Wszystko
Najnowsze
Archiwum

mwink
via iOS- 0
Skaner nie czyta mi karty Moja #biedronka z nowej aplikacji. Próbowałem też na telefonie żony i jest to samo. Ktoś zna jakiś patent na to?

mwink
- 0
@Catmmando: Próbowałem tak. Nawet położyłem na szkiełku telefon i czekałem z 20 sekund. :(

andromenda
via Wykop Mobilny (Android)- 0
@mwink: skanuje
- 255
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
O zmilujcie się #biedronka xd omg
Gdzie to stało? Jak ja się cieszę że pod koniec roku otwierają u mnie lidla.
Gdzie to stało? Jak ja się cieszę że pod koniec roku otwierają u mnie lidla.
źródło: comment_1654022219bQ5IDqeWtfIyUvDaXs1ykA.jpg
Pobierz- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 0
skoro żeby oddać butelki w leclercu trzeba podpisać skserowany paragon w punkcie obsługi klienta, to jak to się odbywa w #biedronka ? bo coś czuje że z prostej i wręcz odruchowej czynności wyjdą jakieś problemy (-‸ლ)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Mete: no widocznie bardziej się sklepom opłacało jedynie pobrać kaucję, więc często były zniechęcenia do zwrotów przez wymóg paragonu itp.
Albo biedra oraz lidl zwyczajnie wliczały kaucję w cenę, zamawiając u producenta nadruk "bezzwrotna", chociaż butelki były identyczne oraz cena zbliżona lub identyczna np. 3 zł albo 2,5 + 0,5 w innym sklepie.
Więc chociaż tyle, że zmienia się na plus, ale oczywiście dalej nie jest ok.
Albo biedra oraz lidl zwyczajnie wliczały kaucję w cenę, zamawiając u producenta nadruk "bezzwrotna", chociaż butelki były identyczne oraz cena zbliżona lub identyczna np. 3 zł albo 2,5 + 0,5 w innym sklepie.
Więc chociaż tyle, że zmienia się na plus, ale oczywiście dalej nie jest ok.
0
Dlaczego Carrefour poniósł klęskę w Polsce - Nowy właściciel sprzeda sieć?

Carrefour w Polsce od lat nie otwierał nowych lokalizacji, przejmował sklepy po Tesco, Praktikerze, różnych podupadających sklepach. To powód, dla którego sprzedaje swój biznes w Polsce. Dlaczego Polacy nie chcieli już kupować w tej sieci, a woleli Lidla, Biedronkę czy Kauflanda?
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
@lenovo99: napoje bez cukru powinny nie mieć prawa istnienia za ten obrzydliwy smak + każdy monster smakuje według mnie tak samo obrzydliwie słodko taka woda z cukrem czy jakimś tam słodzikiem.
- 2
@lenovo99: Jeden z lepszych energoli moim zdaniem. W dodatku zerówka. A i sam bananowy smak to coś nowego.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@inko-gnito: ja w tych godzinach nauczyłem się nie robić zakupów jak nie muszę bo często gęsto sklep z------y emerytami ktorzy szukają promocji jak świętego graala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@inko-gnito: jakie miasto?
- 3
Skaner cen w nowej aplikacji #biedronka to jest sztos.
źródło: comment_1653980987gBzURThllg3cbL7ct5aLkA.jpg
Pobierz- 0
Co dostaliście w "potrzasnij i odbierz" w aplikacji? Mi dali nutelle w promocji chyba coś sugerują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#biedronka
#biedronka
- 0
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
@rales: zdecydowanie zupa pomidorowa z makaronem orze czy coś takiego. Dobry skład, smak i idzie pojeść
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Kuuuuuurwa mać, co to jest?! Kupiłem pierś z kurczaka w #biedronka i takie coś było w opakowaniu z kurczakiem. Aż mi się niedobrze zrobiło, gdzie to zgłaszać?
#gotujzwykopem
#gotujzwykopem
źródło: comment_1653907223DcQodKxc5kkBfIyAOQwJ7o.jpg
Pobierz- 2
#listazakupow 2022
#lidl
30.05-1.06:
→ #makmielony niebieski Belbake 200g / 3,4
→ #malinyswieze 200g / 6
#lidl
30.05-1.06:
→ #makmielony niebieski Belbake 200g / 3,4
→ #malinyswieze 200g / 6
źródło: comment_16538584533lo2D3HvTIdZBEEixCuUoZ.jpg
Pobierz- 3
@Wasky: ja czekam aż jakiś sklep wprowadzi takie skanowanie że przed włożeniem do koszyka skanuje, potem podchodzę do kasy, wykładam wszystko na wagę, skanuje kod qr z telefonu, do kasy zaczytują się produktu, porównywana jest waga, place i odchodzę.
- 4
- 2
Fajne kawy "premium" - Biedronkia w #kolobrzeg
-75% taniej.
Cena na kasie 9.90 zł normalnie 73.99 zł (najtaniej na necie )
Może gdzieś jeszcze znajdziecie na mieście bo jedna ogołocona do zera przez moją osobę (49 kaw xD)
-75% taniej.
Cena na kasie 9.90 zł normalnie 73.99 zł (najtaniej na necie )
Może gdzieś jeszcze znajdziecie na mieście bo jedna ogołocona do zera przez moją osobę (49 kaw xD)
źródło: comment_1653764529ufuWSyxvWVSWtVubzmTru9.jpg
Pobierz@Caracas: przecież ten juan valdez to jakiś miesiąc leżał w biedrze za chyba 25 (ale nie pamietam czy to było z promocją czy bez) a na pewno na promce w tygodniu hondurasu czy czegoś tam
- 0
49 kaw
@Caracas: przecież o ile nie prowadzisz kawiarni to zanim dojdziesz do połowy nawet to to już będzie stare i nic z tego "premium" nie zostanie ;)
- 5
- 3
@LeVr: Ma lepiej niż 50% ludzi w tym kraju. Własne mieszkanie, jedzenia i picia pod dostatkiem, bez ZUS, KRUS, dochodowego, VATów sratów i kłamcy Morawieckiego, to jeszcze narzeka to to
- 0
@O2O2122: zobacz ostatnie posty pod tagiem #lidl
hehehehehehehehehehe
https://www.wykop.pl/wpis/65794461/mmm-ale-pyszne-paroweczki-kupilem-wczoraj-w-lidl-s/
hehehehehehehehehehe
https://www.wykop.pl/wpis/65794461/mmm-ale-pyszne-paroweczki-kupilem-wczoraj-w-lidl-s/
- 34
Zawsze bardzo lubiłem robić zakupy w Lidlu u mnie w mieście, ponieważ w porównaniu z Biedronką jest tam znacznie czyściej, wiadomo co ile kosztuję, a przede wszystkim z uwagi na dużą ilość otwartych kas były krótkie kolejki.
Niestety zmieniło sie to niedawno po wprowadzeniu kas samoobsługowych. Tak jak do tej pory często otwarte były 3-4 kasy, tak teraz zwykle jest 1 oraz 6 kas samoobsługowych, gdzie stoi kobieta pomagająca przy ich obsłudze. Co
Niestety zmieniło sie to niedawno po wprowadzeniu kas samoobsługowych. Tak jak do tej pory często otwarte były 3-4 kasy, tak teraz zwykle jest 1 oraz 6 kas samoobsługowych, gdzie stoi kobieta pomagająca przy ich obsłudze. Co
źródło: comment_1653737762tHxXgpdGCGYvWgyLjUOnw6.jpg
Pobierz- 23
- Tak tak, ten paragon trzeba wziąć i iść spowrotem do kasy zapłacić za zakupy.
@jegertilbake: niezła patologia XD ale Lidl i tak lepiej to ogarnał, że ma jedną kasjerkę na stałe która stoi i pilnuje kas samoobsługowych. Jak mnie w-----a w biedronce, że jak zjebiesz - a nie jest trudno, ostatnio kupowałem winogrona i na dole siateczki był jakiś kod kreskowy, a waga to też skaner, więc oczywiście zablokowało
@jegertilbake: Sam skanujesz i płacisz gotówką w kasie zwykłej? Ciekawe. Ale ja widziałem jeszcze ciekawsze rumuńskie rozwiązanie w Auchan w Rumunii. Mianowicie, idziesz do normalnej kasy, normalnie masz skanowane wszystko. ALE. Nie płacisz od razu. Dostajesz świstek mały i idziesz do automatu za kasami gdzie płacisz(co ciekawe nie tylko kartą, gotówką też można). I potem odbijasz się paragonem z automatu na bramce. Nie wiem kto wpadł na taki genialny pomysł
#wroclaw #kwiaty #ogrodnictwo #biedronka
Miraski, widzieliście gdzieś we Wrockich biedrach kwiat Pink Princess? Różowy pyta ʕ•ᴥ•ʔ
Miraski, widzieliście gdzieś we Wrockich biedrach kwiat Pink Princess? Różowy pyta ʕ•ᴥ•ʔ
źródło: comment_1653724791m6PIeXqiDUGihoTsxUAJGl.jpg
Pobierz- 0
Wrockich biedrach
@kurazjajami: w miastach masz wymiecione takie modne kwiaty. Lepiej pojechać do jakiejś biedry w małym miasteczku w okolicy.
Z kwiatami w sieciowkach masz tak, że oni biorą jak idzie a ludzie którzy im sprzedają dają im największy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...































