Dla waszego dobra nie załącze wam komentarzy. Ale masakra, wchodząc tam w sekcje komentarzy od razu dostajecie raka z przerzutkami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Komentarze 40-60 letnich dziadów z bebzonem 50kg nadwagi i inne Sebki 30+ lat z zakolami, komentarze oczywiście o "HEHE RUCHANIE"
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Pozytywny_gosc: dawaj tego linka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 21
@Pozytywny_gosc: po prostu zadbaj o włosy i twarz bro
źródło: comment_1658782637TdtP9TN5KsBZHRL7cYfCF5.jpg
Pobierz@Pozytywny_gosc: > wolą iść pograć w piłkę, pospacerowac, pobiegać czy porobić inne rzeczy
spoko mirek o robisz którąś z tych rzeczy oprócz siedzenia na wykop's xDDDD
spoko mirek o robisz którąś z tych rzeczy oprócz siedzenia na wykop's xDDDD
Dzisiaj byłam na sushi w Nova sushi w Gdańsku, było dobre, ale lepsze jest w Shimayo w Gdyni. Chłopak był fajny, minimalny wyższy ode mnie, a mam 175. Jak tak teraz patrzę to sporo chłopaków sobie zawyża wzrost xD ja ogólnie to nie zwracam uwagi na wzrost, ale mam dobrą pamięć i jak ktoś na profilu ma napisane, że ma 183, a w rzeczywistości jest z 2-3 cm wyższy ode mnie to
źródło: comment_1658773033IExYVw8RCjkAP24GPVWy5h.jpg
PobierzW sumie to mozna fajnie strollowac trolla, zaprosic do najdrozszej restsuracji w miescie I na koniec rozdzielic rachunek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wydaje mi sie ze jak by otwarcie pisala ze chce tylko zjesc za darmo I tak wiele osob by ja zabieralo
#logikarozowychpaskow #tinder #badoo #
Wydaje mi sie ze jak by otwarcie pisala ze chce tylko zjesc za darmo I tak wiele osob by ja zabieralo
#logikarozowychpaskow #tinder #badoo #
źródło: comment_1658771041PBLAbbmhGLe1YnJ1w8LXs8.jpg
Pobierz@Pan_Adi: Zapłacenie w restauracji, to powiedzmy że można jeszcze jakoś zrozumieć i wytłumaczyć kulturowym uwarunkowaniem, ale wysłanie blika? (ಠ‸ಠ)
- 0
W sumie to mozna fajnie strollowac trolla
@Pan_Adi: chyba samego siebie, serio poświęcałbyś ~2-3h na wyjście do restauracji z laską, którą masz w dupie?
- 108
@hyperlink: Gorzej niż z chatbotem, nigdy nie zrozumiem po co takie laski dają lajka żeby potem prowadzić taki dialog xD
- 152
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
konto usunięte via iOS
- 0
@Whaadahell: Na początku każda się taka wydaje z czasem zmienia się w Julkę czy tam Karyne
Mówią, że nie istnieje nieskończone źródło energii. Otóż istnieje i takich źródeł na wykopie jest mnóstwo - perpetum s--------m
#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
źródło: comment_1658749493Nx4UjrKPKO4IhtC08oNQt3.jpg
Pobierz@Pozytywny_gosc: można mieć znajomych i nie mieć dziewczyny
@Pozytywny_gosc ale p---------e, jak można nie mieć znajomych przez brak dziewczyny xD co Ty ćpiesz
Nie rozumiem was wykopki... Dlaczego dalej promujecie tego bezbeka? Chłop napisał jakiś g00wno-poradnik niewiela mający z rzeczywistością, spamuje tym 24/7 bo nikt normalny nie chce tam wchodzić, a wy zamiast go blokować to promujecie.
Ogarnijcie się i przestańcie dawać atencje temu bezbekowi, najlepiej zgłoście ten jego poradnik żeby autor trafil do sztumu.
Oto mój poradnik jak wyrywać na tinderze. Dwie proste rady, które każdy może zastosować już dziś i zacząć r00chać.
1.
Ogarnijcie się i przestańcie dawać atencje temu bezbekowi, najlepiej zgłoście ten jego poradnik żeby autor trafil do sztumu.
Oto mój poradnik jak wyrywać na tinderze. Dwie proste rady, które każdy może zastosować już dziś i zacząć r00chać.
1.
źródło: comment_16587483622JaPwbXQvGeqLd7b9ohXcw.jpg
Pobierz- 9
@ToKontoNieIstnieje: brawo, imponująca wiedza! Popieram w 100%, nie ma się do czego przyczepić w twoim poradniku
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 228
- 261
@rozowyslonikx: Z jednej strony śmiesznie, z drugiej trochę współczuje że nadal są takie biedaki w tym kraju, dla których wyjście do restauracji jest czymś luksusowym i muszą się poniżać na tinderze aby znaleźć sponsora kolacji xD
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak laska nie ma napisane w profilu czy ma dzieci to tekst
"Cześć, masz jakieś bękarty?"
dobry żeby zagadać?
#badoo
"Cześć, masz jakieś bękarty?"
dobry żeby zagadać?
#badoo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 1
@JackDaniels: No dokładnie, a jak ma bękarty to się obrazi że jej bękarty obrażam i nie będzie marnowała mojego czasu, przynajmniej w teorii...
@Galaktoboureko: Jak dla mnie chamstwem jest nie pisanie w profilu czy ma się dzieci (jak ktoś nie pisze to pewnie raczej ma), bo to jest game-changer i kobiety doskonale to wiedzą (bo inaczej by pisały czy mają dzieci czy nie) ale i tak marnują ludziom
@Galaktoboureko: Jak dla mnie chamstwem jest nie pisanie w profilu czy ma się dzieci (jak ktoś nie pisze to pewnie raczej ma), bo to jest game-changer i kobiety doskonale to wiedzą (bo inaczej by pisały czy mają dzieci czy nie) ale i tak marnują ludziom
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 75
@wiem_wszystko: pizza wygląda jakby ktoś się na nią zrzygał
- 36
@NEGAN_: a smakowała jeszcze lepiej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pokaż jej ryjec
- 0
@dzikiwonsz21: spermiarze ja rozleniwili
- 51
W nawiązaniu do wpisu z gorących o laskach co chodzą na pojedyncze randki, żeby nażreć się za darmo.
Moja krótka historia:
Skąd ja to znam. Zacząłem się spotykać z laską jakiś czas temu. Oczywiście co randka to żarcie, ale udało się wyciągnąć na rower, spacer. W czym rzecz? Rozmawialiśmy po kilku randkach co robimy dalej. Ona: dalej się będziemy spotykać, ale ja dalej będą chodziła na spotkania. WTF? Mówię, że chyba to tak nie
Moja krótka historia:
Skąd ja to znam. Zacząłem się spotykać z laską jakiś czas temu. Oczywiście co randka to żarcie, ale udało się wyciągnąć na rower, spacer. W czym rzecz? Rozmawialiśmy po kilku randkach co robimy dalej. Ona: dalej się będziemy spotykać, ale ja dalej będą chodziła na spotkania. WTF? Mówię, że chyba to tak nie
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ej, mam takie żenujące pytanie, ale na serio xd
Rzućcie jakąś taką ogólną inspiracją co się pisze w opisie na tinderze jak mam 32 lata i jestem zwykłym, ogarniętym typem, mialem normalne związki w życiu, od 2 lat jestem sam i nigdy nie używałem portalów randkowych, a innych możliwości poznania kogoś nie widzę xd
a jak czytam te opisy na #tinder #badoo co tu wrzucacie to dostaję ataku
Rzućcie jakąś taką ogólną inspiracją co się pisze w opisie na tinderze jak mam 32 lata i jestem zwykłym, ogarniętym typem, mialem normalne związki w życiu, od 2 lat jestem sam i nigdy nie używałem portalów randkowych, a innych możliwości poznania kogoś nie widzę xd
a jak czytam te opisy na #tinder #badoo co tu wrzucacie to dostaję ataku
@CzlowiekMagnetowid: napisz "może i nie jestem ładny, ale za to nie mam pieniędzy"
@CzlowiekMagnetowid:
Cześć, jestem Człowiek Magnetowid i mam 32 lata. Jestem zwykłym, ogarniętym typkiem i do tej pory byłem w normalnych związkach (takiego związku nadal szukam- normalnego). Jestem singlem dopiero od dwóch lat, wcześniej nie posiadałem konta na portalach randkowych, ale szczerze mówiąc nie widzę szansy na poznanie kogoś wartościowego w inny sposób. Mam nadzieje, ze czytając mój opis nie dostaniesz ataku cringu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cześć, jestem Człowiek Magnetowid i mam 32 lata. Jestem zwykłym, ogarniętym typkiem i do tej pory byłem w normalnych związkach (takiego związku nadal szukam- normalnego). Jestem singlem dopiero od dwóch lat, wcześniej nie posiadałem konta na portalach randkowych, ale szczerze mówiąc nie widzę szansy na poznanie kogoś wartościowego w inny sposób. Mam nadzieje, ze czytając mój opis nie dostaniesz ataku cringu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 16
- 70
Właśnie wróciłem z randki z #rozowypasek. Poznałem ja na tinderze. Zdziwiło mnie przed randka gdy poprosiła o blika ale z racji tego że dawno nie byłem na randce i czasem lubię litować się nad biednymi ludźmi którzy sobie nie radzą w życiu, zrobiłem to. Zapytała gdzie ja zabiorę, wybrałem pizzerie w 105 ( miasto Gdańsk). Nie chciałem dużo wydawać bo szczerze nie miałem wielkich nadziei. Ona uparła się na
źródło: comment_1658691535uSg1rM0eN5k4AR5OkyvQkQ.jpg
Pobierz




























źródło: comment_1658782487mNh3w1iV1aovi3bXT5JViW.jpg
Pobierz