczywiście sama postać "Mamy "Ginekolog"" to rak.

Neobychno - Agorunia od informowania i promowania polskiej żywności przechodzi do kry...

źródło: comment_1651828586RQdp696P6qwLu6FLkFifTX.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Neobychno: @sphinxxx: nawiasem mówiąc mama ginekolog nie jest nawet ginekologiem xD a jak mam wybór kupić stare polskie papucie a młode egipcjanki to wybór jest prosty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Terrabox t3, opticum nytrobox red i jakas najtansza manta z moich obserwacji wszystko to to samo jedynie bym zwrocil uwage by mial pilot programowalny by nim wlaczyc tez tv i tyle :D Ale uzywam opticum a reszta u rodziny :D
  • Odpowiedz
#dieta #sniadanie #biedronka

Macie jakieś stronki, blogi czy cokolwiek z ciekawymi i zdrowszymi śniadaniami z biedronki? Mam ten sklep koło pracy i bardzo często właśnie tam zaopatruje się w jedzenie rano. Chętnie bym jakieś nowe pomysły wypróbował ;) bo czasem wpadam na chwilę łapie co znam i zazwyczaj to samo jem a przydało by się jakieś urozmaicenie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach